Promítačka pohádek Diax. Nemáte náhodou pohádky?

klara.t
5. únor 2012

Tak jsem objevila ve sklepě promítačku por děti Diax. Vzpomínáte? Také jste si pohádky promítali? Ráda bych jí ukázala své dvouleté dceři, jen co se setmí! Sháním ale další pohádky. Máme jich málo. Nemáte je náhodou někdo? Ráda je odkoupím, nebo za něco vyměním.
To jsou vzpomínky na dětství! Jaké pohádky jste měli nejraději?

mates22
5. únor 2012

@klara.t jéje, my jí taky vlastně máme na půdě, úplně jsem na ní zapomněla, jdu se tam juknout, jestli bude ještě funkční......................

renys
5. únor 2012

Jé, díky za príma nápad, zítra udeřím na rodiče, aby nám jí půjčili 😉 . Já to v dětství milovala 🙂 ! Co se pamatuju, tak jsme měli pohádku o nějaké černé princezně a pak Petrovští muzikanti..snad jsem nepopletla název 😅 .

crca
5. únor 2012

@klara.t 😀 mám jí v pokojíčku 😀 Pouštím tam dětem pejska a kočičku jak vařili dort a krtečka 😀 ,jen bych chtěla poradit,nevím jestli je to chyba stářím,nebo čím,ale když jsme si to promítali jako malí,tak mě ten obraz přišel velký,teď to zaostřím tak na 15x15cm aby tam bylo něco vidět,jinak je to rozmazané 😅 ,ale dětem to zatím stačí,ve dvou letech jsem s tím moc neuspěla,zajímalo je všechno,jen né pohádka 😀

esterka610
5. únor 2012

@crca My to máme taky rozmazaný ale u nás to prcky moc nezaujalo, lezli po zdi a snažili se ty obrázky strhat. 😒 😀 😀

crca
5. únor 2012

@esterka610 tak mě po zdi naštěstí nelezou,ale Máťa zase čučí do toho objektivu,tam je to líp vidět 😀 Ale nech ho že??? 😅 My to měli fakt velký a krásný,ale tohle nějak nemůžu prostě zaostřit tak aby to bylo velké a přehledné,vím,že mamka to četla přímo z obrázků ze zdi co tam bylo napsané ke konkrétnímu ději,ale tohle bych nepřečetla ani s lupou 😀

eriska
5. únor 2012

holky, u nás na půdě už není..a já jí chci takyyyyyyyyy 😅
@klara.t já si pamatuju na perníkovou chaloupku, tři zlaté vlasy děda vševěda, jak pejsek s kočičkou vařili dort, řervená karkulka..ještě jsem to nehledala, ale nedá se to koupit na mimibazaru?kdyžtak mi prosím taky písni do IP, jestli něco seženeš

terkaz
5. únor 2012

Koupili jsme detem pod stromecek. Filipek je nadseny a je promitac, manzel cte text a Marketka se diva 🙂 Koupili jsme ji na aukru 😉 Bylo jich tam plno, mrknete 😉

kvjetuska
10. únor 2016

Jéééé, ségra 😀 no teď jsem ti posílala odkaz, ale za kilo, no....

http://www.diacek.eu/Klasicke-pohadky-c1_0_1.htm

zdenitkoo
12. bře 2016

otesánek+polelka

partyzanka91
Autor odpověď smazal
Zobraz
partyzanka91
28. únor 2020

@klara.t ahoj objevila jsem toto vlákno a ráda bych zkusila štěstí i skrze něj. Já sehnala promítačku k Vánocům a máme k ní 5 pohádek, dětem se líbí a ráda bych rozšířila o další pohádku. Pokud by náhodou někdo měl ráda odkoupím děkuji moc