Prosím pomožte Matějovi

mystique
27. srp 2010

Dnes odpoledne mi došla od našeho kamaráda, kterého jsem neviděla delší dobu sms s odkazem na stránky co postihlo jejich Matěje. Hluboce se mě to dotklo a kdo alespon trošku můžete, tak prosím pomozte třeba jen zasláním DMS. Věřím, že se nikoho tímto tématem nedotknu a na chvilku nás to donutí se zamyslet jaké je štěstí, že máme zdravé děti.
www.promateje.cz

janula2008
29. srp 2010

Posíláme DMS a určitě ještě pošleme...je mi to strašně líto, sama mám doma 3 letou holčičku a denně myslím jen na to,aby byla zdravá, když si člověk uvědomí, že ve vteřině může být vše jinak... ☹ Matýskovi přeji uzdravení. 😔

dadka2
29. srp 2010

hop zase nahoru, určitě zase někdo pomůže

martimarti
29. srp 2010

Posílám DMS a přeji chlapečkovi a jeho rodičům hodně síly 😔

jonatanka
29. srp 2010

hop hore

lucy.l
29. srp 2010

taky posíláme dms a moc držíme palce !!!!!!!!!!!!!!!!!

angelinaj1
29. srp 2010

Posláno a držim moc palce at to Matýsek zvládne

gabi83
29. srp 2010

Posíláme DMS a maily známým. Primář v reportáži na pěst - postup byl takový, jaký si zasloužila situace... ??? Etika a emaptie zřejmě doktůrkovi nic neříká.

marti457
29. srp 2010

Dmska poslána a rozešlu mailem, snad zase bude chlapečkem jako předtím 😉

dadka2
29. srp 2010

šup nahoru

jonatanka
29. srp 2010

posuvam hore

lojzina
29. srp 2010

Mateji,drz se ,myslime na tebe!! 🙂

lojzina
29. srp 2010

🙂

anitta
29. srp 2010

posláno držíme palce určitě bude lépe

makinecka
29. srp 2010

DMS poslána

dadka2
29. srp 2010

Mluvila jsem s tatínkem Matěje, plenky by potřebovali velikost č. 6, už hodně velká velikost, ale třeba někomu leží tyto plenky doma. Zítra asi vyjde rozhovor v MF Dnes. Díky všem!

lojzina
29. srp 2010

@dadka2 je jedno jake?kupuji obyc.pliny v tesku treba?MF si koupim.

consti
29. srp 2010

Ahoj, rodičům Matěje i jemu držím moc pěstičky 😵 .
Jen taková připomínka: co raději poslat penízky na účet? DMS jsou dobré, ale Matěj nedostane celou částku a dost z vás zde píše, že posílá těch dms víc, tak si myslím, že je lepší poslat třeba 100,-Kč místo 3 dms rovnou na účet...
Držím pěsti!!

lojzina
29. srp 2010

to je pravda co pise consti...nicmene zaplatpanbu za kazdou dmsku 😉

lalial
29. srp 2010

Poslala jsem DMS a odkaz na stránky šoupla na své profily na chatech. Snad to k něčemu bude.

consti
29. srp 2010

lojzina to je jasné! Já jen, že v dnešní době, kdy má skoro každý e-bankovnictví to asi pomůže víc 😉 .

dadka2
29. srp 2010

@lojzina žádnou konkrétní značku neříkal, jen že ne všude tuhle velikost mají....

lojzina
29. srp 2010

@dadka2 no a co myslis ze pomuze vic-pliny koupit nebo penize ?

dadka2
29. srp 2010

já myslím, že peníze,,,,,takle zaplatíš ještě poštovné, které propadne,,,,,,,,spíše pokud náhodou někomu doma leží bez užitku.....

lojzina
29. srp 2010

@dadka2 o-k-

lalial
29. srp 2010

@lojzina To je přece jedno, když koupíš za 200 plínuchy ty, nebudou je muset kupovat Matýskovi rodiče. Možná pokud se jim konkrétně šestka těžce shání, ušetříš jim tím i čas...

lojzina
29. srp 2010

jasne 🙂

lalial
29. srp 2010

@lojzina To nemyslím nijak ve zlém. 😉 Jen že pokud by se lidi "zvenčí" postarali o tyhle věci, nemuseli by to řešit rodiče. Pokud budou doma ležet haldy balíků plenek, které jen vezmou a odvezou do nemocnice- nemuset to shánět po krámech nebo netu, je to taky úleva. Každopádně je skvělé, že tato diskuze vznikla, zakladatelce patří dík. 🙂

lojzina
29. srp 2010

@lalial v poho 🙂 ,tak jak pojedem na nakup tak se po nich podivam,kdyz nebudou tak poslem penizky,aspon neco 😉

dadka2
29. srp 2010

já psala rovnou do Pampersu jestli by plenky neposkytli....tak uvidím jestli se ozvou

lenkavano
29. srp 2010

@dadka2 jsi šikulka 😵