Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

smarti
29. říj 2010

@cetera poslala som ti do IP kontakt na moju sestru, ktorá to robí

ver8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petruska77
20. lis 2010

Caute baby,
ja by som chcela kupit podlozku na valkanie cesta
http://www.tupperware.sk/xchg/cz-sk/hs.xsl/1439...

Neviete, kde by som to mohla zohnat? Neviem ako to tu cele funguje...

ver8
23. lis 2010

@petruska77 , co jsem slyšela, podložku si chválí. Osobní zkušenost nemám, ale uvažuji o ní a také válečku, se kterým jsou hodně spokojený. Jestli budeš chtít něco koupit, můžeš kontaktovat zástupkyni nebo přímo středisko TW.

zuzana0612
24. lis 2010

@petruska77 ja tú podložku nemám, ale viem, že si ju chvália. a presne ako ti napísala ver8, ak nepoznáš nikoho, kto sa zaoberá tw, tak si na nete nájdi kontakt na stredisko a oni ti poradia

zuzana84
24. lis 2010

Ahojte dievcata, zazrela som tu tuto temu, chcem len napisat, ze vyrobkov tejto znacky mam straaaaaasne vela a bezne ich pouzivam, som nadmieru spokojna a nemenila by som... 😉

pipi123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rebekax
24. lis 2010

Ahojte dievčatá. Páčia sa mi nádobky kráľovná poličiek a modul. Len sa mi vidia trochu drahé...
Chcem sa preto opýtať, oplatí sa ich kúpiť, aké majú výhody oproti iným "normálnym" nádobkám, ktoré sú bežne v obchodoch?

pipi123
24. lis 2010

@rebekax urcite sa oplati ich kupit tak ako vsetky nadoby od tpw su vzducho a vodo tesne a z kvalitneho materialu oproti inym ...

ver8
24. lis 2010

jak píše pipi123 jsou z kvalitního materiálu. Jak jsem se dívala na testy u pečících forem tak neměly žádné problémy naopak od jiných firem, které musely výrobky stáhnout z prodeje. Proto si myslím, že se vyplatí do nich investovat...

elitera
autor
25. lis 2010

@rebekax Jednak přírodní materiál, příjemnej do ruky. Jednak v poličkových králích (u vás královnách 🙂) dobře cirkulje vzduch, určitě ale doporučuju ty s děrovaným víkem. Moduly a Stále sypké pak udržujou potraviny fakt v suchu a nepustí k nim např. moly. A hlavní výhoda oproti čemukoliv, co jsem viděla v obchodech - dají se na sebe stohovat i v různých velikostech. No a kromě jinýho dobře vypadají 🙂 http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/elitera/alb...

Jediný, co bych opravila - nádoby _nemají_ záruku vzduchovodotěsnosti (možná že proti vodě těsní - já v nich mám jen sypký, takže vodotěsnost netestuju, ale záruka na to není, na to jsou jiný nádoby)

matula1981
20. pro 2010

chcela by som sa opytat, ci je teraz v ponuke daky akciovy letak a kde by som sa mohla k nemu dopatrat, dakujem

elitera
autor
21. pro 2010

@matula1981 akce jsou vždycky a pokud nemáš svou poradkyni, která by tě o nich měla informovat, tak jsou k nalezení na http://tupperware.sk/xchg/cz-sk/hs.xsl/84.html (hlavní stránka - prehľad výrobkov - aktuálna ponůka).

matula1981
21. pro 2010

@elitera dakujem ti, nemam zatial ziadnu poradkynu, tak sa idem pozriet na ten link co si uverejnila 🙂

medyna
27. pro 2010

ahojte, pod stromcek som od svokry dostala nejake misy s vareskou, 2 male modre nadobky, brusic na noze a male misky pre babatka s vrchnakom. Ako najlepsie teda vyuzit tu misu alebo hrniec. Ja som do toho dala polievku a dala do chladnicky... ale ked je to taky "zazracny" riad, mozno ma mnoho inych originalnejsich vyuzití... neviete?

sabiatko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
redangel32
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzana0612
28. pro 2010

@medyna ahoj, musíš nejako popísať to, čo si dostala. takto je ťažko ti poradiť, načo sa to dá využiť. ale brusič nožov je super vec.

medyna
28. pro 2010

@zuzana0612 no jasne. To su take dve misy, jedna vsadena do druhej, s dvoma pokrievkami, teda jedno veko a druha pokrievka. Su sedej a bezovej (asi) farby ... je k tomu taka naberacka ..... Daju sa rozlozit a pouzit zvlast . Nasla som to na ich stranke http://www.tupperware.cz/xchg/cz-sk/hs.xsl/822.... . No zrejme je to asi servirovacia misa nejaka .... 🙂

zuzana0612
28. pro 2010

@medyna aha, no tak to je na servírovanie a na uchovávanie teplých jedál. navaríš niečo a ostane ti to v tom dlho teplé. keď som bola raz na prezentácii, tak nám hovorila predvádzajúca, že je to na pikniky dobré, na rodinné oslavy a tak. ja osobne to nemám.

madonnka
28. pro 2010

Ahojte,zelám vsetkym Stastny Novy Rok 2011,aby bol lepsí ako ten terajsí. 🙂
@zuzana0612 ahoj správne si poradila,sikulka. 🙂
@medyna to co si dostala sa volá Thermo nádoba,skladá sa zo 4 castí.Neviem aky objem más,ja mám 3,5l,pred chvilkou som do nich dala bryndzové halusky,ostanú teplé 2-3 hodiny.A tiez je ktomu servírovacia lyzica. 🙂
A más aj iné vyrobky tupperware,,? brusic na noze je skvelá vec-pekné a praktické darceky si dostala. 😵

medyna
28. pro 2010

@madonnka nie, zatial len to, co som spominala ... no a objem moze byt nieco cez 3 litre, dala som do toho 2.5 litra polievky a este zostalo miesto 😉 . Pravdu povediac nikdy predtym som o tom nepocula 😀 . Ale vyzera to pekne, chcela som si pozriet na nete ceny tych vyrobkov, ze keby som si chcela dokupovat, ale su tam len vyrobky, ceny nie ..... Brusic sme este neskusali, ale chystame sa kazdu chvilu. Ten mixerik na vajicka sa zda celkom fajn vec, ked rozmiesavam vajicka na prazenicu alebo omeletu tam vsetko ofrkane dookola 😝 .... Neviem, co take by sa mi este zislo, nikdy som sa velmi nevenovala kuchyni az teraz na materskej 😵

madonnka
28. pro 2010

@medyna Ahoj,pravdepodobne budes mat tu 3,5l thermo nádobu. 🙂
ten mixerik-asi myslis maxi-mix 750dcl,ze?? Je to velmi praktické,na mixovanie vselicoho,capucinko je vnom velmi chutné za pár minut hotové. 🙂
Ved uvidís casom ze co budes potrebovat,tupperware vyrobky urcite ulahcia pecenie a varenie,setria energiu aj cas...
Ceny vyrobkov na nete asi nie sú,ale v katalogu by si to vedela pozriet.
Tá thermo nádoba nie je najlacnejsia variacia...Svokra mozno má katalog tak skús sa jej opytat,alebo má urcite kontakt na poradkynu od ktorej to objednala 🙂

zuzana0612
29. pro 2010

@madonnka ďakujem za pochvalu.... 🙂

@medyna uvidíš, že sa ti výrobky zapáčia, keď ich začneš používať a budeš spokojná. a budeš chcieť ďalšie a ďalšie.... 😀 . pekné darčeky ti svokra nakúpila

redangel32
29. pro 2010

v tej TERMO mise sa super "vari" ryza 😉 . Pat minut povarit na sporaku a potom sup s tym do misy. Po 20min. je hotova a super. 🙂

smarti
30. pro 2010

@madonnka ako sa robí capucino v maxi mixe?

madonnka
30. pro 2010

@smarti dás do maxi-mixu 2dcl teplého mlieka,1dcl teplej kávy,2lyzice cukru a 1sácok slahacky v prásku.
Vsetko zamisas v maxi-mixe a je to hotové a chutné.Potom tie prisady si mozes upravit podla toho pre kolkych osob chces to capucinko.

smarti
31. pro 2010

@madonnka super, hneď dnes prekvapím mojich silvestrujúcich

cetera
11. led 2011

ahojte, nahodou nemate kontakt na nejaku poradkynu z vychodneho slovenska nieco blizkosti Kosic a okolie? Lebo ja som na tej ich stranke bola uz trikrat pisat o kontakt a nik sa mi za pol roka neozval...

kurci
13. led 2011

Aj ja by som chcela nejakú zo stredného Slovenska okolie Zvolen, BB, Lučenec a tak. Tiež nikoho nepoznám, tak poradťe