Prosím pomožte Matějovi

mystique
27. srp 2010

Dnes odpoledne mi došla od našeho kamaráda, kterého jsem neviděla delší dobu sms s odkazem na stránky co postihlo jejich Matěje. Hluboce se mě to dotklo a kdo alespon trošku můžete, tak prosím pomozte třeba jen zasláním DMS. Věřím, že se nikoho tímto tématem nedotknu a na chvilku nás to donutí se zamyslet jaké je štěstí, že máme zdravé děti.
www.promateje.cz

lalial
29. srp 2010

@dadka2 Jo, mohli by zasponzorovat... Akorát mě u Pampersek napadlo, aby nedělaly neplechu kvůli té parfumaci.

akras
29. srp 2010

Posláno, aspoň to málo ☹
Je to hrůza, slyším, jak se naše malá směje ve vaně, kde dovádí s tátou a nedovedu si představit to zoufalství, kdyby se jí něco takového stalo....
Držím palce

emicka09
29. srp 2010
butanek
29. srp 2010

připomínám stránečky pro ty,co ještě nevědí:www.promateje.cz 😉

dadka2
29. srp 2010

šup nahoru

dadka2
29. srp 2010

hopla

lalial
29. srp 2010
hehena
29. srp 2010

také jsem četli, poslali DMS, sdílíme na FB, kéž bysme mohli udělat víc...... :(((( jak už tu asi zaznělo, ani já si nedovedu představit to zoufalství. moc na rodiče myslíme! 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lojzina
29. srp 2010

DMS MATEJ 87 777

dadka2
29. srp 2010

www,promateje.cz

lenkavano
29. srp 2010

honem na první stránku....

mystique
autor
29. srp 2010

Nejhorší je, že se to v Brně dětské nemocnici děje běžně a nic se nezmění. A člověk nemá kam jinam jít. Musí prostě věřit, že mému dítěti se to nestane. Dneska mi zrovna říkala kamarádka, že její kolegyně měla v dětské nemocnici se zápalem plic dítě a podepsala radši revers a šla do Ivančic. Stěžovala si že tam sestra neuveřitelně sprostě nadávala postiženému chlapečkovi. Jsem taky zdravotní sestra a tohle mi rozum nebere.

lenkavano
29. srp 2010

@mystique já bych tam dítě asi nedala ..kor kdyby se k nám tak chovali....to je šílené...bohužel mám dost negativní zkušenosti s nemocnicí v Jičíně...

mystique
autor
29. srp 2010

@lenkavano ja vím, ale co chceš dělat když tam třeba dítě dovezeš na pohotovost a jinou volbu nemáš. Já bych tam třeba nenechala nikdy dítě samotné a vím, že tam občas matky nechtějí nechat ikdyž má dítě třeba rok.

lenkavano
29. srp 2010

@mystique jo já vím.......je to těžký,právě že člověk je na doktorech prostě závislý....a oni na to hřeší...

lojzina
29. srp 2010

kdo dalsi pomuze Matejovi? 🙂

kamhajek
29. srp 2010

Odesláno a sdíleno na Facebooku.

lalial
29. srp 2010

@mystique No, mně totiž přijde, že čím větší špitál-velkovýrobna, tím horší přístup. 😒 Jinak Dětská nemocnice v Brně je tímto už dost známá.

sasulec
29. srp 2010

Neviem ci je to mozne aj z Sk,ale poslala som.. 😔 prajem vela stastia.. 😔

ivuu
29. srp 2010

dneska už píšu z nemocnice...sařin stav se zhoršil...jsme na standartu 69..ale nemužu si na nic stěžovat...zatim je to kus od kusu tady...
jo a kdyby se k sáře chovali nějak špatně ozvala bych se...tak jako prvně na jipu..jsem sestře řekla že semě nelibi jak sní zachazí..hrubě ji probudila když spala..no trochu jsme se chytli ale od te doby otočila...

ja nevim prošli jsme tady snad každým vyšetřením..a nikde jsme se nesetkala s nějakym šíleným přistupem...až na jednu sestru na jipu kterou jsme viděla jak hnusně krmí asi 1,5 roční holčičku a ona to zvracela ..tak na ni byla hnusna..nevěděla že se divam až pak tak jsem na nu vytřeštila oči..aby věděla že jsem to viděla..a pak jsem ji normalně praskla dr...ale k čemu to bylo nevím... 😒

sára je hodně nemocná ale to co se stalo Matýskovi..šílené.nepředstavitelné...

aleachim
29. srp 2010

penízky pošlu na účet a držím pěsti, ať se nasbírá, co nejvíce.

butanek
29. srp 2010

díky za odkaz,přečetla jsem,jsem opravdu ráda,že je to v médiích,přesně,jak říká tatínek Matěje,alespoň se to dozví více lidí,kteří rádi pomohou

misicka455
29. srp 2010

www,promateje.cz

butanek
29. srp 2010

DMS MATEJ 87777

lojzina
29. srp 2010

tak a jeste aspon jednou,sup nahoru

petrob
29. srp 2010

strašné neštěstí....jiná slova nemám ☹

micanek
29. srp 2010

posláno ☹

orchidie
30. srp 2010

DMS poslana, prosim pomozte i vy ostatni Matejovi - DMS MATEJ 87777

Da se sdilet i na FB.

ines22
30. srp 2010

Šup nahoru.Hodila jsem odkaz i do naší soukr. skupiny, snažím se šířit info kde se dá ☹