Prosím pomožte Matějovi

mystique
27. srp 2010

Dnes odpoledne mi došla od našeho kamaráda, kterého jsem neviděla delší dobu sms s odkazem na stránky co postihlo jejich Matěje. Hluboce se mě to dotklo a kdo alespon trošku můžete, tak prosím pomozte třeba jen zasláním DMS. Věřím, že se nikoho tímto tématem nedotknu a na chvilku nás to donutí se zamyslet jaké je štěstí, že máme zdravé děti.
www.promateje.cz

marecek4
28. srp 2010

lenkavano-a nemocnice se šetřením prokáže že nepochybila a že bylo vše v pořádku a bude to nanic,spíš by se tam mělo něco změnit celkově-píší že operační sál byl obsazený-ale není tam jen jeden,tak proč nešli na druhý,proč je propouštění dětí noční můrou a když někoho objednají na vyšetření,tak proč pak tvrdí,že to není pravda-rodiče mají papíry v ruce,asi není chyba v těch rodičích a dětech

lenkavano
28. srp 2010

@marecek4 jo já vím,to je šílená bezmoc ,člověk má hrozný vztek...taky mám s nedbalou pooperační péčí zkušenosti.jenže pokud se bude nemocnici vše promíjet nezmění se tam nic.ach jo.

milka77
28. srp 2010

posláno...

hojda
28. srp 2010

hop zase nahoru do diskuze

butanek
28. srp 2010

Kromě DMS MATEJ na číslo 87777 jsem rozeslala emaily všem známým,udělejte to také,pokud budete tak hodní,snad Matýskovi více pomůžeme 😉

lojzina
28. srp 2010

@butanek uz se stalo 🙂

lenkavano
28. srp 2010

jj taky pošlu emaily.... 🙂

butanek
28. srp 2010

Je to tak,těch pár korun,když pošle hodně lidí,tak dohromady třeba uděláme "velkou" věc 😉

monas007
28. srp 2010

holky já už taky poslala DMS a rozeslala e-maily. teta má firmu a hned v pondělí převede nějaké ty penízky přímo na účet. při pročítání stránek jsem měla slzy v očích a běhal mi z toho mráz po zádech ☹ ☹ moc držíme pěstičky a věříme, že pomůže aspoň to málo v podobě penízků ...

rioko
28. srp 2010

je to hrozné, DMS jsem poslala a též rozešlu maily známým, myslím na Matýska ☹

chaala
28. srp 2010

poslali jsme také DMS...rodičům a hlavně Matýskovi přejeme hodně síly do boje

valentinuska
28. srp 2010

právě je to ve zprávách, takže o publicitu je postaráno ... to je opravdu dobře
snad pomůže alternativní léčba a už se to žádnému děťátku nestane

stylly
28. srp 2010

NO chlapečkovi už nic nepomůže,..taková banální operace,..to je STRAŠNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ 😢 😢 😢

marecek4
28. srp 2010

bohužel,zázraky se nedějí,škoda že nemám Arabelin prsten

butanek
28. srp 2010

Teď jsem to viděla na tn.cz 😔

steffi77
28. srp 2010

Taky jsem to teď viděla ve zprávách, děsné!!! Neudržela jsem slzy 😢 DMS jsem hned poslala, kéž by to aspoň trochu zvrátilo osud Matýska. Moc a moc držím palečky jemu i rodičům a posílám hodně sil do neskutečně těžkého a dlouhého boje.
A těm doktorům bych nejraději zakroutila krkem 😠

kuchy
28. srp 2010

odesláno 😉 , hodně síly rodičům ☹ a zdraví Matýskovi,naděje je vždycky ☹ .

petka28
28. srp 2010

posláno...

lenkavano
28. srp 2010

když byl Matýsek ve zprávách byla jsem zrovna ve vaně ale poslouchala jsem....to že je sestra na jedno odd.sama přece nemusí nikoho zajímat...to je vážně zoufalství.... ☹

samsa
28. srp 2010

Posláno. Co dodat, je to strašné 😵 , přejeme hodně sil.

samsa
28. srp 2010

Jsem trubka, překlikla jsem smajlík, tak se všem omlouvám.

lenkavano
28. srp 2010

@samsa to se stane...

lojzina
28. srp 2010

ted jsem si to poustela... 😠 ,pan primar nebo kdo to byl,jak se hajil... 😠

mobina
28. srp 2010

Odesláno....víc asi ani není třeba psát ☹

verusa22
28. srp 2010

posláno. chudák malinkej :(

daska28
28. srp 2010

Takéjsme to ted videla. Ten "primář " by mel dostat padáka.Navíc na oddělení by mela být nejen sestra, ale i lékař.

hojda
28. srp 2010

Pls dejte sem odkaz na to video. Bylo by dobré, mít tu více informací o tomto případu. Díky.

crca
28. srp 2010

Sama mám Matěje ☹ ,viděla jsem to v televizních novinách a tekly mě slzy ☹ tak banální "operace"SMS jsem odeslala.......v tu chvíli si fakt říkám,díky osude za tyhle moje dva čertíky a i když jsem z nich občas fakt na nervy a chce se mi utéct,tak tohle vždycky všechno zvrátí,,,hodně sil rodičům a aspoň co nejvíc pomoci při potřebách pro Matýska ☹

niccky.z
28. srp 2010

tak ideme nato poslat peniazky, vies ze to rodicia maju teraz tazke ale urcite by som to tak nenechala a zalovala by som toho primara a okolie a vsetko co Matej potrebuje by mali platit oni, nechcem sa neslusne vyjadrit ale to je ..... Zelam rodine a Matejkovi vela stastia a posielam to znamym