Prosím pomožte Matějovi

mystique
27. srp 2010

Dnes odpoledne mi došla od našeho kamaráda, kterého jsem neviděla delší dobu sms s odkazem na stránky co postihlo jejich Matěje. Hluboce se mě to dotklo a kdo alespon trošku můžete, tak prosím pomozte třeba jen zasláním DMS. Věřím, že se nikoho tímto tématem nedotknu a na chvilku nás to donutí se zamyslet jaké je štěstí, že máme zdravé děti.
www.promateje.cz

dadka2
1. zář 2010

@jeudi Prostě zkouším, pampers byl první, že mi přišlo, že jsou nevětší......

kutcher
1. zář 2010

Jedinej, kdo by po tomhle skočil je Tesco storres. Dali by plíny, nafotili Máťu a dali ho do obchoďáku vystavenýho, aby ukázali, jak hrozně skvělí jsou. Ale kdyby tam připsali DMS a Č.účtu, nebylo by to úplně na škodu...

lalial
1. zář 2010

@dadka2 Jakoby zmetci nemohli dát aspoň 10 balíků... kuwa fix... 😠

dadka2
1. zář 2010

@lalial no asi nemohli.... 😠

kutcher
1. zář 2010

@dadka2 Dokážou zaplatit vakcínu černochům, tak dokážou pomoci Máťoj.

lalial
1. zář 2010

@kutcher Bych na tohle i zareagovala, ale možná bych nebyla pochopena... tak raději nic. Každopádně ať si pampersáci políbí prdel, beztak jsou ty jejich plíny hnusný. 😠 😀

lojzina
1. zář 2010

tak to je sila,takovej gigant a nemuze postradat par baliku?neuverititelny

kutcher
1. zář 2010

@lalial Jen se vyjádři, ale jen aby bylo jasno: možná to hrubě vyznělo, ale rasista nejsem, jen jsem reagovala na ten jejich UNICEF a kam peníze putují, kromě jejich kapes, víme všichni.

lenkavano
1. zář 2010

teda holky to je krutý...vždyt co to je pro ně pár balíků plínek...určitě nic . ☹

lalial
1. zář 2010

@kutcher Neee, o tebe vůbec nešlo... jen si o tom jejich odmítnutí pomoci myslím své...

kutcher
1. zář 2010

@lalial A nejen o tom odmítnutí, my nemůžeme ani ty pampersky. Nechala jsem si na vlastni naklady udělat rozbor těchto plenek a věřte mi, nedala bych je na celej den ani nepříteli...

lalial
1. zář 2010

@kutcher Náš mladší se po nich ohodil do krve od dolní části zad po podbřišek. Vše do krve, nechtěj vědět, jak křičel při otírání rozedraného šourku...

kutcher
1. zář 2010

Taky jsme byli potrhaní na šourku a zadečku, proto jsem si nechala udělat ten rozbor a říkám UŽ NIKDY VÍC i kdyby byly sebehezčí.

lalial
1. zář 2010

@kutcher U nás byly v pohodě ve velikostech 2-5 a 3-6kg.... tam ještě není ten hnusnej "vonící" sajrajt. Ale jakmile jsme přešli na další, napuštěnou velikost, byl průser.

mystique
autor
1. zář 2010

Já bych zase takhle hromadně Pampers neodsuzovala. Pracuji na marketingu v jiné firmě a vím, že takových nabídek na sponzorství dostává velka firma několik denně a je většinou jen na jednom člověku jestli to podstoupí dál. A pokud to vyhodnotí, že by z toho firma nic moc neměla, nebo, že je to nezajímavé tak to zamítnou aniž by se to dostalo někam dál. Tolik můj názor. Je to gigant a je to obrovská mašinerie a maji jasně daná pravidla co je a co není zajímavé. Nemá to ve své podstatě nic společného jak závažný je daný příběh.

dadka2
1. zář 2010

Já je právě kupuju, ty sensitive a jsem moc spokojená. Ty oranžové, ale smrdí na sto metrů....,ale to už je úplně jiná diskuze. Prostě jsem to zkusila a nevyšlo to.

mystique
autor
1. zář 2010

@dadka2 možná by zajimavější bylo Hartmann Rico je to místní regionální firma . Dělá sponzoring a dělá nejen plenky Fixies, ale celkově sortiment pro tuhle péči. Ale podle mě by to měli oslovit rodiče ne cizí osoba. Taky bych jednala jen s rodiči.

neumisa
1. zář 2010

popravdě, nevidím jediný důvod, proč by Pampers měly něco někomu darovat. Jsou nadnárodní firma a postižených dětí je spousta, asi zrovna tak jako žádostí o sponzorský dar. Teď to asi ode mě vyzní dost hnusně, ale Matěj pro ně není žádné slušné sousto, je to jen jedno ubohé dítě, z toho žádná pořádná reklama nekouká. Navíc se o tom ví pouze lokálně (ČR a možná SR), pro ostatní svět je to velká neznámá. Charita je sice pěkná věc, ale mzdy zaměstnancům nevyplatí ...

mystique
autor
1. zář 2010

@neumisa zni to možná hnusně, ale opravdu pro Pampers to není nijak zajímavé.

lalial
1. zář 2010

@neumisa Jj a jak jsem psala, ono by je těch 10 balíků zabilo, že...

lalial
1. zář 2010

Jinak jsem se pěkně nasrala při čtení některých komentářů na Matějových stránkách... Chronickým honičům vlastního ega není svatého vůbec nic... dobytci.

mystique
autor
1. zář 2010

@lalial ono nejde o 10 balíků. Zní to hnusně, ale charita se nedělá zadarmo. Firma se tím chce zviditelnit. Bohužel to tak je. Taky jsem koukala na některé komentáře, ale tak to je vždycky, že se takový idioti najdou.

neumisa
1. zář 2010

@lalial možná nezabilo, ale řekni sama za sebe - pokud budeš ředitelkou takové firmy, staráš se o obrat a reklamu a denodenně tě bude spousta lidí bombardovat žádostmi o plínky zdarma. Jak se rozhodneš? Ze začátku budeš možná dajná, ale věřím tomu, že pak začneš přemýšlet, jestli to vůbec stojí za to ...

lalial
1. zář 2010

@mystique Ale tak mohli potichu věnovat aspoň těch deset a řekněme že by Matýskovi rodiče nemuseli dva měsíce řešit plíny... Jde mi o obyčejné lidství.
K těm komentářům... jeden z těch ko*otů se jeví, že jediná stříkačka kterou kdy viděl, mu visí mezi nohama a bude prudit nešťastné rodiče. Nechápu tohleto a nikdy nepochopím... 😠 😠 😠

lalial
1. zář 2010

@neumisa Ale jistě, jenže pokud mohou věnovat roční zásobu plen "Nejkrásnějšímu miminku" tak by bylo dobré občas udělat i něco skutečně potřebného.

mystique
autor
1. zář 2010

@lalial bohužel věř, že nemohli. Takových žádostí maji denně na stoje X a prostě to házají ze stolu. A rozesílají univerzální slušný email. Ty to vidíš jako jeden konkrétní případ. Což já taky, ale oni jako jen jednu ze žádostí a věřím, že ta paní ani danou kauzu nestudovala.

lojzina
1. zář 2010

obratme list,tohle Matejovi nepomuze.kdyz nedaji,nedaji,pomuzeme my a jini,ne?

lalial
1. zář 2010

@mystique Já bych se totiž rozdala, jsem takovej až jako blbec asi... Prosím tě, ty jsi nějak více v kontaktu s rodiči Matýska?

mystique
autor
1. zář 2010

@lalial jsem a nejsem. Vita mi psal sms a email. V pondělí jsem mu psala email a bohužel nereagoval.
Nechci ho nijak otravovat, protože nevím kolik toho ted maji a bombarduje je asi x lidi.