Prosím pomožte Matějovi

mystique
27. srp 2010

Dnes odpoledne mi došla od našeho kamaráda, kterého jsem neviděla delší dobu sms s odkazem na stránky co postihlo jejich Matěje. Hluboce se mě to dotklo a kdo alespon trošku můžete, tak prosím pomozte třeba jen zasláním DMS. Věřím, že se nikoho tímto tématem nedotknu a na chvilku nás to donutí se zamyslet jaké je štěstí, že máme zdravé děti.
www.promateje.cz

hojda
28. srp 2010

Nevím co k tomu napsat.-(((( Běhá mi mráz po zádech!!!

mystique
autor
28. srp 2010

Bohužel každého z nás tohle může potkat a neměli bychom být k tomuhle lhostejní. ☹

misicka455
28. srp 2010

Taky pošlu a s Verunkou držíme palečky ať to dobře dopadne .

jaji3
28. srp 2010

Je to síla, co se může stát úplně zdravému dítěti!! Je mi to moc líto a samo posílám sms... 😔

hojda
28. srp 2010

Tak zase rychle šup s tímto tématem na hlavní stránku!

valentinuska
28. srp 2010

já bohužel nějak z těch stránek nemůžu pochopit co se vlastně stalo ... každopádně to, jak to dopadlo je hrozný a držím palce

hojda
28. srp 2010

Ve stručnosti co se stalo:

Matěj absolvoval standardní operaci odstranění krčních mandlí. Několik dnů po operaci došlo u Matěje k silnému krvácení, které se lékaři pokusili opět operativně zastavit. Dvě hodiny po operaci začal Matěj opět náhle silně krvácet a zkolaboval. Následovalo dlouhé oživování.
Po řadě operací bylo rodičům sděleno, že u Matěje došlo k silnému poškození mozku v důsledku nedostatku kyslíku, což bude mít trvalé následky.
Zdravotní stav Matěje vyžaduje nepřetržitou 24 hodinovou ošetřovatelskou péčí, jejíž výkon aktuálně na rodičích požaduje zdravotnické zařízení, ve kterém je Matěj hospitalizován. Rodiče Matěje se připravují na to, aby si ho ve chvíli, kdy to bude možné, vzali do domácí péče. Roční odhad nákladů na péči je 2 miliony korun.

stylly
28. srp 2010

Jsem pro!!!!!!!!!!!!!!!!Nebu´dme lhostejní.............ale takových dětí je 100ky,1000ce,......

len.z
28. srp 2010

Také jsem poslala DMS a držím palečky...Sama mám dvě děti a starší syn měl jít na opraci mandle v červenci, ale naštěstí k tomu nedošlo.....takže nebuďme lhostejní.... ☹

katrin111
28. srp 2010

poslano,je to silene chudacek maly i jeho rodina musi prozivat peklo ☹ 😢 posilam mnoho sil

supina
28. srp 2010

to je strašný, takový krásný chlapeček.. DMS poslaná

lojzina
28. srp 2010

memu synovi jsou take 3 roky,jako matejovi.to si ani nelze predstavit,presne jak psala jeho maminka.myslite si ze vas se to netyka,a pak jedna vterina zmeni cely zivot ☹

lojzina
28. srp 2010

znovu posilame dms,tentokrat z manzelova telefonu

jakoubka
28. srp 2010

posláno.Rodičům přeji hodně sil 😔 Matějíček je krásný chlapeček.

butanek
28. srp 2010

Poslala jsem taky samozřejmě dms a prosím další lidičky z okolí o pomoc,je mi to tolik líto,jak je to jen možné,že se to stane???Trápí mě to a na Matěje+celou rodinu moc myslím ☹

andy82
28. srp 2010

posláno, snad bude alternativní léčba dál přinášet zlepšení jeho stavu

valentinuska
28. srp 2010

@hojda díky, tohle jsem tak nějak vyčetla - spíš mi není jasné, jestli teda zanedbali něco lékaři, anesteziolog a nebo bylo všechno v pořádku a byl to nějaký alergický šok?

paja1975
28. srp 2010

Posláno DMS, pošlu to emailem dál...všem...a přeji Matýskovi a rodičům hodně síly......

butanek
28. srp 2010

Pochopila jsem správně,že je nyní stále Matýsek v Janských lázních v té Vesně?

petra.vavra
28. srp 2010

DMS poslána...je to hrozné, držím slzy v očích jen kvůli dítěti, abychom to doma dále nerozváděli, nebo mi tu bude brečet i dítě. Přeji rodičům mnoho sil a štěstí.

lera1
28. srp 2010

Posláno DMS.Přeju Matýskovi,aby byl brzy jako rybička.

petamaskova
28. srp 2010

TAKÉ JSME S MANŽELEM POSLALI DMS. JE MI LÍTO,CO SE STALO,DRŽÍM PĚSTIČKY MATÝSKOVI A JEHO BÁJEČNÝM RODIČŮM,CHCE TO HODNĚ SÍLY TAKHLE ŽÍT,BOJOVAT.

dvojka
28. srp 2010

Holky,jste všechny naprosto úžasný 😵 ...Je strašné když se tohle stane..Nemělo by,ale stává se 😢 .

ines22
28. srp 2010

Taky posláno, rodičům a Matýskovi přejeme hodně mooooc sil ať to všechno zvládnou.

romana
28. srp 2010

Posláno, všem třem držíme pěsti.

bielanevesta
28. srp 2010

Posláno

petula_t
28. srp 2010

Posláno,kéž by se stal zázrak a Matýsek byl zase v pořádku 😢

karotky
28. srp 2010

DMS poslána a dala jsem odkaz na FB,aby se připojilo víc lidí.
Celý příběh mě chytil za srdíčko,protože Adámek je od 31.5. po banální operaci nosní mandle a ikdyž jsem se o něj strašně bála,vůbec by mě nenapadlo,že by to mohlo takhle skončit. ☹ Naštěstí to u nás dopadlo dobře a jsem za to nesmírně ráda. 😔

lebedka
28. srp 2010

DMS odeslána a poslán mail všem mým kamarádům, snad to pomůže.
Držím celé rodině pěstičky.

lenkavano
28. srp 2010

to je smutné...dms také zašlu .... ☹ ☹ nemocnici bych zažalovala.