Prosím pomožte Matějovi

mystique
27. srp 2010

Dnes odpoledne mi došla od našeho kamaráda, kterého jsem neviděla delší dobu sms s odkazem na stránky co postihlo jejich Matěje. Hluboce se mě to dotklo a kdo alespon trošku můžete, tak prosím pomozte třeba jen zasláním DMS. Věřím, že se nikoho tímto tématem nedotknu a na chvilku nás to donutí se zamyslet jaké je štěstí, že máme zdravé děti.
www.promateje.cz

staninka77
28. srp 2010

Jen jsem vám chtěla napsát zda to nechce ještě poslat na tyhle stránky aby holky mohly posílat DMS pro Matěje určitě to moc pomuže.
Je to tyhle stánky.
www.emimino.cz
www.baby-café.cz u missiorky nevím zda to píšu dobře to její jméno.
Ale tam taky určitě zašlou moc SMS.

Rodiče malého matíska moc vás obdivuji a držím moc velké palečky a stále tu brečím a není mně vubec do smíchu.
Stále na to celej den myslím.
Budu zítra ještě posílat DMS.

ivuu
28. srp 2010

@kuchy ja teda nedokažu posoudit jak vypada odděleni ORL ale třeba jedna maminka ktera snama byla dlouhodobě na 46 tak je pak přeložili jinam,malej měl jít na operaci a pak je po par dnech vratili stim že ma rymu přitom to nebyla pravda..tak ta maminka mě řikala že tam nemaji vubec standartní odsavaní do nosanku a hlenu..přitom když ma někdo tracheo do krku tak je jasny že se musí odsavat....

se sestrama jsme mluvila nesčekněkrat..jak ktera ma pochopení ,porozumění..je to fakt těžka prace a hlavně odpovědnost a stat se to mě tak mám šilene vyčitky do konce života...být tou sestrou

promateje
28. srp 2010

@dadka2

sbírka, kterou organizuje nadeace NROS a kde všechny vybrané penízky půjdou na Matýskovu léčbu, byla oficiálně povolena toto pondělí a DMS i účet bude aktivní nejméně 1 rok - do té doby věříme, že Matěj vstane, vynadá doktorům a řekne, že chce jít domů

Matýskovi rodiče

misicka455
28. srp 2010

I já bych mohla hodně vyprávět o sestřičkách a doktorech v tom jakém špitálu, ale teď jsme ještě víc utvrděnejší si prosadit svoje a nenechat se jen tak odbýt.

Matěj se postaví a vynadá doktorům věřím tomu jelikož zázraky se dějou jeden mi spinká doma v postýlce 😉

butanek
28. srp 2010

To je moc dobře,že tato nadace existuje a je možné touto cestou pomoci.Také tím,že to dnes bylo v tv se to dozví víc lidí,kteří rádi pomohou alespoň nějakou částkou..

jajinka27
28. srp 2010

Matýsku moc a moc držím palce aby si se co nejvíc uzdravil a ukázal doktorům že se sakra spletli..
rodičům moc a moc sil na bojování
dms od nás letí 🙂

macek28
28. srp 2010

Dobrý večer,dnes jsem si u zpráv poplakala 😢 Hodně mě vytočil lékař,který v telce mluvil.
@misicka455 ,také o ledasčem vím co se tam stalo co zanedbali!
DMSky budu posílat průběžně.

rodičům Matýska,je mě to moc líto co se stalo.Držte se!

kualalik
28. srp 2010

DMS poslána ... hodně sil do dalších dní přeju Matýskovi a i jeho rodině 😔

lenkavano
28. srp 2010

@macek28 mě přišlo že má pan primář na rtech i usměv,strašně mě to znechutilo...proboha kde to jsme... ☹

lenkavano
28. srp 2010

@promateje moc na vás myslím a přeju hodně sil....

lojzina
28. srp 2010

@lenkavano jj,to pripadlo i me...

dadka2
28. srp 2010

A hop zase nahoru do hlavní diskuze, ať pomůže co nejvíce lidí....

lojzina
28. srp 2010

@promateje dobry vecer,muzu se zeptat,jake pleny pouzivate pro mateje?
Preji hodne hodne sil

dadka2
28. srp 2010

@staninka77 Já myslím, že diskuzi na toto téma může otevřít každý. Stačí tam dát základní informace o Matějovi a kam posílat penízky a snad se to chytne jako tady na Konikovi. Jak jsem pochopila od Matějových rodičů, tak toho mají moc a nestíhali by to. Tak pokud jsi tam zaregistrovaná, tak zkus zalošit diskuzi sama.

niccky.z
28. srp 2010

@lenkavano @lojzina tak toto som si vsimla aj ja a moc mne to nastvalo. Ten jeho usmev na tvari sa nedalo nevsimnut 😠

dadka2
28. srp 2010

A hop zase nahoru do hlavní diskuze, ať pomůže co nejvíce lidí....

niccky.z
28. srp 2010

@dadka2 😉

dadka2
28. srp 2010

@niccky.z já myslím, že je tu ještě dost lidí, kteří by DMS rádi poslali🙂

niccky.z
28. srp 2010

@dadka2 uplne s tebou suhlasim.

ali13ali
28. srp 2010

Posláno a na Facebook vyvěšeno, aby se chytli kamarádi 🙂

Rodičům a Matějovi držíme doma palce.

misicka455
29. srp 2010

šup dopředu

butanek
29. srp 2010

dobré ráno,kdopak ještě neposlal DMS MATEJ na číslo 87777,tak prosím pošlete a kdo ještě nejuknul na stránky www.promateje.cz,tak jukněte,pomůžeme Matýskovi a rodičům 😉

kasa
29. srp 2010

DMS odeslána,odkaz přidán na facebook.

kopa
29. srp 2010

DMS poslána.
Jsem ráda, že si lidi pomáhají...

butanek
29. srp 2010

na tn.cz je u článku o Matýskovi diskuse,kde nějaký pán označil ředitele za tuneláře atd.,neznám pana ředitele ani poměry,ale něco na tom bude.....

frisbee
29. srp 2010

Poslala ☹

butanek
29. srp 2010

Kdo ještě může a pomůže Matýskovi 😉 DMS MATEJ na číslo 87777 nebo více info na stránkách www.promateje.cz 😉

emicka09
29. srp 2010

holky nevíte - mají někde i číslo účtu? dms poslat nemůžu.

ines22
29. srp 2010

@emicka09 Je to na www.promateje.cz hned vedle infa o dms.

emicka09
29. srp 2010

@ines22 - dík 🙂 snad jim zbyde dost peněz i na dobrého právníka!