Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

skuli
16. dub 2008

Asi před 15 lety jsem sbírala svatební oznámení.Mám jich celkem dost a některá jsou opravdu krásná.Dneska v noci jsem si na ně vzpomněla a řekla si,že je zase začnu sbírat.Proto vás chci poprosit,jestli by jste mi nejen to své neposlali.Každý má doma nějaké v šuplíku a když se uklízí,tak se většinou vyhodí.Doufám,že vás to při dnešní ceně poštovného nezrujnuje. 😀 Uděláte mi velkou radost.Taky sem napište co sbíráte nebo jste kdysi sbírali vy.Na oplátku vám taky něco pošlu.Mám doma ještě velkou sbírku ubrousků,ale ty mě moc neberou.Taky mám staré krásné obaly od sýrů a obrázky z krabiček od zápalek.Jsou na nich správná hesla 🙂 To sbíral můj děda,tak to mám na památku.Některé jsou dvakrát,tak kdyby měl někdo zájem,tak pošlu. Jako malá jsem sbírala ještě pohledy psů a kaktusů.A obaly od žvýkaček,ty byly doma v všude. 😝 Taky mám plno krásných známek.

danielitka26
5. čer 2008

ja zbieram MINCE a BANKOVKY (akokoľvek staré) ...takže ak sa tu nájde niektorá z vás ktorej domky zavadzajú staré mince tak sem s nimi ...adresu pošlem cez ip ...vopred ďakujem

skuli
autor
5. čer 2008

iwca.si-Jé,tak to je super,že je tady někdo se stejným koníčkem jako já.Ty jich ale teda máš 😅 Nenapsala jsi tady o nulu více?Jak dlouho to sbíráš?Taky mám pár stejných,tak pošli adresu a já ti taky něco pošlu.Jinak moc děkuji za ochotu.

skuli
autor
5. čer 2008

danielitka26-Mince a bankovky sbírám taky,ale jen ty,které ještě platí. 😝

csilla76
5. čer 2008

Ahoooooj kocky 🙂 ja zbieram pohladnice miest,dedin,mora a pod.tak ak niekto by ma chcel potesit a poslat,to je jedno ci popisane alebo ciste,kazdej jednej sa potesiiim.dakujeem vam krasne 😵 😵 😵

ankaa
5. čer 2008

Zbiera niekto sviečky, sošky alebo kľúčenky?

iwca.si
6. čer 2008

Skuli,
těch oznámení mám skutečně 8000. Nenapsala jsem tam 0 navíc. Pokud mi chceš poslat nějaká svatební oznámení pro rozšířené mé sbírky, tak budu moc ráda.
Tady je má adresa: Ivana Šindelářová
Májová 285
330 03 Chrást u Plzně
Hned po neděli pošlu ta oznámení co mám 2x.
Ahojky

iwca.si
6. čer 2008

helisek84
I já bych prosila svatební oznámení. Hlavně pokud je originální, ta mám nejraději. Beru třeba i více kusů, měla bych na výměnu pro své dlouholeté kolegyně.
Předem moc děkuji. Adresu jsem uvedla.

iwca.si
6. čer 2008

betule007
I já bych měla zájem o svatební oznámení. Moje adresa je na straně 8. Budu moc ráda když pošleš více kusů - budu mít na výměnu. Předem moc děkuji. 🙂

musilka
6. čer 2008

skuli dneska odesílám oznamko tak mi pak písni jestli došlo nebo ne. České poště zrovna dvakrát nedůvěřuju 😀

skuli
autor
6. čer 2008

iwca.si-Ty jo,tak to je teda už sbírka.Jak dlouho to sbíráš a kde je sháníš?Ono je to něco,co se nedá koupit,ale musí ti je někdo darovat,takže se to sbírá těžko.Ale na druhou stranu je to zadarmo 😀 Taky ti v pondělí pošlu ty,co mám dvakrát.Tak díky.

skuli
autor
6. čer 2008

musilka-Děkuji ti moc,jsi hodná.A české poště důvěřuj,chodí to překvapivě brzy.

skuli
autor
6. čer 2008

ankaa-Svíček mám doma dost,jsou to dárky od přátel,takže nemám v úmyslu je zapálit.Sošek mám taky pár,myslím takové ty dřevěné černošky s velkýma zlatýma náušnicema.A že by někdo sbíral klíčenky slyším poprvé.Kolik jich asi máš?

iwca.si
6. čer 2008

skuli- oznámení sbírám asi 9 let. Začala jsem je sbírat na MD, abych se doma nezbláznila. Hodně jsem získala od přátel, psala jsem si léta (a ještě stále píšu) s jednou sběratelkou - má největší sbírku v republice (asi 26 000). Ta mi jich hodně poslala a další získávám od hodných lidiček, kteří mi je darují, vyměňuji za jiný sběrat. materiál. Mám i další kolegyně, kterým posílám přebytka a oni mě.
Moc se těším na přírůstky od Tebe.

ankaa
6. čer 2008

skuli
Ja ich nezbieram 😀 Kedysi som zbierala, tak preto som sa opýtala 😉

Moje známe zbierali napríklad aj strúhadká, vázičky, obrázky zo zápakových škatuliek a podobne 🙂

skuli
autor
8. čer 2008

iwca.si-Ty jo,tak to už vás asi nedoženu 😀 Ale já nesbírám tak dlouho.Kdysi jsem sbírala,ale nevěnovala jsem tomu moc času.Teď poslední dobou mi jich dost přibylo od té doby,co jsem tady napsala a hodné holky mi posílají.Už to ale není tak žhavé.Ze začátku mi chodily třeba 4 dopisy denně.Teď už jen vyjímečně něco přijde.Asi ty co měly,tak daly.Jaké máš třeba nejstarší?

iwca.si
9. čer 2008

skuli
Tak nejstarší oznámení mám z roku 1898, jinak mám kolem roku 1900 taky pár. Jinak jako svoje rarity si cením oznámení, která jsem získala nedávno. Je to SO jako hokejový puk, krabička zápalek, krabička s léky a v poslední době i svatební oznámení homosexuálů. Ta mám už 2.
Já proto uvítám jakoukoliv nabídku svatebního oznámení, kdo mi pošle. Jinak se získávají dost špatně.

skuli
autor
9. čer 2008

iwca.si-Ty brďo,tak to máš teda krásné kousky.Nemáš nějaké stránky,kdy bych se mohla podívat?Dneska půjdu na poštu odpoledne,tak ti pošlu ty.které mám dvakrát.Ale moc toho nebude 😝

skuli
autor
12. čer 2008

musilka-Došlo.Moc děkuji,krásnéééé.

skuli
autor
13. čer 2008

iwca.si-Díky za poslaná oznámení.Mám z nich jen jedno s těmi slony,ale mám tam jiná jména.Nemůžu otevřít ten poslední meil,co jste mi poslala.Napiště ho prosím znova.Díky.

iwca.si
13. čer 2008

skuli
Po neděli posílám další svatební oznámení. Sešla se mi nádherná 2x, tak mám i navíc. 🙂 Snad se budou líbit.

skuli
autor
15. čer 2008

iwca.si -Jé,moc děkuji.Pro mě jsou všechna nádherná.

skuli
autor
23. čer 2008

Holky díky všem,které posíláte oznamka.Zase jich pár přišlo. 😉

nathalie111
30. čer 2008

nenajde sa teda nikto,kto zbiera telefonne karty alebo ma nejake zbytocne??a niekto,kto nezbiera ciarove kody NIEA,WALMARK a mohol by mi ich venovat??Postovne by som,samozrejme,zaplatila.... 😉

skuli
autor
30. čer 2008

nathalie111-ahoj.s telefonními kartami tady někdo určitě byl,snad se ti ozve 😉

nathalie111
11. črc 2008

Ahojte baby....zbieram sutazne viecka od Pribinacikov a obaly od Bebe Brumikov...Nepomozete mi s tym niekto??? 😅 Postovne,samozrejme,zaplatim,ak bude treba....

csilla76
11. črc 2008

dakujem za pohladnice baby,ste moc zlate... 😵 😵 😵

skuli
autor
19. črc 2008

Já taky moc děkuju všem holkám,co mi v poslední době poslaly oznámení.Je vidět,že dobří lidé žijí 😀

superpes
27. črc 2008

Dobrý den dámy a maminy 😎
Sbírám etikety od vín a seženu Vám za ně, co kterou zajímá - mám hodně kontaktů a to i v cizině (i vzdálené).
Oceňuju i dlouhodobější spolupráci - je nám přeci jasné, že se nedá všechno nabídnout hned.

Když se tady na to téma bavíte, zrovna teď tady mám jedno KRÁSNÉ růžové svatebné oznámení z Thajska formátu A5 ve skvělém stavu...

Etikety sbírám už roky, takže ještě nějaký ten týden na Vaši případnou nabídku vydržím 😉
Napište mi (jen seriózní nabídky - žádná svatba ! 😀 ) na : pitris@ovine.cz

Díky,
Petr - jižní Morava

jaknitram
27. črc 2008

Ahojky, já sbírám kapesní kalendáříky - především obcí, bank, pojišťoven, Albi, Ditipo a zkrátka roztomilé kalendáříky, které se mi líbí 😉 Tak kdybyste někdo nějaké měl, neváhejte se ozvat 🙂

jaknitram
4. zář 2008

Zdravím, pokud má někdo zájem o straší svatební oznámení - vyměním za starší kapesní kalendáříky =)