Prosím pomožte Matějovi

mystique
27. srp 2010

Dnes odpoledne mi došla od našeho kamaráda, kterého jsem neviděla delší dobu sms s odkazem na stránky co postihlo jejich Matěje. Hluboce se mě to dotklo a kdo alespon trošku můžete, tak prosím pomozte třeba jen zasláním DMS. Věřím, že se nikoho tímto tématem nedotknu a na chvilku nás to donutí se zamyslet jaké je štěstí, že máme zdravé děti.
www.promateje.cz

niccky.z
28. srp 2010

az teraz som si vsimla ze rodicia uz zalobu podali, este raz prajem vela stastia

butanek
28. srp 2010

Doufám,že ty náklady na léčbu bude opravdu konečně platit někdo jiný,než ti chudáci rodiče,kteří za nic nemůžou,vím,že se může v životě stát cokoliv a kdykoliv,ale tady byla určitě zanedbaná péče ☹

kasa
28. srp 2010

Penízky poslány,je to opravdu hrozná bezmoc,moc držíme celé rodině a hlavně Matýskovi pěstičky ať se uzdraví. 😢
Pošleme odkaz taky dále.

gabtcha
28. srp 2010

Vim, ze je to desive, co se stalo a co se deje... zel u lekaru a sestricek, kdyz udelaji chybu, treba jedinou, lec cely zivot predtim zachranili spoustu jinych zivotu, ma to casto hrozive dusledky:( Nikoho se tu nechci zastavat...! ale take ne odsuzovat... urcite i celemu oddeleni, kde Matej lezel to neni jedno a kdyby mohli, tak by to vratili zpet...jako my vsichni.
Preji rodicum hodne sil! A moc na ne myslim a preposilam jejich prosbu o pomoco dale.

leontynka15
28. srp 2010

Poslano.Držím moc všechny pěstičky at je broučkovi líp a rodičům posílám pevné nervy.

blabolkaa
28. srp 2010

posláno,snad se poštěstí a bude lépe

glumy
28. srp 2010

Posláno☹

hojda
28. srp 2010

Hop zase trošku výše na hlavní stránku diskuze, aby mohly pomoci i další maminky.

lojzina
28. srp 2010

neda me to, porad na Mateje myslim

ivuu
28. srp 2010

Moje dcera ležela na jip 46 v Brně 7 týdnů s přestavkou 2 dnů--a mohu jen říct že jsou dobří doktoři a doktoři..jsou sestry a sestry..nelze je všechny házet do jednoho pytle..Týden na infekčním byl v pořádku..komunikace,vyšetření..
taky jsme leželi par dnu na 69 standart a je pravda že ty sestry se maj co ohanět na tolik pacientu..ale jedna sestra tam teda nebyla..minimalně dvě na noc a doktor ktery byl v připadě na telefonu aby hned přišel..

To ale neomlouvá nic z toho co se stalo Matýskovi..protože jestli jsme to dobře pochopila..pochybení bylo v nepřitomnosti dr na oddělení,laxnosti sestry aby ho sehnala okamžite čímž došlo k prodlení a Matýsek nedostatkem kyslíku přišel o mozkové bunky ktere odumřeli... ☹

dms samozřejmě pošleme... ☹ ☹

hojda
28. srp 2010

@lojzina taky dneska nebudu klidně spát.....

lojzina
28. srp 2010

@hojda kdyz to tak vidim,kolikrat se rozciluju nad prkotinou,i zarvu na decka ,at klidne zlobi,at jime suchy rohliky,ale at sou zdravi................................................................

kuchy
28. srp 2010

,,,,ona ta sestra možná za to ani nemohla, na 25 pac. sama, víte jak vypadá odd. ORL, děs 😖 a přitom se tam lítá resuscitovat docela často...jenže to lékaře neomlouvá, já bych je taky udupala ☹ Škoda,že ta maminka neuměla resuscitovat 😔 Když nebylo pomoci,mohla to zkusit sama, ale chápu ji chudinu ,v tom strachu o dítě a šoku člověk nepřemýšlí. 😲 😢 😢

hojda
28. srp 2010

@lojzina přesně tak, moc řešíme blbosti a to důležité je někde jinde....

kuchy
28. srp 2010

Někdy si člověk životě ani neuvědomuje, co je vlastně to hlavní 😔

promateje
28. srp 2010

D Ě K U J E M E Z A P O D P O R U

Matýskovi Rodiče
posta@promateje.cz

www.promateje.cz

promateje
28. srp 2010

Díky

Vítek

lenam
28. srp 2010

Také jsme poslali pár DMS, přejeme hodně štěstí!!!

dadka2
28. srp 2010

@promateje

Jé to je super, že tak rychle reagujete na můj e-mail!!! Doufám, že se tu podaří vybrat pro Matěje dost tolik potřebných penízků.

Nechcete si tu také založit album s nějakými informacemi o Matějovi?

Dana

marinka
28. srp 2010

Moc na Matěje myslím a pošlu mu modlitbu..Je skvělé, jak bojujete, a že se nebojíte alternativní léčby, my s ní máme úžasné zkušenosti 🙂 A penízky taky pošleme!
Hodně síly a energie pro Matýska..

lucianka
28. srp 2010

Poslala jsem DMS a posílám mail všem svým známým...
Je mi z toho moc smutno. 😢

barcaldine
28. srp 2010

Velmi vam drzime palce a prajeme vela sil, Matějovi a samozrejme rodicom. Takisto aspon malinku pomoc formou sms.

dadka2
28. srp 2010

Tady vkládám pár důležitých informací ze stránek www.promateje.cz

Pomůžete Matýskovi?
Momentálně pro Matýska potřebujeme:
■Ošetřovatelská výpomoc: cca 800,- Kč na den
■Plínky pro Matýska: cca 1.400,- měsíčně
■Dojíždění do nemocnice: cca 2.500,- Kč měsíčně
■Pomůcky a zdravotnický materiál: cca 4.000,- měsíčně
■Kurz bazální stimulace: 4.165,- Kč
■Doplatek na odsávačku: 5.129,- Kč
■Regulační poplatky: 8.258,- Kč
■Částka za doprovod Matýska do lázní: 13.480,- Kč
■Speciální polohovací pomůcky: 14.620,- Kč
■Lůžkový pulsní oxymetr: 32.100,- Kč
■Doplatek na speciální kočárek 35.141,- Kč
■Speciální koupací set: 41.300,- Kč
■Přizpůsobení bytu: cca 300.000,- Kč
■Auto pro přepravu Matýska: 517.300,- Kč
Tyto položky jsou mimo naše možnosti, děkujeme proto za jakoukoliv Vaši finanční pomoc.
Na kontě Matěj bylo k 27.8.2010 vybráno 2.730,- Kč a obdrželi jsme celkem 257 DMS

Nevím, jak často se údaj o vybraných penězích aktualizuje, ale těším se, že touto diskuzí se čátka snad alespoň trošku zvýší.

promateje
28. srp 2010

@dadka2

Díky za nabídku, založit zde album, ale už bychom to nestihali spravovat - diskuze a vše hlavní je na www.promateje.cz a hodně i na Facebooku. Ale ještě 1x (100x) děkujeme

Matýskovi rodiče

klarysek1
28. srp 2010

Holky, já brečím jak želva a nejde to zastavit..to je prostě hrůůza..strašně moc obdivuji rodiče, jak jsou stateční a silní!!!
Tímto posílám 10 dms na konto Matýska a přeji si z celého srdce, aby jeho maminka opět mohla vidět úsměv na jeho tvářičce...

dadka2
28. srp 2010

@promateje Jasně, chápu, že toho máte moc. Ještě popřemýšlím, jak Matějovi pomoci i jinak.

promateje
28. srp 2010

odpověď pro dadka2

údaj o DMS můžeme aktualizovat 1 x denně, údaj o stavu konta tak cca 1 x do týdne

Matýskovi rodiče

dadka2
28. srp 2010

@promateje Můžu se ještě zeptat, jak dlouho už je možné DMS zasílat (jak dlouho účet funguje)? Díky

butanek
28. srp 2010

Teď budou DMS přibývat,věřím tomu,je vidět,že tu dnes na to juklo hodně lidiček,děkuji všem a myslím na rodiče i Matýska.

misicka455
28. srp 2010

Zítra to řeknu rodině a ještě nějaké sms pošlem.