Prosakující vlňáčky

barbucha1310
28. únor 2017

Maminky, prosím o radu. Koupila jsem si vlňáčky Disana. (Po dlouhém zkoušení jsem zjistila, že natahovací vlňáčky budou asi jediné svrchní kalhotky, ze kterých syn nemá odřená stehna...) Mám ale problém, že prosakují. Lanolinovala jsem je už 2x (kůrou Disana), ale pořád mi prosakují. V noci jakž takž udrží, ale přes den ne - stačí aby byla plínka trochu mokrá, tak jakmile sedí nebo ho nosím (a tlačím mu tak na zadek), tak pod tím tlakem vlňáčky dole prosáknou a má hned mokré tepláky. Tak se chci zeptat, jestli se to některé z Vás taky stalo, nebo jestli je to normální jev, že pod tlakem ty vlňáčky prosakují... Nebo mám zkusit jinou lanolinovou kůru? Na vlňáčky jsem četla jen samou chválu, tak teď nevím, jestli jsem pitomá nebo co 🙂

garlic
28. únor 2017

Řekla bych, že je to normální jev. Při tlaku na více počuranou plínu prostě protečou. Chce to častěji přebalovat a opakuj lanolinování, časem by se to mělo zlepšit.

garlic
28. únor 2017

vlňáky Disana ani jejich kůru neznám. Měli jsme Babyidea shorties a longies. K lanolinování jsem používala buď vážený lanolin z lékárny a nebo mastičku na bradavky Babylove z DM drogerie. Tuším, že se v látkovacích diskusích probíralo, že ty "značkové" kůry jsou nic moc, drahé a efekt nevalný ....

garlic
28. únor 2017
leki
28. únor 2017

Ja mam tez disany. Prosakuji, ookud jsou na hodne nasakle pline, pripadne pokud bodycko je tesne (male) a je natesno zaple, tak v nistech bodycka. Mozna potrebujou jeste vic te kury, ja je nechavam celou noc v lanolinu o vetsi hustote, nez se pise ze ma byt (davam asi velkyho panaka na jedny a vody tak tak aby se ponorily), nepropiram, jen vyzdimam. A jsou v pohode, pouzivam furt, malej ma rok

vercik83
5. bře 2017

Používám vlňáčky a pokud jsou to nové disany, chtěly dvojitou lanolinovou kůru, hezky naruby, přes noc. Vydrží vse, i když z plíny téměř kape

luj89
6. bře 2017

Nejsou mu malé? Zkusila bych lanolinovat normálním lanolinem, třeba z lékarny nebo z nějakýho eshopu, ne lanolinovou kúrou.

barbucha1310
autor
6. bře 2017

Moc díky za postřehy. Zkusila jsem to nalanolinovat ještě jednou - naruby a je to lepší. A obyčejný lanolin už mám taky objednaný. Asi jsem to prostě napustily málo. Díky!