Prosím pomožte Matějovi

mystique
27. srp 2010

Dnes odpoledne mi došla od našeho kamaráda, kterého jsem neviděla delší dobu sms s odkazem na stránky co postihlo jejich Matěje. Hluboce se mě to dotklo a kdo alespon trošku můžete, tak prosím pomozte třeba jen zasláním DMS. Věřím, že se nikoho tímto tématem nedotknu a na chvilku nás to donutí se zamyslet jaké je štěstí, že máme zdravé děti.
www.promateje.cz

butanek
6. říj 2010
lojzina
6. říj 2010

a hop nahoru

misicka455
7. říj 2010

hop

butanek
7. říj 2010
dadka2
7. říj 2010
lojzina
8. říj 2010
hojda
8. říj 2010

V neděli má Matěj narozeniny a bylo by fajn, kdyby k nim dostal zase trošku potřebných penízků, takže já posílám narozeninovou dms s přáním všeho nejlepšího!

10.10.10.
Vždy, když se sejde nějaká zvláštní kombinace číslic v datech, mnoho lidí se snaží hledat v ní hlubší význam.

Jako třeba v „magickém“ datu 21. prosince 2012, kterýmžto dnem podle některých výkladů končí třináctým cyklem mayský kalendář a nastane konec světa. Pro nás bohužel „konec světa“ nastal o něco dříve – v okamžiku, kdy jsme přišli o Matěje.

Narodil se 10. října – a tak datum 10. 10. 2010 pro nás bude mít zvláštní „kouzlo“. Poprvé budeme bez něj, ačkoliv je stále s námi.

Matěj oslaví narozeniny, ale nebude to vědět. Pozná jen jediné: jestli je obklopený láskou a lidmi, kteří ho milují, nebo ne.

Je přitom zcela lhostejné, kde tito lidé jsou. Zdali jej drží za ruku, nebo ho znají pouze z doslechu.

Každý může přispět svým dílem dle svých možností a schopností. Každý může dát Matěji dárek k narozeninám.

butanek
8. říj 2010

DMS MATEJ 87777
také poslána narozeninková DMS 🙂

jakoubka
9. říj 2010

DMS poslána 🙂

Vím,.že toto je pro Matěje,ale kamarádi zažívají něco podobného. ☹ Jejich syn je také po operaci krční mandle už od pondělí v umělém spánku ☹ Dnes ho měli probouzet ,ale není to jisté ☹ V plících se mu udělala krevní sraženina,tak ji opatrně odsávají.Honzík měl tu mandli ve velikosti pinpongového míčku ☹Utlačovala mu mozek ,kde je koordinace.
I z toho špatně slyšel ☹Dr tu operaci odkládali půl roku ☹

Druhá kamarádka dala syna také na vytrhnutí mandle,musel jít také dvakrát na sál ,kvůli masivnímu krvácení ☹
No,naštěstí jsou už doma 🙂

lalial
9. říj 2010

www.promateje.cz

Mmch, už by mohli aktualizovat stránky, jednoho to celkem zajímá. 😕

butanek
9. říj 2010

@jakoubka to je mi líto,nedovedu si to představit,všem přeji hodně štěstí a síly,vůbec nevadí,že to sem píšeš,patří to sem

jakoubka
9. říj 2010

@butanek -je to děsný 😔
Připadá mi to jako scifi,dítě jde na "banální" zákrok a dopadne to takhle 😔 😔

lojzina
9. říj 2010

ahoj,dat nebo nedat dite na operaci?kdyz to clovek vidi... ☹

lalial
9. říj 2010

Holky, tam je hlavně silně nebanální ta narkóza, to je potřeba si uvědomit. Spousta zákroků, které se dříve dělaly v lokálním umrtvení, se nyní automaticky provádí v celkové anestezii. Jak vidno, ne vždy je to ku prospěchu věci. 😒 ☹

kaatulkaa
9. říj 2010

DMS poslána...po přečtení příběhu a prohlédnutí fotografií se nedá neposlat ☹

mopom
9. říj 2010

DMS poslána...rodičům přeji hodně sil a trpělivosti!!!! Je to opravdu nepředstavitelně šílený! Držím pěsti!

w_h
9. říj 2010

Aktuální NEOFICIÁLNÍ stav za poslední dva měsíce
[ DMS MATEJ ] říjen 143 dms

lojzina
10. říj 2010

Matysek ma dnes narozeniny. . . .

Matysku preji Ti at se uzdravis,a jen a jen zdravi.

butanek
10. říj 2010

Já se také připojuji k přání k narozeninám-Matýsku,spousta lidiček na Tebe a rodiče na dálku myslí a drží pěsti,ať je Ti lépe a přeji Ti za sebe i svoji rodinu moc moc zdravíčka 🙂

misicka455
10. říj 2010

DMS MATEJ 87777

misicka455
10. říj 2010

hop

dadka2
10. říj 2010

Posílám narozeninovou DMS a přeji všem mnoho energie!
Aktuální stáv DMS za říjen:
[ DMS MATEJ ] říjen 155 dms

hojda
10. říj 2010

Dnes má Matěj narozeniny, každý z nám mu může poslat malý narozeninový dárek DMS MATEJ 87777.

macek28
10. říj 2010

Matýsku,právě jsem položila mobil.Rodičové Matýska držte se!

misicka455
11. říj 2010

hopky

butanek
11. říj 2010

DMS MATEJ na číslo:87777

lojzina
11. říj 2010
misicka455
11. říj 2010

DMS MATEJ na číslo:87777

butanek
11. říj 2010