Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

skuli
16. dub 2008

Asi před 15 lety jsem sbírala svatební oznámení.Mám jich celkem dost a některá jsou opravdu krásná.Dneska v noci jsem si na ně vzpomněla a řekla si,že je zase začnu sbírat.Proto vás chci poprosit,jestli by jste mi nejen to své neposlali.Každý má doma nějaké v šuplíku a když se uklízí,tak se většinou vyhodí.Doufám,že vás to při dnešní ceně poštovného nezrujnuje. 😀 Uděláte mi velkou radost.Taky sem napište co sbíráte nebo jste kdysi sbírali vy.Na oplátku vám taky něco pošlu.Mám doma ještě velkou sbírku ubrousků,ale ty mě moc neberou.Taky mám staré krásné obaly od sýrů a obrázky z krabiček od zápalek.Jsou na nich správná hesla 🙂 To sbíral můj děda,tak to mám na památku.Některé jsou dvakrát,tak kdyby měl někdo zájem,tak pošlu. Jako malá jsem sbírala ještě pohledy psů a kaktusů.A obaly od žvýkaček,ty byly doma v všude. 😝 Taky mám plno krásných známek.

skuli
autor
16. dub 2008

aponchie-Malé na kreslení? 😅 To nééééééé 😠

skuli
autor
16. dub 2008

scai-Tak to jste hodně ušetřili.A když jich bylo tolik,určitě nějaké zbylo,tak honem prosím poslat 😀

aponchie
16. dub 2008

skuli jooo co s tim jako navstevam to nedavam na potkani 😀 zkusim pohledat vecer a rano bych to poslala

kitty68
16. dub 2008

mam jen segrine, poslu 😉

skuli
autor
16. dub 2008

kitty68-segřine taky dobré 😀 díky

aponchie-tobě taky

beke
16. dub 2008

ahojte, aj ja zbieram svadobné oznámenia, ale ich nemám ešte tak veľa 🙂

skuli
autor
17. dub 2008

beke-ahoj.jak dlouho je sbíráš a kolik jich asi máš?a jak tě napadlo je sbírat?u mě to bylo tak,že někdy před těmi 15 lety pracovala moje teta v podniku,kde se svat.oznámení tiskla.chodila jsem někdy za ní do práce a měli je tam hezky vystavené za sklem.když dělali nějaký nový vzor,tak ty staré házeli do krabice a když jsem zjistila,že je chtějí vyhodit,bylo mi jich líto.tak jsem si je vzala a začala další sbírat po rodině,kamarádech a sousedech.teta taky sem tam přispěla do sbírky.pak jsem byla mimo republiku,byly jiné starosti a oznámení skončila ve sklepě.asi za pět let jsem našla inzerát,kde si jedna paní chtěla oznámení vyměňovat.měla jsem hodně stejných,tak jsem si s ní psala a něco vyměnila.pak přišly děti,tak byly zase jiné starosti.ale často jsem je vytahovala a prohlížela jsem je a říkala jsem si že až bude více času,budu se tomu věnovat.a ten čas teď přišel 😀

csilla76
17. dub 2008

ahojte 😵 skuli nasla sem jedno oznamko,zajtra ti to aj poslem.a popytam sa este u znamych a priatelov a ked bude tak poslem. 🙂

musilka
17. dub 2008

taky ti ho klidně pošlu skuli ale dám ti seym radši foto kdybys ho už náhodou měla tak abych ho neposílala zbytečně 😀
http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

musilka
17. dub 2008

jinak já sbírám teď cca dva tři roky dřevěný kočky 😅

csilla76
17. dub 2008

to su ake musilka???

sonisek
17. dub 2008

ahoj skuli, taky ti kdyztak poslu oznameni 😉

Jinak já sbírám pohledy měst, tak kdyby mi chtěl někdo přispět, tak budu ráda 😉

csilla76
17. dub 2008

sonisek aj ja zbieram pohladnice miest 🙂 hod my do ip adresu a poslem ti stadeto z okolia ,ok?

sonisek
17. dub 2008

csilla, to budes hodna, taky ti poslu odsud pohledy 😉

csilla76
17. dub 2008

dakujem si mila,uz som ti poslala adresu. 🙂

gedren
17. dub 2008

Skuli, nase oznameni najdes na http://mad.ucw.cz Bylo primarne v elektronicke podobe a na papir jsme ho prevadeli tak, ze jsme to normalne nechali vyvolat jako fotku 10x15 nebo 18x24, tak to tak taky muzes udelat. A hlavne si ho teda vylustit, zejo 🙂 Nektery lidi si na to napsali skladaci program, nektery strihali tu fotku...

skuli
autor
17. dub 2008

csilla76-tak dneska jsem ti poslala pohled.Sakra to poštovné na Slovensko je ale drahé 😀 Dej pak vědět kdy to došlo,ať alespoň víme,jak je Česká pošta rychlá.

skuli
autor
17. dub 2008

musilka-Tvoje je nádherné,moc se těším až ho budu mít v ruce.Dřevěná kočka se bohužel do obálky nevejde. 😝

skuli
autor
17. dub 2008

sonisek-pošli adresu,seženu nějaké pohledy a na oplátku ti pošlu. 😉

skuli
autor
17. dub 2008

gedren-krásné a nevšední oznámení.Když jsem na to ale klikla,tak tam bylo něco jako 100 malých čtverečků,takové puzzle 😀

csilla76
17. dub 2008

dekuji skuli,aj ja poslem zajtra. 😉 a kolko si platila???u nas je do susednych statov obycajne 18 sk,no podla toho kolko to vazi....ale nie je to lacne 😉

skuli
autor
17. dub 2008

csilla76-Platila jsem 17 Kč za pohled.Ale neboj,rodinný rozpočet nám to nenarušilo 😀

csilla76
17. dub 2008

ok moja 😵 dam vediet kedy dojde. 😵

aponchie
17. dub 2008

skuli nasla sem byli oddani uz jenom a pozvanku k obedu staci??budou oddani uz nemam bohuzel mozna muj ex pritel by ho nekde mel v pc ,ale to uz nejde 😀

skuli
autor
17. dub 2008

aponchie-Pozvání k obědu přijímám.Co bude a kdo bude vařit? 😝 Posbírej ještě něco po sousedech a rodině a pošli to. 😀

aponchie
17. dub 2008

skuli ja strasne rada varim takze pozvani plati a klidne dojedte treba pristi vikend??a co mam uvarit?co mate radi 😀

skuli
autor
17. dub 2008

aponchie-Ty riskuješ 😀 Se budeš divit,až se ti tam nakvartýrujem celá rodinka.To ti ty kytky rychle opadají. 😀 Příští víkend nemůžem,přijede mi sestřenice s malou na týden,tak bude veselo.A jíme všechno.Hlavně ať je toho hodně 😝

aponchie
17. dub 2008

skuli tak nic no uz nejezdi teda nikdy kdyz nechces 😠 😀 😀 😀 zrus sestrenici ta pockaaaaa 😀

andrysek2
17. dub 2008

ahojik teda ta ja jsem sbirala obaly od zvykaceekk 😀 😀 😀

melory
17. dub 2008

zbierala som vsetko co mi za komunistou poslali zo zahranicia. 😀