Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

skuli
16. dub 2008

Asi před 15 lety jsem sbírala svatební oznámení.Mám jich celkem dost a některá jsou opravdu krásná.Dneska v noci jsem si na ně vzpomněla a řekla si,že je zase začnu sbírat.Proto vás chci poprosit,jestli by jste mi nejen to své neposlali.Každý má doma nějaké v šuplíku a když se uklízí,tak se většinou vyhodí.Doufám,že vás to při dnešní ceně poštovného nezrujnuje. 😀 Uděláte mi velkou radost.Taky sem napište co sbíráte nebo jste kdysi sbírali vy.Na oplátku vám taky něco pošlu.Mám doma ještě velkou sbírku ubrousků,ale ty mě moc neberou.Taky mám staré krásné obaly od sýrů a obrázky z krabiček od zápalek.Jsou na nich správná hesla 🙂 To sbíral můj děda,tak to mám na památku.Některé jsou dvakrát,tak kdyby měl někdo zájem,tak pošlu. Jako malá jsem sbírala ještě pohledy psů a kaktusů.A obaly od žvýkaček,ty byly doma v všude. 😝 Taky mám plno krásných známek.

elise
26. dub 2008

volakedy som zbierala kalendáriky a teraz už asi ani nič iba sa mi začínali zhromažďovať sloníky 😀 takže asi zbieram sloníky tým sa poteším ked ich dostanem🙂

nathalie111
27. dub 2008

a este viete co zbieram?ciarove kody z vyrobkov walmark a nivea.Ak by mi ich niekto chcel darovat namiesto toho,ze by ich vyhodil,budem len a len rada... 😅

skuli
autor
27. dub 2008

nathalie111-Jaké tel.karty myslíš?Co to je?To,co si koupíš v trafice,seškrabeš a namačkáš čísla a tím se ti nabije mobil?Já mám paušál,tak jsem z toho jelen. 😀

nathalie111
27. dub 2008

nie,take klasicke do telefonnych verejnych automatov...existuju automaty na mince a na karty...viem,ze sa uz urcite pouzivaju menej,ale predsa---

misicka455
27. dub 2008

Pohled Brna určitě taky mám tak napište taky adresu.
Telefoní kartu jako do tel. budky? Jednu mám, ale musím jí dovolat pak je tvoje 😉

sonisek
27. dub 2008

to jeste volate z budky na kartu?? 😀

misicka455
27. dub 2008

ha ha 😀 Jsem si jí jednou musela koupit pač jsem zapoměla mobil a budky na peníze nějak nefugovali 😀

sonisek
27. dub 2008

jo, tááák 😀 😀 Tak ještě, že ty budkou jsou :-d

misicka455
27. dub 2008

Jo jo ať žijou budky 😀

nathalie111
27. dub 2008

konecne niekto vie,ze o com hovorim.... 😀 😀 😀 misicka,a ty nieco zbieras??

skuli
autor
29. dub 2008

nathalie111-Aha.Ale to je asi všechno skoro stejné,ne?Nebo se dělá více druhů?Jsou tam obrázky nebo něco napsané?Tak to se přiznávám,že jsem asi v životě tel.kartu nedržela v ruce 😀 Měli jsme doma pevnou linku,pak mobily a když volat z budky kdysi,tak za peníze.Taky z pošty jsem párkrát volala 😀 Kolik jich tak máš?A sbíráš i stejné,nebo musí být každá jiná?U oznamek mám jistotu,že mi nikdo nepošle to,které bych už měla 😀

csilla76
29. dub 2008

ahojte 🙂 ja sa chcem podakovat vcera my dosli 4 pohladnice v obalke z Lysé nad Labem,ale vlastne ani neviem kto my to poslal nakolko tam odosielatel nie je napisany.takze dakujem aj ked neviem komu,su to krasne pohladnice 🙂

nathalie111
29. dub 2008

skuli,kazda je ina...je na nej iny obrazok alebo text...su rozne serie,napr.hrady a zamky,slavne osobnosti,alebo len tak,jednotlive karty s roznymi obrazkami...
mam ich vyse 400 ks,zo 4 kontinentov a z mnohych,najma europskych,krajin...samozrejme,ze vedu slovenske....a zbieram tak,ze je kazda ina,a ak mam viac rovnakych,aspon mam na vymenu... 😎
a svojej zbierke som sa nevenovala davno,spomenula som si na nu,az ked som tu na MK objavila tuto temu...no mozno,ze neuspejem a karty su len prezitok... 😒 😒 ale tym padom bude o par rokov moja zbierka raritou... 😀 😀
ale zbieram este aj tie walmark a nivea kody,takze ak by ich niekto mal vyhodit,nech mi ich radsej posle...vopred dakujem... 😉

eva7780
29. dub 2008

kocky ja sice nezbieram nic ale mam tu dake svadobne oznamka ktore mam v plane vyhodit a aj ozn. o ukonceni skoly chcem si nechat len tu najblisiu rodinu a kamosky a uz my to zavadzia tak ak niektora zbierate dajte mi vediet 😉

nathalie111
29. dub 2008

skuli,okrem nasho oznamka som nasla este dve,tak ti ich poslem...neviem,ci sa podari este dnes,ale v najblizsich dnoch urcite.. 😀

skuli
autor
29. dub 2008

eva7780-ježiši marjá nic nevyhazuj a pošli mi je prosím.Adresa v IP 😉

eva7780
29. dub 2008

skuli poslem,uz som ich vytriedila,mas ip 😉

skuli
autor
29. dub 2008

eva7780-Jsi zlatá.Kolik jich asi je?

eva7780
29. dub 2008

skuli nejakych 15-20 neviem presne nieje to moc ale aspon cosi nieco si chcem nechat 🙂

skuli
autor
29. dub 2008

eva7780 -ty jo,super,těším se

eva7780
29. dub 2008

som rada ze ta to tak potesi,dost z tych manz.parov su uz rozvedeni 😒 niektory aj dva krat 😨

skuli
autor
29. dub 2008

eva7780 -jo,to jsem si taky kolikrát říkala,kolik z těch manželství už je rozvedených a kolik lidí mrtvých 😝 Jo a nic si nenechávej,když pak budeš chtít něco vědět,tak mi napíšeš a já ti to řeknu 😀 Kdy se Maruška z horní dolní vdávala a jak oznamko vypadalo 😀

misicka455
30. dub 2008

Naty dřív jsem zbírala pohledy, známky , ale teďka už na to není nějak čas 🙂

sonisek
30. dub 2008

csilla, to jsem byla jáááá 😀 😀 Já tam někomu psala na obálku: od sonisek
Ale nevim komu, jestli tobě nebo skulli 😀 😀

sonisek
30. dub 2008

počkat, 4 pohlednice by to byly, ale ta Lysá mi tam nesedí 😨

luckaa
30. dub 2008

Skuli,může být i oznámení o uzavření sňatku?V pátek jsme se brali,ze dne na den,tak se nám tiskne oznámení o uzavřeném sňatku,ale mám i jiné svatební oznámení a pošlu 😉

sonisek
30. dub 2008

tak já byla vždycky taková, že když jsem někam jela, tak jsem si přitáhla vždycky tunu pohledů...a naše máma vždycky šílela, co za to utratím prachů 😀 😅

skuli
autor
1. kvě 2008

Ahoj holky.Tak jsme to s holkou počítaly.Je jich 652.Myslela jsem,že jich bude více.Nejstarší je z roku 1943.Musím pořídit novou krabici na ně,ta stará je už pěkně jetá.Jinak vám všem děkuju,kdo jste mi poslali,někdy nevím ani od koho to je.Slíbila jsem vám některé pohled,ale už nevím komu,tak si připomeňte.Nebyla jsi to ty sonisek?Já vymazala omylem tu adresu z IP.Mám tam hodně pošty jak otravuju holky na BeremeSe,tak to pak mažu všechno.

luckaa-může být i o uzavřeném sňatku,to je v podstatě to stejné.Pošli,budu moc ráda.Díky.

martina.d.
1. kvě 2008

Ahoj baby, ja nezbieram nič. Ale môj svokor, ten asi zbiera všetko. Ale u neho je to strašné. 🙄 😠 Vy ste na tom oproti nemu perfektne. U neho v dome sa neviete ani otočiť bez toho, aby ste o nejakú zbierku nezavadili. Proste des a hrôza.

skuli
autor
1. kvě 2008

martina.d-Ahoj.A má svateb.oznámení?Když tak mu ho čmajzni a pošli mi 😀 To je jako můj nebožtík děda.Ten taky sbíral všechno.Obaly od sýrů,z krabiček zápalek,pivní tácky,vlaječky,známky,staré peníze.On měl strašnou úchylku,nic nevyhodil,všechno by se mohlo na něco hodit.Na půdě na chalupě to vypadalo hrozně.Já tam ale ráda chodila a šmejdila,Byly tam staré časopisy,učebnice,sešity ze školy ještě po mém taťkovi a tetě,těhotenská knížka babičky,lístky na jídlo po válce,staré gramofonové desky,obrazy,kalendáře,fotky.....