Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

skuli
16. dub 2008

Asi před 15 lety jsem sbírala svatební oznámení.Mám jich celkem dost a některá jsou opravdu krásná.Dneska v noci jsem si na ně vzpomněla a řekla si,že je zase začnu sbírat.Proto vás chci poprosit,jestli by jste mi nejen to své neposlali.Každý má doma nějaké v šuplíku a když se uklízí,tak se většinou vyhodí.Doufám,že vás to při dnešní ceně poštovného nezrujnuje. 😀 Uděláte mi velkou radost.Taky sem napište co sbíráte nebo jste kdysi sbírali vy.Na oplátku vám taky něco pošlu.Mám doma ještě velkou sbírku ubrousků,ale ty mě moc neberou.Taky mám staré krásné obaly od sýrů a obrázky z krabiček od zápalek.Jsou na nich správná hesla 🙂 To sbíral můj děda,tak to mám na památku.Některé jsou dvakrát,tak kdyby měl někdo zájem,tak pošlu. Jako malá jsem sbírala ještě pohledy psů a kaktusů.A obaly od žvýkaček,ty byly doma v všude. 😝 Taky mám plno krásných známek.

skuli
autor
17. dub 2008

Tak jak se tak na to koukám,tak největší magor jsem tady já.Sbírala jsem asi všechno,co se sbírat dalo.Ubrousky,svat.oznámení,strouhátka,obaly od žvýkaček,známky,pexesa taky.

aponchie
17. dub 2008

skuli ja sbiram lidske duse 🙂

skuli
autor
17. dub 2008

aponchie-vodníček? 😨

aponchie
17. dub 2008

dusicky jj 😀

ivousek
17. dub 2008

Já sbírám peníze tak me nejaké poslete díky.Ps.nevadí me kdyz mám nejaké 2X 😀

beke
19. dub 2008

skuli,
mám ich len pár asi 30ks, páčia sa mi a bolo mi ich ľúto vyhodiť...mám väčšinou z rodiny a čo mi pošlú kamošky a známi.

gedren
19. dub 2008

skuli, to puzzle z hromady malych ctverecku, to je prave to oznameni - musi se to rozstrihat a slozit, aby se clovek dozvedel, kde se to kona(lo). Ani rodinu jsme nesetrili, proste vsichni dostali jen sifru a zadny jiny informace k tomu 🙂

sue
19. dub 2008

Gedren, jeej, vy máte zajtra výročie svadby 😵 😵 😵 blahoželám 😵 😅

ifrimka
19. dub 2008

skuli, aj ja ty poslem.....8oo to je uz nieco...mala by si spravit web stranku...kazdy by 😲

skuli
autor
20. dub 2008

ivousek-ty jsi byla vždycky jen na prachy 😀

skuli
autor
20. dub 2008

beke-a pošleš? 😝

skuli
autor
20. dub 2008

gedren-jo tááááák.To je teda dobrý 😀 😀 😀

skuli
autor
20. dub 2008

ifrimka-díky moc.Jsi hodná.Až je přepočítám,tak to sem napíšu,ale myslím že tak nějak to bude.

macanet
21. dub 2008

Skuli, dnes pošlem oznámení, dala jsem ho do alba 😉

skuli
autor
21. dub 2008

Ahoj holky.Tak dneska mi přišlo první svat.oznámení od Bohunky a Tomáše,kteří měli svatbu před týdnem na Macoše.Spouštěli se dolů lanem 😝 Mají ho hezké,jsou na něm stopy bosé nohy.Z jedné strany velké jako od ženicha,z druhé menší od nevěsty a uprostřed malinké od budoucího miminka 😝 Díky moc

csilla76
21. dub 2008

Ahoj Skuli,dnes my dosla tvoja pohladnica,vemi ma potesila,dakujem ti krasne. 😉 ja som dnes kupila velku obalku,a zajtra posielam to svadobne oznamenie,potom daj vediet kedy doslo 😉

skuli
autor
21. dub 2008

csilla76-Ahoj.Tak to přišlo tedy celkem brzo,když byl do toho ještě víkend. 😝 To teda zírám.Není zač.

skuli
autor
22. dub 2008

Tak dneska přišlo oznámení od Marcely a Zdeňka Netíkových.Moc hezké.Udělané ze dvou dílů,modro-bílé s kytičkami.Měli i originální obálky k tomu.Díky.

csilla76
22. dub 2008

sonisek poslala som ti ip,ale dnes odoslala v obalke 3 pohlednice z okolia,tak potom daj vediet ked ich dostanes. 😉

skuli
autor
22. dub 2008

csilla76-tobě taky díky,četla jsem IP

csilla76
22. dub 2008

ok,rado sa stalo. 🙂

skuli
autor
22. dub 2008

csilla76-Našla jsem dneska doma pohlednici z Luhačovic a z Ratibořic z Babiččina údolí.Seženu další a pak ti je pošlu 😉

saskarisko
23. dub 2008

Skuli - posielam Ti nejake oznamka, ak este najdem tak poslem aj dalsie 😉

nathalie111
23. dub 2008

caute baby..ja zbieram telefonne karty..mam ich vyse 400 ks z roznych krajin a kontinentov...mam zopar aj na vymenu...najde sa tu niekto,kto holduje podobnej zalube???? 😉

nathalie111
23. dub 2008

..alebo niekto kto ma nejake doma a nepotrebuje ich?? 😀

macanet
23. dub 2008

Skuli to jsme rádi, že se líbilo 😉 Csillo i tobě by měli dorazit 3 pohledy 😉

skuli
autor
23. dub 2008

saskarisko-Děkuji moc,jsi hodná 😉

skuli
autor
23. dub 2008

macanet-Jéééé,to je fajn,že jsi tady.Koukla jsem na fotky.Adélka je sluníčko nádherné.Ještě jednou moc děkuji.Je super,že jsi poslala dva,bude na výměnu 😝

danuska24
23. dub 2008

skuli - urobim poriadky a poslem 😀

csilla76
23. dub 2008

ahojte kocky 😵 macanet dakujem krasne ,dnes my prisli pohlednice vsetky 3...wauuuuuuu 😵 tesim sa... 🙂 a ty co zbieras???rada ti prispejem do zbierky ak viem... 😉