Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

dievca
31. srp 2011

Aj ja mam rucny slahac,ale ten z prvych s dvoma ostriami,teraz je v ponuke s troma ostriami,ten je este kvalitnejsi,ked robim cesto na zemiakove placky,tak ho celkom nepomixuje,ostavaju drobne kococky zemiakov,neviete nahodou,ci sa da osobitne dokupit len ten nadstavec s tromi ostriami?

madonnka
1. zář 2011

@dievca Ahoj,ja tak viem ze sa dá dokúpit ako náhradny diel 😉

Ked robím cesto na zem.placky alebo halusky tak tiez rucnym slahacom mixujem zemiaky,nedávám naraz vela,len postupne a trosilinku vody vzdy pridám a pekne to rozmixuje 🙂 No a velmi dobry je na rozné pomazanky,nátierky,ja ho mám vzdy po ruke 😉

fiona8
9. zář 2011

zdravé varenie v mikrovlnke...parný hrniec do mikrovlnky do konca tohto týždňa v akcii z 80 Eur na 50Eur !!! perfektný na prípravu knedle, plnenej papriky, zdravej zeleninky, rýb, mäsa, zeleninových fašírok...v krásnej fialovej farbe

katinka23
23. zář 2011

Ahojte. Ani ja nemôžem dopustiť na výrobky Tupperware, som s nimi veľmi spokojná a práve preto som ich začala aj predávať. 🙂

katinka23
23. zář 2011

@ludmilask Ahoj. Už si si našla poradkyňu TW z Ba? Viem, že píšem dosť neskoro, ale aj ja som poradkyňou, a ak by si mala o niečo záujem, môžeš si objednávať prostredníctvom mňa.

meredith
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kemonka
22. lis 2011

Ahojte kde si objednám túto misku a kolko asi približne stojí?

p3tra11
24. lis 2011

@kemonka ktoru misku??

kemonka
24. lis 2011

rychlokysku

pipi123
24. lis 2011

katalogova cena je 23,50...viem ti ju objednat...

kosodrevina
24. lis 2011

chcela by som sa spýtať, či môžem vyvárať nádoby Tupperware? najmä tie určené pre deti?

elitera
autor
4. led 2012

@kosodrevina rozhodně bys neměla vyvářet měkká víčka, jako má třeba Hitparáda. Mohly by přestat těsnit. Jinak jsou nádoby stavěný na to, aby přežily horkou vodu, do 110 °C. Ovšem nedoporučovala bych to dělat moc dlouho (optimálně přelít vodou a dost).

marika_1
10. led 2012

Ahojte všetci priaznivci Tupperwere aj tí čo ho nepoznajú.
Som poradkyňou pre túto firmu, pracujem pre okolie PN, ak by vás niečo zaujímalo alebo trápilo môžete ma kontaktovať na môj e-mail : marikabrezovska@gmail.com 🙂

kaermorhen
21. led 2012

Mám takový dotázek,ušlehám ručním šlehači od Tupp. třeba těsto na bábovku a tak?? 😉 Rozbil se nám elektrický a my máme ponorný a sekáčeka a na tuhá těsta pekárnu,tak uvažuji že další elektrický nutně nepotřebuji 😀 Díky za odpověd.

zuzana0612
21. led 2012

@kaermorhen ahoj, ja som v ňom už viackrát šlahala cesto na bábovku, alebo na taký koláč ako bublanina a ušlahal krásne.

martaska78
27. led 2012

Ahoj, právě jsem dostala kelímek se Shrekem, má to nějaké funkce, nebo je to jen obyč kelímek s víčkem. Díky 🙂

hannah78
20. únor 2012

ahojte rozmyslam na tym ze by som sa stala poradkynou tupperware viete mi niekto poradit ako na to a ci ludia kupuju tieto vyrobky? dakujem za odpovede

delideli
8. bře 2012

vyrobky tuperware pouzivam lebo mi ich kvantum nakupila mamina a nevie s tym prestat..ak by bolo na mne,tu firmu by som asi zrusila,lebo tych penazi,co do toho vrazila..niektore vyrobky nie su zle, to nemozem povedat, par je ale vyslovene otrasnych (nevediet kolko stali,tak ich okamzite vyhodim z okna)..ale tie ceny,to je tak prehnane,ze je to az neuveritelne,ze je to niekto ochotny kupit..bohuzial aj mamina aj svokra maju na to zavislost,predajkyne im vkuse vyvolavaju,posielaju letaciky,ponukaju "vyhodne" akcie a oni vzdy naletia.. a neviem im to ani jednej vyhovorit..osobne by som od nich nekupila nic..

zuzubabo
13. bře 2012

ja som s výrobkami tupperware veľmi spokojná, hoci mám zatiaľ len pár. Mama ich používa už desať rokov a tiež je spokojná a dokupuje len sem tam z akciového letáku. Rozmýšľam, že by som sa stala poradkyňou, aby som mala pre seba a pre mamu lacnejšie 🙂.

stojdulka
11. dub 2012

@pipi123 ahoj, v predchádzajúcom príspevku som si všimla že môžeš objednať rychlokysku ja by som chcela vedieť koľko stojí ale taká väčšia, moja mama ju má tuším má asi 7,5l a či by sa dala zohnať

fiona8
14. dub 2012

ahojte...ak by ste mali záujem o predstavenie výrobkou značky Tupperware, stačí sa ozvať....urobím prezentáciu, poradím s výrobkami, napíšem receptíky....🙂

xkacatkox
15. dub 2012

holky co je lepší tornado nebo tajfun, potřebuji něco na sekání cibule, bylinek, salámu, víc asi ne

mandelinka1
15. dub 2012

@xkacatkox já mám tedy tornádo i tajfun, ale více používám tornádo-tzn. ta menší nádobka.....je to fajn na 1-2 cibule, bylinky, okurku a vajíčko na pomazánku.....v létě jahody, maliny na zmrzku.....

xkacatkox
16. dub 2012

@mandelinka1 děkuji za odpověd, já jsem si říkala, že asi tornádo bude lepší, říkala jsem si že ten tajfun má nádobku větší tak aby to tam spíš nelítalo a nedrželo na stěnách místo toho aby se to nasekalo, tak ještě počkat až bude v akci 🙂

fiona8
16. dub 2012

@xkacatkox tiež mám oboje, ale viac využívam Tornádo ( to je to menšie ) 😉

mandelinka1
16. dub 2012

@xkacatkox říkáš si to správně, důležité je aby to nelítalo....takže to menší v pohodě stačí.....to větší je pak akorát lepší, když se dělá více pomazánky nebo třeba více ovoce.....já mám obě, protože jsem poradkyně a oboje jsem kupovala v akci 🙂

xkacatkox
17. dub 2012

@mandelinka1 no já poradkyně nejsu, ale také počkám až se to objeví v akci,ty ceny jsou trošku vyšší takže já jinak než v akci nekupuji, tedka buduchodit do práce tak si snad budu moci z tuppru něco dopřát 🙂

mandelinka1
18. dub 2012

@xkacatkox jojo, ceny jsou trošku vyšší, ale zase za tu kvalitu to stojí.....navíc to opravdu vydrží na celý život.....co ještě máš z Tupperware? já mám pocit že mám snad vše, ale vždycky se objeví něco nového a "musím to mít" 🙂

xkacatkox
18. dub 2012

@mandelinka1 ahojky, mám rýžovač,mikroklimu 3dozy, horkou vlnku konvici, asi 9doziček stále sypké, pak 6kořenek, dozy naolej a sojovku, malou a velou hiparádu, váleček na těsto, hrnečky,konvici na pití, celou sadu cipícka, nějaké nože a nářadí k vaření, ale to jen trošku, spíš když mi něco dali k objednávce, pak takovou velkou dozu na chlebíčky s patrem,pak asi vodenky a jednu vlašku na pití s sosákem,pak lis na česnek,pak 3 dozy různě velké z toho jedna je obří, ty mám na saláty, no to je asi vše, pak kráječ na buchtu, pak ten menší shaker, no tedka monetálně bych chtěla to tornado a postupně co bude k akci, ještě vál a otvírák a asi ještě jendu větší hitparádu na obědy do práce, já mám na to také úchylku ale ty ceny mě vždycky uklidí a vše si rozvrhnu abych na to měla,chlap tohle neuznává takže to mám ve své režii

mandelinka1
18. dub 2012

@xkacatkox tak to jsi dobře vybavená 🙂
můj manžel taky neuznává.....ale to asi většina chlapů
jestli ještě otvírák na konzervy nemáš, tak určitě doporučuji, je to fakt pecka 🙂