Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

skuli
16. dub 2008

Asi před 15 lety jsem sbírala svatební oznámení.Mám jich celkem dost a některá jsou opravdu krásná.Dneska v noci jsem si na ně vzpomněla a řekla si,že je zase začnu sbírat.Proto vás chci poprosit,jestli by jste mi nejen to své neposlali.Každý má doma nějaké v šuplíku a když se uklízí,tak se většinou vyhodí.Doufám,že vás to při dnešní ceně poštovného nezrujnuje. 😀 Uděláte mi velkou radost.Taky sem napište co sbíráte nebo jste kdysi sbírali vy.Na oplátku vám taky něco pošlu.Mám doma ještě velkou sbírku ubrousků,ale ty mě moc neberou.Taky mám staré krásné obaly od sýrů a obrázky z krabiček od zápalek.Jsou na nich správná hesla 🙂 To sbíral můj děda,tak to mám na památku.Některé jsou dvakrát,tak kdyby měl někdo zájem,tak pošlu. Jako malá jsem sbírala ještě pohledy psů a kaktusů.A obaly od žvýkaček,ty byly doma v všude. 😝 Taky mám plno krásných známek.

skuli
autor
23. dub 2008

nathalie111 -Tak telefonní karty nemám,já mám paušál 😀 Ale mám švagrovou v Itálii,tak ji napíšu ať něco zkusí sehnat.

danuska24-Tobě díky.Hodná

macanet
23. dub 2008

Csillo zatím nesbírám, ale mám asi 10 oznámeních, že bych začala? 😉

sonisek
23. dub 2008

csillo, tak jelikož teď momentálně nemám pohlednice našeho městečka doma, tak jsem jako šla, že nějakou koupím, i teda pro sebe, protože odsud ještě žádné nemám, a oni zrovna tam kde jsem byla, měli takové ty postarší...tak ti posílám 4 pohledy, dva ještě z druhého města...tak zítra je odešlu 🙂

a skuli, tobě posílám to oznámení 😉

nathalie111
23. dub 2008

skuili,ja ti poslem nase oznamko 😉 a aj nejake co najdem....nezahadzujem ich,ale odkladam,tak ich pohladam a poslem..oki?
a ja mam tiez pausal... 😀 o par rokov budu asi telefonne karty raritou.... 😅

csilla76
23. dub 2008

sonisek dakujem,potom dam vediet kedy pride 🙂

skuli
autor
24. dub 2008

Tak se mi to holky líbí.Všechny si navzájem něco posíláme.Tak to má být. 😉

macanet
24. dub 2008

Prosím vás, kde máte ty svoje sbírky uskladněný, jste mě nahlodali s těma oznámeníma, mám jich sice asi 10 ale i to už by se dalo označit za sbírku. Jsem to včera prohodila, že asi začnu sbírat oznámení a prej klidně, ale kam to proboha dáš? Včera jsem si vytáhla těch pár a pročítala si je a jedna kamarádka už je rozvedená a takovej krásnej text měli 😀

kitty68
24. dub 2008

skuli dnes odchazim slavnostne na postu s tim segrinym

skuli
autor
25. dub 2008

macanet -Jestli ti můžu poradit,tak je nesbírej,ale pošli mi je 😀 Je to strašně náročné na čas,peníze a místo 😀 😀 😀

skuli
autor
25. dub 2008

macanet-Kecám 😀 Mám je ve sklepě v krabici.Musím pro ně dojít a přepočítat to všechno a pokochat se zase.Pak budou mít místo pod postelí.

skuli
autor
25. dub 2008

Holky dneska byla sranda.Zvonila na mě pošťačka,ať jdu dolů,že mám hodně pošty a že se to nevejde do schránky 😀 Přišly 4 obálky s oznámením a ještě 2 velké obálky reklamní od Nutricie a Sunaru.Pošťačka se ptala,jestli mám narozeniny,že mi chodí tolik pošty ,tak jsem ji to řekla,že to teď bude asi dlouho chodit.Tak měla ze mě radost 😀
V té jedné obálce jich bylo 5,takže dneska celkem 8 oznamek.Díky moc holky.Mám z vás radost.

sonisek
25. dub 2008

csilla, díky za pohledy 😉

skuli
autor
25. dub 2008

sonisek-Od tebe taky přišlo.V pondělí pošlu ten pohled,mám cestu na poštu.

sonisek
25. dub 2008

To se divím, že to přišlo takhle rychle, včera s ním byl na poště manžílek 😀

skuli
autor
25. dub 2008

sonisek-Tak že mu moc děkuju 😀 Mimochodem moc krásné písmo.To psal on nebo ty?

csilla76
26. dub 2008

sonisek tak sa tesim ze ti to prislo 😀 a tebe skuli tiez?

ivousek
26. dub 2008

Skuli:neco málo mám doma tat ti je privezu,napsala jsem to i na spoluzáky jedna holka tam má fotku sv.oz.-moc hezké,ale zatím se me nikdo neozval 😨

sonisek
26. dub 2008

skuli, jako myslíš písmo na obálce?? No nevim co na něm vidíš 😀 😀 , to jsem psala já. On zrovna musel na poštu, tak jsem mu to dala, ať mi to pošle 🙂 Tak mám aspoň důkaz, že to poslal 🙂

skuli
autor
26. dub 2008

csilla76-Ježiši já nevím jestli přišlo od tebe.Asi jo.Obálky jsem už vyhodila.Napiš jméno nevěsty a já ti hned řeknu 😉

misicka455
26. dub 2008

ahojky zbylo mi pár oznamení ke svatbě tak když mi pisnete do Ip tak vám je pošlu do sbírky ( mám jich asi tak pět)

sonisek
26. dub 2008

...a nezbyl ti nějaký pohled Brna, či okolí?? 😀 😀 Že bych rozšířila sbírku 😵

skuli
autor
26. dub 2008

misicka455 -já se hlásím.Adresa je na první stránce diskuse tady.Děkuji moc předem

csilla76
26. dub 2008

misicka taky pohled by som aj ja priala 😉 skuli tesi ma ze ti to prislo,ked este nieco zozeniem tak urcite poslem 😀

nathalie111
26. dub 2008

baby,tie telefonne karty nemate nikto??? 😅

elise
26. dub 2008

nathali aké karty?

nathalie111
26. dub 2008

telefonne....zbieram..

elise
26. dub 2008

nathalie tak keby som to vedela skôr ja som ich asi 30 vyhodila ☹

nathalie111
26. dub 2008

no elise vies co??!! 😠 😀 no nemohla si vediet...

elise
26. dub 2008

škoda ale popýtam sa známich či niečo ešte nemajú 😉

nathalie111
26. dub 2008

si zlata..ale ved to ty vies...🙂 ty nezbieras nic??? 😉