Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

petaba
29. led 2009

a este ma napadlo nemate niektora nejake dobre recepty do Ultra plusu? 😉

elitera
autor
29. led 2009

Na Ultra existuje samotná kuchařka.

petaba
29. led 2009

a mate ju niektora? mne by stacila aj prescenovana poslat na mail 🙂 Ja mam vacsinu z prezentacii ale niekedy sa vyskytne dobra cena aj na internete tak ...

renka9
29. led 2009

uz mam doma haluskaren , tesiiim sa 🙂

elitera
autor
29. led 2009

mám ji, ale nemam scanner. Zeptej se svojí poradkyně, stojí (u nás) kolem 35-40 Kč.

kocurik16
29. led 2009

haluškáreň je fajn,ja mám tento mesiac radosť z mlynčeka,ale aj žiaľ,lebo mi končí podpora,robota nieto a tak ani nákupy nebudú.aj ked aj z budúcej akcie by ssom si vedela vybrať

elitera
autor
29. led 2009

kocurik, tak si můžeš přivydělávat jako poradkyně 🙂

kocurik16
29. led 2009

ja nie,lebo tam musí byť človek uvoľnený,a ja mám trému ked varím kávu a nie aby som musela pred cudzími ľudmi variť.

alanis85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sestri
9. únor 2009

helo kočky...už si objednávate?...včera som robila tvarohové gulky v servírovacom ovále a uvarili sa tam lepšie ako v hrnci a nemusela som pri tom vôbec stáť, ani to miešať...proste paráda...odporúčam každej...

zuzka.o
9. únor 2009

Já jsem maximálně spokojená s miskami na uskladnění a přenášení. Ale musela jsem je začít mýt v ruce, protože myčka mi je dost ničí.
Taky jsem ráda za ruční "strojek" na cibuli. Už tolik nebulim u krájení cibule ....

petaba
10. únor 2009

Baby neviete niektorá zohnat "lasturu" k sade elegancia?

zelmirka1
11. únor 2009

mate skusenosti s vyrobkami pre deticky ? myslim flasu a poharik ci ste boli spokojne ? dostala som do daru...

katako
11. únor 2009

My měli "netekoucí" pohárek s měkkou hubičkou, kterou malý zakrátko prokousal. V jeho rukách se měnil spíš v tekoucí či kapající pohárek, když s ním mával v ruce. Hubičku jsme vyhodili a pohárek je stále použitelný. Držátko je někde na dně krabice s hračkama 😀

elitera
autor
12. únor 2009

Zuzka.o, jestli chceš nebrečet úplně, loupej cibuli tak, že ten "chlupatej" konec odkrojíš až nakonec 😉
Petaba, ta není standardně v prodeji, jen tu a tam v akcích a spíš jako odměna pro hostitelky.

andrejkag
12. únor 2009

ahojte pripájam sa použivateľkam TW, su fakt perfektné, všetky čo mám používam.
Od pondelka sa stanem tupperware poradkyňou, dúfam že mi to pôjde a budem taka šikovná ako ta moja pani čo ma ktomu dostala. 😉

elitera ty si už taka skúsena ak by som niečo nevedela, môžem sa obrátiť aj na teba? Určite budem potrebovať zozačiatku poradiť. Ďakujem.

petaba
12. únor 2009

Elitera to ja viem ale niektore poradkyne ich posunu aj dalej 😒

sestri
12. únor 2009

ahojte...práve skúšam 3 farebný puding v dezertnej forme...zajtra vám dám vedieť ako sa podaril, aj ja sama som zvedavá...

elitera
autor
12. únor 2009

Andrejko, samozřejmě můžeš, ale měla by se o tebe starat především ta rekrutující poradkyně 🙂 Nicméně pokud budu vědět, poradím 🙂

andrejkag
13. únor 2009

Elitera, ja viem že ona by mi mala byť vždy po ruke, ale ked som našla túto tému, a teba, tak som napísala, viac rád a viac skúsenosti, mi len pomôže, pri mojom štarte. V stredu budem mať prvú prezentáciu, ale to ešte príde pomôcť ta pani, ale v sobotu už idem sama, čo by si mi poradila? Neviem niečo, čo by som mala povedať alebo čo by som nemala povedať. plánujem niečo kysnuté v kyske miske

elitera
autor
13. únor 2009

andrejko, především se zeptej, co chce vařit hostitelka 🙂 Kynutý je super, ukaž celou pečící sadu, jestli máš. Nás učí, že je důležitý, aby z tebe bylo cítit, že jsi hrdá, že jsi u firmy. Přeju hodně štěstí a pak napiš (klidně do IP), jakej se ti poved obrat 🙂

sestri
13. únor 2009

andrejka...ja budem robiť v sobotu v servírovacom ovály tvarohové gulky...je teraz v akcii, tak to využijem...na kysnuté cesto sú super žemle, alebo klobásové rožky.

andrejkag
13. únor 2009

ja som volala tej hostitelke,( moja kamoška ja som krsna jej deťom ) ona ešte nepozná tie výrobky tak asi ťažko by sa rozhodla čo mám robiť, kedže ma male deti a pozve si kamaratky tiež s deťmi tak som myslela že spravím niečo na sladko ,
sestri - môžeš mi napísať ten recept na tvarohové guľky? aj tie klobásove rožky, budem rada za každý recept 😉
jááj ale ja nemám ešte ten servírovaci oval 😒

ale recept sa mi časom zíde 😉

elitera
autor
13. únor 2009

andrejko, z kynutýho můžeš udělat sladký i slaný. Distributorka nám tuhle ukazovala klasický tupper těsto, vždycky trochu vzala, vyválela, rozkrájela tu kulatou placku asi na osminky a do každýho toho trojúhelníku zabalila kouek něčeho - čokoláda, ledové kaštany, niva, kečup a kus salámu... fantazii se meze nekladou. Pak to zabalila (jako rolička) a nechala upéct. Jo, a super je taky udělat šnečky - celou tu vyválenou placku pomatláš kečupem, na to salám, sýr... co tě napadne. Zaroluješ to a pak to stěrkou krájíš a naplacato pokládáš na plech a necháváš upéct. Vypadá to efektně a je to krásně jednoduchý 🙂

sestri
13. únor 2009

elitera...presne tak to robievam aj ja,gulatú placku rozdelím na osminky a plním...moja malá zbožňuje klobásu s mäkkým syrom ako plnku, zrolujem to od širšej časti k tenšej a vytvarujem ako rohlík...to by som pre ňu mohla robiť ak denne...to isté robievam aj s nutelou, je to super.

streita
13. únor 2009

elitero, moc me zaujala diskuse o Tupperware, mam doma par vecicek a jsem s nimi spokojena. Pises, ze bys mohla dat k nakouknuti cenik, myslis, ze bys mi ho mohla nejak poslat? mam ti dat mejl? dekuju, moc bys mi pomohla, mam tam vybrany nejaky dalsi veci a nevim, kolik stoji. vetsinou jsem je dostala, takze netusim, kolik bych mela investovat. diky moc!

bambusko
13. únor 2009

elitera, kukam na tvoju zmenu v pase 😕 gratulujem 😅

andrejkag
19. únor 2009

ahojte ja som mala včera prvú prezentáciu, a dopadla tak ja dopadla 😒 , v sobotu ma čaka druha, tak dúfam že bude o niečo lepšia, chcem robiť v taj dezertnej forme trojfarebnú pudingovu tortu, a neviem čo ešte? kym my to bude tuhnúť, by som chcela niečo spraviť, poradite mi niečo? 😉

elitera
autor
19. únor 2009

streita, IP
bambusko, díky 🙂
andrejko, všechny začátky jsou aspoň trochu trnitý 😉 Na ten amaroun - prej to stačí nechat tuhnout jen 5 minut a dá se k tomu přilívat další vrstva, takže ti tam zas tolik času na prostoje nezbyde. A to můžeš povídat o svých zkušenostech s nádobím 🙂

krnazuzka
20. únor 2009

Děvčata poradíte některá jak být prodejcem??