Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

zuzana0612
16. kvě 2010

anielik, tá ryža je fakt super. môžem iba odporučiť. 🙂 , keď si ho kúpiš, určite nebudeš lutovať

madonnka
16. kvě 2010

Zuzanka jasné ze to závisí aj od toho ze akú ryzu varís 🙂

Aj ja vyskúsam niektory den,dúfam ze budem spokojná 🙂

Vies co ja mám preto ten mensi micro plus labuznik,lebo vtedy ked bola u mna prezentácia,tak som mala dost velky obrat a ako darcek pre hostitelku som dostala ten labuznik,mozno pozdejsie si dokúpim aj vacsí aby som mala viacej 🙂

zuzana0612
16. kvě 2010

tak to si mala super darček. určite je dobrý aj ten menší. a niekomu stačí aj ten. ja som dostala dnes objednaný tovar. a také je to všetko pekné... 🙂

madonnka
16. kvě 2010

A co si si vsetko objednala,,?ak mozem vediet?

Ja som teraz najnovsie objednala ryzovac,perfektné ceditko a mlyncek nielen na syr 🙂

Som tak závislá na tupperu ze neviem predtym ked som to nepoznala som ako vedela byt bez toho 😀

lucenek
16. kvě 2010

čuste taky se hlásim do klubu nadšenců, zatím toho moc nemám...alew v akcích nskoupím 😵 😵 😵

sebastianela
16. kvě 2010

Ahojte. Tak my sme maniaci na Tupperware a máme už fakt všetko,čo sa dá. Najnovšie máme nože a sme spokojní. Mám malého syna a ten má zase všetko detské,čo majú v ponuke. Sú proste N'1!

madonnka
16. kvě 2010

Ahojte 🙂

Lucenek neboj postupne toho budes mat zaplnenú kuchynu 😵 A akcie sú vzdy takze sa dá nakupit 😵

Sebastianela vsak sú to super vyrobky 😵 Si poradkyna alebo objednávas na prezentácii? 🙂

sebastianela
16. kvě 2010

Mama má kámošku poradkyňu a u nej si objednávame už asi šiesty rok. Máme toho plnú kuchynskú linku.
Sme maximálne spokojní! Ja často pečiem,takže využívam všetko. Aj chladničku máme plnú misiek a nádob. A chlebník je tiež super.

madonnka
16. kvě 2010

Aj ja mám aj dve poradkyne aj skupinovú ktore si u mna robia prezentacie takze si vzdy cosi aj poobbjednávam 😵

Este toho potrebujem tááááááák vela 😀 Mesacne mínam za TW dost 😉

Postupne sa zabezpecujem 🙂

zuzana0612
17. kvě 2010

madonnka, ja zatiaľ veľa toho nemám, iba začínam... 😀 . mám ryžovač, škrabku, nejaké misky ultimo, stierku som teraz objednávala s merným mixom. a určite si teraz chcem objednať micro plus labužnik. a včera prišiel aj haluškovač. tak som zvedavá, aký bude ten.

lucenek
17. kvě 2010

zuzi tak yjsem začátečním mám česrtvý expres, profi nůž, mrazící set a cibuláček a nůž na zeleninku, ted chci máslenku a loupač česneka 😀

zuzana0612
17. kvě 2010

ja som mamine objednala teraz k narodeninám malého diplomata. je to uchovávanie syrov. a bola som celkom prekvapená, aké je to veľké. dúfam, že sa jej to bude páčiť. doteraz mali syry vždy na tanieriku a zakryté sáčikom alebo foliou a oschol im. ja by som chcela veľmi otvarač na konzervy. pretože nerada otváram konzervy klasickým otvarákom, vždy sa hrozne natrápim pri tom. 😀

madonnka
17. kvě 2010

Ahojte 🙂

Nevadí Zuzana,postupne sa po zásobujeme.Ja mám zatial:haluskovac,velky kuchtik 7,5 l ,ergolics krájac,kúzelnicku,ultimo 500ml a tiez 4,6 l ,drobcence 4ks,apollo podlozku a valcek,maxi mix,perfektné cedítko,skrabku,sito na múku,apollo lis na citrusy,apollo miska 650ml,dezertnú formu,zemiacik,silikonovú stierku úzku,mlyncek,labuznik micro plus 1,5 l ,lopatku,ryzovac,profi misu.

Teraz mám objednané merny mix 2 l,silikonovú stierku sirokú a apollo krájac.Rozmyslam aj nad tym diplomatom bolo by to fajné na syry. 🙂

Zuzanka moja poradkyna má otvárak na konzervy,ak by si mala záujem tak ju mozem poprosit ci by ti neposlala 🙂 Minule spominala na prezentácii ze este sa moze objednat v akcnej cene,ak chces tak sa mozem opytat. 🙂

tinka5
17. kvě 2010

Ahojte zienky,potrbovala by som katalog s vyrobkami, ako casto su akcie? 🙂

madonnka
17. kvě 2010

Ahoj Tinka,odkial si ,?Poprosim poradkynu ze ci by ti neposlala katalóg,ok?

Napis mi do IP adresu. 🙂 Akcie byvaju kazdy mesiac,ale obcas sú aj mimoriadne akcie a akcie také ktoré sú len v danom termine.Hore vyssie som pisala ze teraz v 21 a 22 tyzdni budú aké akcie-tak pozri 🙂

madonnka
17. kvě 2010

Dakujem Tinka za adresu,vybavim Ti katalóg a dám vediet 🙂

tinka5
17. kvě 2010

Ďakujeeeeeeeeeem! 🙂 Dúfam, že príde! 🙂

maznacik007
22. kvě 2010

ja budem mat dnes u nas doma prezentaciu.. tu prvu s poradkynou.. bude syrova rolada za pomoci tej podlozky a cestovinovy salat s profimisou varene cestoviny aj losos aj zelenina... tak som zvedava ako to dopadne... 😀

madonnka
23. kvě 2010

maznacik vitaj 🙂 potom daj vediet ako dopadla prezentacia a ci sa pacilo 🙂

janulabj
24. kvě 2010

ahojte,ja mám záujem o katalog,neviete ako sa k nemu dostanem? ďakujem.

madonnka
24. kvě 2010

Ahoj Janula,posleme Ti,napis adresu do IP.

elitera
autor
24. kvě 2010

trio hitparáda v následujícím týdnu v čr v akci za 600 🙂

madonnka
25. kvě 2010

Ahojte 😵
Pripájam sa aj ja u nás taktiez v akcii trio hitparáda v letnych farbach 1l,1,5l,2l-objemoch. 😵
Za 23,90 eur.

madonnka
26. kvě 2010

Ahojte,pekny dnik zelám 🙂
Dnes vecer alebo zajtra uz budem vediet akcie od 7.júna ,tak ak máte záujem mozem vám tu napisat 🙂
Volala mi skupinová a uz má novy leták,tak ho naskenuje a preposle 😵

sarah00
27. kvě 2010

ahojte, u nás tú výrobky tp tiež veľmi obľúbené, máme ich už strašne veľa, ale veď stále niečo treba 😀 😀 😀 😀 najnovšie u nás skúšame čo všetko dokáže kanvička do mw a puding je úplny božský a hlavne bezhrudkový 🙂 a dá sa v nej urobiť aj ryža 😵 😵 😵 😵
madonnka - ja by som ťa poprosila o info, čo nové bude v akcii, ďakujeeeem 🙂

madonnka
27. kvě 2010

Ahojte 🙂
Sarah super ze máte tolko tpw vyrobkov a ze ste spokojny 😵
Dám vediet ked budem mat preposlany letacik,zatial som este nedostala.

zuzana0612
27. kvě 2010

ahojte,
madonnka, to je jasné, že nás zaujíma, čo bude v novom letáku. veľmi nás potešíš, keď dáš info 🙂 😉 🙂

madonnka
27. kvě 2010

Tak vám napísem nejaké akcie na 23-25 tyzden.
Akcia na mikro labuzník,tlakovy hrniec,a panvicu 20cm-vú a maly diplomat sa predlzuje aj do dalsieho obdobia(23-25 tyzden)
Okrem toho budú tieto vyrobky este:
horúca vlnka súprava(do mikrovlnky) 3 kusy v roznych objemoch,
horuca vlnka hrncek(tiez do mikrovlnky) 750ml,
profi misa (jogurtovac) so 6 pohárikmy,
kompaktus sada s cervenym vrchnacikom,
mini diplomat.

sarah00
27. kvě 2010

madonnka dík za info 😵

madonnka
31. kvě 2010

Ahojte.

V 23 tyzdni bude v ponuke rucny slahac za 45,90 eur.