Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

likol1
18. kvě 2009

Chtěla jsem se poptat, jaké máte zkušenosti s nádobkou "cibulí". Bylo mi řečeno, že se v ní uchovává v ledničce rozkrojená, nebo nakrájená cibule,která zbyde. Já jsem se ale zklamala. Nádobka není uzavřená vzduchotěsně a cibule je cítit v celé ledničce.Máte jiné zkušenosti?

ivana787
18. kvě 2009

Likol, ja si myslim, ze je to jen doza ve tvaru cibule a neni primo urcena na cibuli, ale nevim... ja v ni mam sladkosti 🙂

ivana787
18. kvě 2009

Elitera, pises, ze nejde veci objednavat pres net, ale kdyz se divam na americky stranky Tuppru, tak to tam maji umozneny! A ceny jsou taky o necem jinym...! jak je to mozny?
http://order.tupperware.com/coe/app/!tw$shop.p_...
neni to fer ☹ Co ty na to?

elitera
autor
18. kvě 2009

Mně osobně Cibule přijde jako strašná kravina 😉 Když už, tak bych v tom uchovávala cibuli celou, ještě ve slupce.

ivana, já za to nemůžu 🙂)) V některých jiných státech je dokonce prý tupper i na pultech. Jenže tam to má asi jinou tradici a jméno. Prodej na prezentacích je osvědčenej, že se tak dosáhuje největších obratů. Když to Earl Tupper zkoušel v obchodě, tak po tom neštěk ani pes, protože nikdo nevěděl, co to má za vlastnosti. Teprve když Brownie Wise začala dělat prezentace, obchody se začaly zvedat a Tupperware šlo "do světa".
K ceně - do ČR (a asi celý střední Evropy) se dovážejí výrobky z belgický továrny, takže ty ceny musejí odpovídat evropským platům. Odkud se dovážejí do USA, to nemám nejmenší tušení (ono kdyby se to vyrábělo přímo v ČR, tak ta cena asi taky bude jinde, tak jestli mají továrnu v USA, tak je to jasný).
Škodovku taky v ČR koupíš za odlišnou cenu než třeba v těch USA...

elitera
autor
18. kvě 2009

Nicméně jak jsem si tak prohlídla tu stránku, na kterou odkazuješ, musim ti dát za pravdu. Koneckonců i když jsem viděla třeba německý letáky, tak to, co my - poradkyně - dostáváme jako strašlivě luxusní dárky, se tam často prodává jako u nás zvláštní nabídka. Na tý US stránce mě asi nejvíc dokaly kořenky - 4 malý za 12,50 USD 🙂)

ivana787
18. kvě 2009

elitera, rozhodne to nevycitam tobe!! 😉 Tak jsem to vubec nemyslela! 🙂 Jen mi to fakt prijde nefer, chapu, ze prezentace prodavaji asi lip, ale pokud uz vyrobky nekdo zna a jen si chce neco dokoupit, nemusel by shanet dealerku a proste by si to objednal na netu jako kazdy jiny zbozi v dnesni dobe.... ne vsichni maji prezentace radi, ja k tem lidem taky patrim, takze si myslim, ze by se to taky ujalo. Nerikam, ze jen prodej na netu, ale oboje, at si kazdej vybere, co se mu hodi... Nikdy ste se o tom na poradach nebavili??

ivana787
18. kvě 2009

No ja jsem hledela na ceny tech silikonek!! Neuveritelny, co tady po ceskejch hospodynkach chteji za sumu!!!

elitera
autor
18. kvě 2009

ivano, my jsme ty poslední, komu to zboží projde před zákazníkem rukama, my do tohohle nevidíme a nemáme co mluvit. O tomhle rozhoduje min. vedení v Praze, ale ani tím si nejsem docela jistá.
Dortovka silikonka byla taky dojemná, no... 🙂

bohca77
18. kvě 2009

Cau holky, tak jsem na to taky mrkla a musim rict, je to moooc velka skoda, ze neposilaji/ neprodavaji zbozi do Evropy! no asi vedi proc... 😉

likol1
18. kvě 2009

Také jsem se koukla na tu zahraniční nabídku. No co naděláš. Máme to za světové ceny.Co se týče té Cibule, koupila jsem si jí proto, že výborná byla ta nádobka ve tvaru česneku. Na celý česnek. Ve slupce. (na stroužky mám "cibulku" v ledničce.) Vždy jsem měla s česnekem problémy.A ta nádobka je výborná. Tak jsem si myslela, že právě tak dobrá bude i C 😅 ibule. Není. Na celou cibuli to je blbost. Protože se tam vejde jedna. Celé cibule mám ve špajzu, v košíčku. Toto se doporučuje na rozkrojenou, nebo nakrájenou cibuli. Ale jak jsem psala, cítit je všude. Tak bude na bonbony a nakrájenou cibuli dám do krabičky vzduchotěsné.

likol1
29. kvě 2009

Nějak to tady utichlo, byla jsem ráda, že se tady o Tupperware dovím nějaké rady, ale nikdo nepíše.Škoda,škoda ☹

vejka22
30. kvě 2009

Ahojte.ja som bola včera na posedeni kde to prezentovali a sme si velmi spokojný.s tejto značky mame vela vyrobkov a ešte si chceme dokupiť.strašne sa mi lubi ten ražovač a to kura čo je sparavene za 6minut.robi tu s tým niekto tie prezentacie?

bodka13
30. kvě 2009

ahoj ražovač=ryžovač? mám aj ja a je fakt super 🙂 🙂 🙂 ...aké kura ja spravené za 6 minút a kde(teda v čom?)

vejka22
30. kvě 2009

v tom ultra plus alebo ultra pro.to je niečo nove.to kura bolo vyborne šťavnate.uplne super a rozmyšlam že si to objednam stoj to 2600sk

elitera
autor
30. kvě 2009

Likol, co vím, poradím 🙂
Vejka, kde "tu" myslíš ty prezentace? Jestli chceš prezentaci u sebe doma, tak kontaktuj tu poradkyni, která vám to naposled prezentovala 🙂 A novější je Ultra Pro.

likol1
30. kvě 2009

Já jsem jen chtěla napsat,že jsem zkoušela to Ultra Pro v mikrovlnce, kde se tedy netočilo,(je veliké). Ale pod ním se "talíř" točil. Tak to bylo v pohodě. Ale co jsem se chtěla zeptat. Zkoušel jste někdo zavařovat v mikrovlnce? Prý byla nějaká relace v brněnském rádiu (dr Balaštík) Nevíte někdo něco o tom? 😕

elitera
autor
1. čer 2009

Akce na silikonovou formu na muffiny! Budou následujících 14 dní za 480 Kč.
A kdo máte zálusk na tuppří otevírák na konzervy, bude v akci spolu s čerstvým expresem (3 ks) za 890 (je na tom 40% sleva).
A třetí věc - mísa diamant 2,5 litru + 2 diamantové kelímky za 490, plus možnost dokoupení libovolného množství kelímků - 2 ks za 220

Zavařovat v mikrovlnce? To jsem nikdy neslyšela... 🙂

milli3
2. čer 2009

😅 ahoj,jsem mezi Vámi nová,pokud by jste někdo chtěl předvézt cokoliv od tupperware,jsem k dispozici,bydlím v plzeňském kraji 🙂 .Mám toto nádobí velice ráda,mám ho všude a denně ho využívám,v testech prochází ve škodlivosti na jedničku,tak není co řešit... 😉 a že je drahé?Ano pravda to je,ale kdo je bohatek,aby si mohl kupovat levné věci se zárukou dva roky? 🙂 Elitera....my jsme měli otvírák před 14 dny,ale jinak mimořádná nabídka je stejná a myslím,že se cenově dost vyplatí 😉 🙂 😀

klauduska
2. čer 2009

ja som mala prezentaciu v nedelu a robili sme rizoto v novom ryzovaci.....Vyzera fakt super...Mam uz teda dost vela veci a tak ryzovac nemoze chybat....

Len som sa chcela spytat,ze odkedy bude ten otvarac na konzervy v ponuke???

bodka13
2. čer 2009

klauduška...ryžovač je super,inde už ryžu nerobím 😉

elitera
autor
2. čer 2009

Klaudu, otvírák je v akci k 50. narozeninám našeho distributora jen na jeden týden.

Milli, no oni to dost cyklej tyhle akce, no 😀

narciska77
2. čer 2009

Ahojte, mozte mi poradit ako variť v ryžovači rizoto?alebo len ryzu a ostatné zvlášť? a este co vsetko sa da robit v Ultra pluse okrem kurčaťa. Ja robim v nom len kurča zatial. a ak sa dá aj nejake recepty do toho mate napr.na pečenie?dakujem

elitera
autor
2. čer 2009

narcisko, cokoliv zapékaného, klidně i třeba chleba. V mikrovlnce v něm uděláš klidně třeba brambory.

felina09
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
likol1
4. čer 2009

To je škoda, že nikdo nic nevíte o tom zavařování v mikrovlnce.Mělo to vysílat brňenské radio.Dají prý se strilizovatokurky,kompoty,marmelády.Zakladní poměrje,že se sklenice 0,7l vlní 6 minut na 700W.Když je víc sklenic tak se to násobí.Ten Dr Balaštík napsal prý knihy o zavařování. Mě by se to hodilo. Nezavařuji toho zase tolik, ale nevím o tom mnoho a tak sháním informace.Ale to snad něco najdu. Uvažuji, že si koupím mufiny,když jsou teď v akci. Máte nějaké recepty? 🙂

andrejkag
20. čer 2009

😕 😨 😨
kde ste?

žienky poradte čo budete variť na ukážkach, pri tejto novej akciovej ponuke?

ďakujem

rezetka
30. čer 2009

Holky, nechce se mi tohle téma číst celé, ale prosím ve zkratce, proč je tupper tak úžasný, v čem? Já mám doma pro syna hrneček Cipísek, je dobrej, jedinej, ze kterého umí pít, ale dostala jsem ho, za 350Kč bych si ho rozhodně nekoupila...nebo to stojí za to?

marie83
30. čer 2009

rezetka tuperrware je dobré v tom,že tam máš celoživotní záruku když se ti něco zkazí tak ti to vymění proto je to tak drahé a taky prot,že je to z velice kvalitních materiálů,mám doma hodně věcí a musím říct že je to fakt dobré .

rezetka
30. čer 2009

Aha, dobře. A jak se k jejich výrobkům dostanu? Jen přes "poradkyni"?
Co bych měla doma opravdu mít??? /Když nepočítám věci pro děti/.

bodka13
30. čer 2009

...ale hlavne varenie alebo pečenie v týchto výrobkoch šetrí čas 😉 ...kým usadíš hostí a zaleješ kávu upečieš koláčik v mikrovlnke 🙂 ...a ešte strašne veľa iných dobrých vecí
...je asi ťažko povedať čo by si mala doma mať 🙂 ...akú prácu pri varení by si si chcela uľahčiť?