Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

aponchie
19. zář 2008

jako je to drahe az moc bych rekla,ale je hodne veci ,ktere bych si koupila 😀 me by zajimalo o kolik to ma poradke nizsi ty ceny jak zakaznik?je to jak treba u oriflame a avonu?

elitera
autor
19. zář 2008

apo, zboží je levnější o 23 % a vzorky se dají nakupovat se 40% slevou.

elitera
autor
19. zář 2008

a pokud bys byla úspěšná, je tvoje provize 25 %

jablonka
19. zář 2008

aponchie - slovo drahe je relativne...ved ktora ina firma s kuch. potrebami ti poskytne neobmedzenu zaruku? vymeni tovar v pripade nejakej vzniknutej vady aj po x rokoch? vsetky vyrobky TW nejakym sposobom setria cas alebo energie, alebo uchovavaju potraviny dlhsie cerstve, takze ked si pox rokoch pouzivania vyratas usporu svojho casu /ved cas su peniaze 😉 / alebo usetrenych energii, bola by si prekvapena, aky bi vysiel vysledok..alebo cerstve potraviny - nakupis vyhodne v akcii vacsie mnozstvo a vies, ze to mas kde uskladnit tak, ze mozes zasoby dlhu dobu pouzivat...dalo by sa uviest vela prikladov 😉

jablonka
19. zář 2008

sorry za hrubku 😅 😔

lekno
20. zář 2008

Ďakujem jablonka 😉 Ty s tým robíš?

melory
20. zář 2008

mna by zaujimal recept na vajickovu roladu do tej pudingovej formy. dakujem, chysta oslavu za mesiac a chcem sa blisnut

aponchie
20. zář 2008

jablonka no proste me to prijde vic drahe nez by melo a zajimalo by me jake maji vyrobni naklady 😀 ja od nich mam par veci,ale az tak uzasne mi neprijdou to se mi spis libi barevne nez ucelove,treba to detske nadobi neni spatne,ale malej vyber a pak taky nasla sem v obchode velmi podobnou krabicku na svacinku a mela vespodu malickate dirky na proudeni vzduchu a vypadala fantasticky a jedna pani oak v tom ke me do prace diteti donesla svacinku tak sem se ji ptala jestli ma tuper..a ona ,ze ne ,ze to ma z nemecka dovezene a prej to jde dostat i u nas a za mensi cenu pak me jeste zaujala firma curver ti maji nadoby taky celkem fajn a z ikei nadoby na sypke potraviny nicmene nektere veci s emi moc libi z tupper mozna dve bych si koupila ,ale jinak nevim nevim tolik penez za to asi nedam 😀 treba ten dzban plastovej(jak jinak) 😀 na piti ja mam na smetanu ten malej modrej co ma prej akorat zazracne to vicko kdyz se preklikne dopredu tece a dozadu netece nebo tak nejak,ale nasla sem i to nekde v obchode uz..a zasoby tak obrovske abych koupila treba kilo salamu krajeneho a mela ho doma tyden nedelam 😀 😀 jeste mam vykrajovatko jadrinku na jablka taky fajn az na to ,ze to uplne nevykraji ty stredy takze bud nekolikrat to udelat nebo nakonec rozkrojit jablko anebo s tim proste pocitat pri kousani 😀 no a chtela sem kdysi tu podlozku na pizzu nebo co to je jak jsou tam ty prumery pizz nakreslene ,ale nevzala sem to pac sem si nakonec koupila z tescomy levnejsi a funguje uplne v pohode,tchyne tu podlozku ma a nedela na ni nic prej se ji to nechce vytahovat a ma to stejne ve skrini,ale chystam se kuknout na skrabky 😀

jablonka
20. zář 2008

aponchie, chapem tvoj nazor, od toho nie sme vsetci rovnaki aby kazdy mal svoj nazor a myslienky 😉
ja mam rada kvalitne veci - snazim sa sebe a svojej rodine kupovat kvalitne oblecenie /nie je najlacnejsie, da sa kupit aj lacnejsie oblecenie.../, kozmetiku /tiez ta kvalitnejsia nie je najlacnejsia/, dcere napr. kvalitne hracky - take, ktore jej pri hrani ponukaju aj nejaku pridanu hodnotu - a tie nebyvaju tiez najlacnejsie, a taktiez je pre mna dolezite ponukat svojej rodine chutnu a zdravu stravu, s bonusom pre mna - malo namahy a casu pri vareni...a to mi ponuka TW 🙂 ...tot moj nazor 😉

aponchie
20. zář 2008

co sem pletes hadry a jidlo? 😀 ro prece neni odvisle od toho ne?jako ze nekdo nekupuje super kvalitne drahe nadobi tim padem je to urcite clovek co na vseckom setri? 😀 hmm tak to jo to uz potom chapu 😀 😝

vilca
20. zář 2008

Tak já to mám trošku jednodušší v tom, že Tupperware prodává teta, takže na Vánoce, narozeniny apod. dostáváme tyhle věcičky. Podle mě jsou hodně praktický, dost je používám, ale kdybych si je měla sama za ty prachy kupovat, tak bych asi radši investovala jinam... 😉

aponchie
20. zář 2008

vilca me se libi ty barevne misky na jidlo takove modrotyrkysove ty jsou fakt super,ale ta cena je hodne vysoka ja bych potrebovala ty misky asi 4 az 6ks 😀

vinka
20. zář 2008

Melori a ty si nedostala recepty k tomu? 😀 Tu je vajíčková tlačenka(taký to má názov) 😀 5ks na tvrdo uvarených vajec a 100g šunky pokrájame na kocky,pridáme 1 konzervu ster.kukurice,alebo hrášok s mrkvou,5 ks pokrájaných uhoriek,4 ks kápiu,1 ks tatársku omáčku.V 2 dl vody uvaríme kocku masoxu a v nej rozpustíme 1 ks želatíny,trochu ochladíme.Všetky prísady spolu premiešame.Nalejeme do vypláchnutej dezertnej formy a necháme v chladničke stuhnút.To sa blisneš.Len ja by som všetko tam nedávala lebo mne to nešlo pekne narezat.Ale to je recept čo som dostala k dezertnej forme takže neberiem zodpovednost za to 😀 Skús to spravyt skôr pre vás či ti to vyjde a dobre nareže aby si sa na oslave nerozčulovala 😀 Príjemnú oslavu prajem 😉

vinka
20. zář 2008

Ešte sa chcem spýtat či je aj nejaká web stránka na tupku.Nemá mi kto objednat nemám už žiaden kontakt ani katalog. 😉

anavila
20. zář 2008

neuverite ale prave dnes ma oslovila jedna pani s tym na vystavnych trhoch...teda aka nahoda.... ja moc nie som na takeeeeeeeeee

jablonka
20. zář 2008

aponchie - ved nebud taka rozhodena 😉 😀
vinka - je ofic. stranka TW, neviem ci sa sem mozu davat adresy, ale je to vlastne nazov firmy.sk 😉

melory
20. zář 2008

vinka dakujem za recept...nie recepty som nedostala...a mala som???
to si veru zistim.

robim si zalusk na vsetky profi misky. jednu mam a u nas sa nestaci umyvat...preto mam v hlave "chrobaka" o troch 😵 😵 😵

aponchie
21. zář 2008

jablonka kde beres jistotu,ze jsem rozhozena? 😀 ja akorat nechapu proc nam vsem musis prezentovat jak kde co nakupujes.to s tim jaksi nesouvisi tak se drz tematu 😉

jablonka
21. zář 2008

aponchie, keby sa moje prispevky netykali temy, tak by uz admin zakrocil, tak prosim nehodnot vecny obsah prispevkov za admina 😉

vinka
21. zář 2008

Melory neviem či si mala dostat ale ja som dostala.Možno,že to bol len tah predávajúcej.Lebo na jednej strane recept na kysku a opačnej strane na dezertnú formu.Tak neviem 😉

oazapokoja
21. zář 2008

ja mám tiež recepty ale som za knihu platila,asi 79sk 🙂 a recepty nájdete aj na ich stránke 😉

jablonka
21. zář 2008

inak este k receptom - teraz je v predaji nova kniha receptov TW, je viazana v karisbloku, ku kazdemu vyrobku su tam 1-2 recepty + zakladne recepty - na kys. cesto, ryzu, zemiaky...a kazdy mesiac zacnu vychadzat dalsie recepty, ktore sa budu moct postupne do toho karisbloku dokladat, plus dokladat pripadne vlastne recepty...stoji 180 Sk 😉

zuzana2580
21. zář 2008

Ahojte sa pridavam k TW fanynkam a ja toho mam doma plnuuuuu skrinu.....je ta fakt dobra vec a este by som chcela doporucit,tie ktore nemate tak si objednajte ten chlebnik....je to vazne supis vec,nam tam chlieb vydrzi veeeeelmi dlho.....mam z toho materialu aj nadobu na syry...sorry teraz mi nenapadne nazov a to je tiez skvele 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jablonka
21. zář 2008

zuzana, aj ja mam ten chlebnik a suhlasim, ze je super, dostatovne velky a chlebik vydrzi dlho...ale bohuzial neda sa bezne kupit lebo nie je v katalogovej ponuke ☹ , snad bude coskoro v akcii 😒

sestri
21. zář 2008

a ktorý chlebník...starý, alebo nový?

elitera
autor
22. zář 2008

apo, ono to spolu souvisí docela hodně. Nikdy bych nepekla na/v silikonu od teskomy, protože nás mam celkem ráda. Proto si připlatim za tupper a mam jistotu, že mi to nezačne pouštět těžký kovy. Když už kupuju kvalitní potraviny, chci je taky kvalitně uložit a uchovat. Myslím, že to jablonka myslela jako příklad 😉 Já s ní naprosto souhlasím a držím se hesla "nejsem tak bohatá, abych si mohla dovolit kupovat levné věci" 🙂
sestri, nevím, kterej chlebník myslíš jako novej nebo starej, ale holky mluví o bílém s modrými sklápěcími "dvířky". V těch dvíčkách potom má mřížku Condens Control, kterou má i Malý diplomat na sýry.

sestri
22. zář 2008

to bude ten novší...inak ja nedám dopustiť ani na klímu...včera so po 3 týždňoch prekladala papriku z veľkej do malej a je taká, ako keď sme ju priniesli...je to zázračná vecička...

vinka
22. zář 2008

Pridávam sa aj ja ku tupke.Som spokojná s výrobkami až nato,že zvyčajne tupku nepoužívam na kysnutie ale skladovanie upečených buchtičiek.Ono robila som tam aj cesto ale neprišlo mi tak dobré vykysnuté v perine jak podla naších babičiek. 😀 mne raz segra poradila,že majú niekde 150ks plastové mištičky aj z uzávermi za 150sk.Ja som to kúpila ved to bolo lacné a hrôza.Tie uzaveri nepasovali snad asi ani na jednu dozu.No a nakoniec sa mi aj pokrivili takže som to vyriešila tak,že som to rozdelila a dala som niečo mužovi na šrúbky a niečo mne na nite a gombíčky.A v skrinke mi ostali naspät iba tupky. 😀 Asi by som ich nevymenila a som spokojná.

jablonka
22. zář 2008

elitera - presne tak...snazila som sa vysvetlit to na prikladoch 😉 ...inak bezala na Prime taka relacia - netusim ci este bezi - Prima varecka - a tam bol sponzor tescoma, ale kopu veci /konkretne aj silikonky, s ktorymi mas elitera 100% pravdu/ bolo z TW 😉
vinka - tiez som kedysi mala take vselijake misky, a vsetky som uz bud vyhodila, alebo dala psikovi na zradlo 😅 ...zato moja mama ma uplne prve TW misky snad uz 13-14 rokov, stale dokola ich pouziva, a vyzeraju stale ako nove 😕 🙂

vinka
22. zář 2008

Ved aj mi máte teraz malého psíka a muž mi hovorí.Daj mu nejakú z tých misiek.A ja tuper?A on nie tie vysoko kvalitné po 150sk 😀