Prosím pomožte Matějovi

mystique
27. srp 2010

Dnes odpoledne mi došla od našeho kamaráda, kterého jsem neviděla delší dobu sms s odkazem na stránky co postihlo jejich Matěje. Hluboce se mě to dotklo a kdo alespon trošku můžete, tak prosím pomozte třeba jen zasláním DMS. Věřím, že se nikoho tímto tématem nedotknu a na chvilku nás to donutí se zamyslet jaké je štěstí, že máme zdravé děti.
www.promateje.cz

ines22
29. srp 2010

Hodila jsem odkaz i na facebook

butanek
29. srp 2010

to je dobře,čím víc lidí to uvidí,tím líp 😉

lenkavano
29. srp 2010

šupky nahoru...

lenkavano
29. srp 2010

nahoru

lojzina
29. srp 2010

ahoj.nahoru!

lenkavano
29. srp 2010

taky jsem na fb poslala plno pozvánek přátelům.kdybych mohla pomoct víc..... ☹

lojzina
29. srp 2010

je teda hrozny vycet tech pomucek pro Mateje,co to stoji!Kdyby aspon tem detenm to pojistovna hradila,takhle to nehradi vubec a nebo jen cast,a i tak rodice doplaci dost penez ☹

lenkavano
29. srp 2010

@lojzina je to vážně šílený,hlavně že narkomanům se dávají zdarma injekční stříkačky....

misicka455
29. srp 2010

Taky mě rozčiluje , že se prostě stát o takové případy nepostará 😠

hanka.knizkova
29. srp 2010

viděla sem včera reportáž ve zprávách ☹ hrozný..DMS sem poslala ☹

lucajdak
29. srp 2010

poslala jsem další 😉 maminky pomáhejme si a pošleme Matýskovi co nejvíce.Posílám rodičům hodně síly.

zdenka33
29. srp 2010

posláno 🙂 ..bože ať se dějí zázraky 😉

lojzina
29. srp 2010

@lenkavano kdyby jen to,jestee hje pak stat dotuje kdyz se dou lecit!!!nrchala bych je to leceni zaplatit,nikdo je prece nenuti to svinsrtvo brat....

butanek
29. srp 2010

to mě taky rozčiluje,že takovým výše zmińovaným se přispěje a Matýska rodiče si musí tolik věcí hradit!!!ani nedomýšlím,kdyby ty penízky před tím neměli ☹

p.e.t.u.l.k.a
29. srp 2010

Posláno a přeji Matýskovi ať se stane zázrak a je opět zdravý a usměvavý chlapeček a hodně sil rodičům

smudlinka10
29. srp 2010

Na Facebooku rozjíždíme velkou akci postavenou na sdílení odkazu na stránky Matěje na Facebooku + informace o DMS. Díky oslovení i slavných lidí by rodina s Matýskem mohla mít brzo alespoň nějakou fin. pomoc. Proto prosím, kdo máte Facebook, sdílejte, pište, informujte a rozesílejte i maile 😉

jonatanka
29. srp 2010

@smudlinka10 urcite sa pripojim, poslala som maila komu som len mohla

Matko prajem ti strasne vela sil, aby si to zvladol

smudlinka10
29. srp 2010

@jonatanka super! 😉

S jeho rodinou jsem v kontaktu přes mail a všem děkují za pomoc 🙂

butanek
29. srp 2010

je fajn,že vědí,že v tom nejsou úplně sami....

womenne
29. srp 2010

Poslane,nikdy neposielam na FB pozvanky ale dnes som ich poslala snad všetkym.Je to strašne 😢 😢 😢

lojzina
29. srp 2010

a zase na uvodni stranku

mystique
autor
29. srp 2010

Holky jsem ráda, že alespoň nějak minimálně můžem rodičům od Matěje pomoc. Myslím, že ted Víta s Marcelou potřebuji pomoc v tomhle nelehkém boji. Příběhů, které by to potřebovali jsou určitě tisíce, ale tenhle je pro mě osobní.
Takže Vám ještě jednou děkuji, že jste se k tomu takhle skvěle postavily.

lenkavano
29. srp 2010

@mystique to by snad měla být samozřejmost...já bych se snad zbláznila. 😔

butanek
29. srp 2010

souhlasím,taky mi to připadá jako samozřejmost,ta DMS mi neublíží a Matýskovi aspoň trochu pomůže 😉

ines22
29. srp 2010

@butanek Přesně tak, pro nás je to pár korun, zmrzlina, kterou si ráda odepřu když vím, že to někomu aspon trochu pomůže.

vendi1
29. srp 2010

Penizky poslany rovnou na ucet. Matejovi prejeme hodne zdravi a mamince a tatinkovi hodne sil!!!!!!!

andulinka
29. srp 2010

Posláno. Snad to aspoň trochu pomůže...

dadka2
29. srp 2010

To mám radost, že tady ta diskuze, tak pěkně roste🙂 a to skání na hlavní stránku se taky hezky ujalo🙂, takže pokud budete na koníkovi a neuvidíte tuto diskuzi na hlavní stránce, tak prosím přidejte svůj příspěvek, aby se na hlavní stránce zase objevila🙂

janeto
29. srp 2010

Posláno, přejeme hodně sil a stěstí!!!!

dadka2
29. srp 2010

hop nahoru