Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

skuli
16. dub 2008

Asi před 15 lety jsem sbírala svatební oznámení.Mám jich celkem dost a některá jsou opravdu krásná.Dneska v noci jsem si na ně vzpomněla a řekla si,že je zase začnu sbírat.Proto vás chci poprosit,jestli by jste mi nejen to své neposlali.Každý má doma nějaké v šuplíku a když se uklízí,tak se většinou vyhodí.Doufám,že vás to při dnešní ceně poštovného nezrujnuje. 😀 Uděláte mi velkou radost.Taky sem napište co sbíráte nebo jste kdysi sbírali vy.Na oplátku vám taky něco pošlu.Mám doma ještě velkou sbírku ubrousků,ale ty mě moc neberou.Taky mám staré krásné obaly od sýrů a obrázky z krabiček od zápalek.Jsou na nich správná hesla 🙂 To sbíral můj děda,tak to mám na památku.Některé jsou dvakrát,tak kdyby měl někdo zájem,tak pošlu. Jako malá jsem sbírala ještě pohledy psů a kaktusů.A obaly od žvýkaček,ty byly doma v všude. 😝 Taky mám plno krásných známek.

skuli
autor
8. zář 2008

superpes-Ahoj.Zájem o krásné růžové oznámení by byl,ale nevím jestli mám etikety z vína.I když děda sbíral skoro všechno,takže by tam mohlo něco být.Podívám se dneska večer a napíšu.

jaknitram-Kalendáříky nemám,to vím jistě.

tina37
2. lis 2008

Dobrý den,sbírám svatební oznámení,mám jich něco kolem 400 ks a některé mám 2X,takže kdo byste měl zájem,mohu poslat,případně vyměnit s těmi,kteří je mají také víckrát.

iwca.si
21. lis 2008

tina37

Milá sběratelko, já vlastním sbírku přes 8000 kusů, mám vzorky i na výměnu, moc pěkné v perfektním stavu. Pokud máte o výměnu zájem, dejte mi vědět na můj e-mail: sinivanka@seznam.cz. Určitě se domluvíme, já bych taky uvítala další přírůstky do sbírky. Uveďte prosím v případě zájmu i adresu, kam Vám mám slíbená SO poslat.
iwca.si

skuli
autor
13. únor 2009

Tak co holky,žádná z vás doma nenašla pro mě nějaké svatební oznámení? 😅 Už mi dlouho žádné nepřišlo ☹

grettka
13. únor 2009

skuli noo, ja som nasla, v robote pri upatovani kancelarie... asi 3 kusy, ale jedno je chudatko dost pokrcene, ale roztrhane nie je...
tak ak chces, tak ti ich poslem...

skuli
autor
13. únor 2009

grettka-Budu strašně ráda,adresa je na 1 stránce.Díky moc,jsi zlatá 😉

anima30
31. říj 2009

ahojky skuli sbíráš i ty stará svatební oznámení ?mam po babicce jich nekolik nektere i z roku 1945 atd 😉

klara.t
31. říj 2009

Holky, mě také zbylo nějaké oznámení ze svatby, tak pošlu. Předtím ale kouknu u našich (pokud nezapomenu) po nějakých rodinných, abych to poslala dohromady.

Já sbírám UBROUSKY, ty hlavně. K tomu mám nějaké potištěné kapesníčky (nemusí být celé balení), nebo takové ty ubrousky z restaurací obdelníkového tvaru, nebo ty kolečka pod hrnečky. Mám toho kolem 300. Bohužel se mi sbírka moc nerozrůstá, protože to mám jen od rodiny a známých. Sama si je kupovat nechci - sbírám jen darované. No a když někde napíšu, že je sbírám, tak mi nikdo nepošle, protože si myslí, že to mám na tu ubrouskovou techniku. Sbírala jsem jako dítě, pak to dlouho bylo někde schované a zase jsem začala asi před rokem.

Tak prosím holky,jestli máte doma nějaké hezké ubrousky - nové nebo staré, tam mi je prosím pošlete. Nebo jestli máte starou sbírku co už nechcete - to by bylo skvělé.Napište mi do IP o adresu, já ji moc nechci zveřejňovat. Já vám za to mohu poslat cokoliv o co si napíšete. Pokud to budu mít - kramářka jsem, tak se toho najde dost 🙂 Moje rodina cestuje skoro po celém světě, tak kdyžtak může něco přivést. Díky moc i třeba jen za jeden kus.

skuli
autor
1. lis 2009

Jé holky to je fajn,že se zase někdo ozval.

anima30-ano,sbírám i stará oznámení,těch si vážím nejvíce,to prosím pošli,budu moooc ráda

klara.t -Taky jsi moc hodná.Já taky kdysi sbírala ubrousky,ale to jsem byla ještě malá.Zdědila jsem sbírku po mamince.Už je nesbírám,ale nějak se s němi nemůžu rozloučit.Mám je v krabici na chalupě a občas si je prohlížím.Možná je to proto,že mamku už dlouho nežije.Ale určitě ti nějaké pošlu na oplátku.

kaleilah
1. lis 2009

ahojky skuli, doma mám asi 30 oznámení co nám zbyly ze svatby 😉 jsou i s pečetí, měli jsme svatbu na hradě tak je to stylový...tak chceš poslat víc ks třeba na výměnu s někým? Jo a važ si jich, protože jsme mělijako první v republice svatbu o půlnoci 😀 😀 😀

ivulena
16. čer 2010

Jsem začínající sběratelka svatebnich oznamení a chtěla bych touto cestou moc poprosit o pomoc při rozšiřování mé sbírky.Adresu pošlu přes IP.Předem velký dík.

grettka
17. říj 2010

nezbiera niekto porcelanove sloniky? mozem poslat dva male exemplare 🙂 u mna lezia zabalene v krabici, a mozno by niekoho potesili

kaplarova
6. led 2011

Dobrý den, sbírám svatební oznámení, vánoční pohledy, mám jich dost stejných a ráda bych je vyměnila, předem díky za Vaši ochotu🙂

kaplarova
6. led 2011

@ivulena Dobrý den mám nějaká SO stejná, ráda pošlu🙂

ivulena
1. kvě 2011

Chtěla bych se znovu připomenout a všechny poprosito jakékoliv svatební oznámení.Předem všem děkuji.Adresu pošlu přes IP.