Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

skuli
16. dub 2008

Asi před 15 lety jsem sbírala svatební oznámení.Mám jich celkem dost a některá jsou opravdu krásná.Dneska v noci jsem si na ně vzpomněla a řekla si,že je zase začnu sbírat.Proto vás chci poprosit,jestli by jste mi nejen to své neposlali.Každý má doma nějaké v šuplíku a když se uklízí,tak se většinou vyhodí.Doufám,že vás to při dnešní ceně poštovného nezrujnuje. 😀 Uděláte mi velkou radost.Taky sem napište co sbíráte nebo jste kdysi sbírali vy.Na oplátku vám taky něco pošlu.Mám doma ještě velkou sbírku ubrousků,ale ty mě moc neberou.Taky mám staré krásné obaly od sýrů a obrázky z krabiček od zápalek.Jsou na nich správná hesla 🙂 To sbíral můj děda,tak to mám na památku.Některé jsou dvakrát,tak kdyby měl někdo zájem,tak pošlu. Jako malá jsem sbírala ještě pohledy psů a kaktusů.A obaly od žvýkaček,ty byly doma v všude. 😝 Taky mám plno krásných známek.

csilla76
12. kvě 2008

pacna nemam este zatial Cadcu 🙂 skuli poslala som ti dnes tie oznamka tak potom daj vediet ked ti pridu. 😉

nathalie111
12. kvě 2008

baby,a tie telefonne karty,ciarove kody nivea a walmark pre mna nikto nenajde?? ☹ 😢

skuli
autor
13. kvě 2008

csilla76-Ahoj.Včera jsem ti poslala v obálce asi 12 pohledů.Vytáhla jsem ze sklepa krabici s dopisy a pohledy z mládí,tak se nediv,že jsou 20 let staré a známky na nich ještě za 50 haléřů 😀 Taky ta adresa je super,bydlela jsem kdysi na ulici 40.výročí KSČ,ta už dávno neexistuje,po revoluci ji přejmenovali na 17.listopadu 😀 Ještě tady pár pohledů mám,nevešly se do obálky.Ale nejsou to pohledy měst,ale třeba hotelů,některé jsou nepopsané,tak nevím,jestli to chceš.

csilla76
14. kvě 2008

Ahojte 🙂 skuli pohladnice mi dnes dosli,dakujem ti krasne 🙂 aj ja som ti podala oznamenia asi 6 ks v pondelok,potom daj vediet ked ich dostanes. 🙂 mozes poslat aj tie hotely,mam aj take 😉

pacna
14. kvě 2008

csillka a ešte stači jedna alebo ak budu mat tak viacej obrazkov? 🙂

csilla76
14. kvě 2008

ako chces pacna,mozes aj take ktore su uz popisane ,ak najdes doma,necham to na teba kolko posles,ja sa tesim kazdej. 🙂 😵

pacna
14. kvě 2008

skusim sa popytat sestry kde dala tu krabicu čo mala ale asi z nej nič nebude lebo jej deti su pohromy. 😀

skuli
autor
14. kvě 2008

csilla76-Tak to koukám,že to přišlo tak rychle.Byla jsem na poště v pondělí večer kolem 18.00.Já se jdu kouknout do schránky,pošťačka už tady byla,tak jestli mi tam něco nechala. 😝

csilla76
14. kvě 2008

ja som to poslala tiez v pondelok,okolo 13.30 hod,ale nie prioritaire takze ak dnes nie ale do piatku by to malo byt u teba 🙂

skuli
autor
15. kvě 2008

csilla76-Tak přišlo to už včera.Moc děkuji.Jsou samé cizí,takových moc nemám.I když Slovensko je teď vlastně taky cizina a těch mám dost 😀

csilla76
15. kvě 2008

este sa popytam susedov a znamych,kebyze maju a nepotrebuju tak ti poslem. 😉

pacna
15. kvě 2008

ahoj csillka pohladnice som ti dnes poslala. 😉

skuli
autor
24. kvě 2008

Tak co je holky?Nikdo doma neuklízel? 😀 Už 3 dny nic nepřišlo 😝

csilla76
25. kvě 2008

dakujem pacna prisli pohladnice,si zlata 🙂

noangel
25. kvě 2008

sama nic nesbiram takze nabizim:
- pohledy Brno/Znojmo a ruzne vesnice v okoli 🙂
- miniatury flakonu parfemu mam 3 a vim ze to nekdo sbira
- svatebni oznameni mam 2, ale za 2 tydny jedu k rodicum, kde mozna budou mit jeste svoje vlastni a nakych pribuznych tak je oberu stejne tak kamosky

jeste dotaz ty pohlednice sbirate cisty jako nepopsany v obalce poslat? a kdyby nekdo chtel tak mam krabici reklamnich pohlednic boomerang jak se berou zadarmo v hospodach na stojanech, taky u rodicu takze doufam ze mamka nevyhodila

zajemkyne piste do IP

skuli
autor
25. kvě 2008

noangel-tak se hlásím na to svat.oznámení prosím.

noangel
25. kvě 2008

skuli: jasne ze jo 😉

csilla76
25. kvě 2008

noangel poslala som ti ip,doslo? 😉 dakujem

noangel
25. kvě 2008

csilla76: dosla jak nasbiram hromadku tak poslu

csilla76
25. kvě 2008

ok noangel,si zlata 😉

skuli
autor
25. kvě 2008

noangel-Díky.Adresa je tady v diskusi na první stránce.

mywiel
27. kvě 2008

Ahojte ja zbieram Barbie familly (babatka, tehu Barbie, Barbie doktor, vecicky ako kolisky, kociky, hojdacky), ak niekto predavate dajte mi vediet. 😉 Mozte mrknut do mojho albumu "Zachvilku ta privitame", aby ste vedeli co myslim... 😀

ina.b
27. kvě 2008

Jééé, Barbie jsem sbírala jako malá. Měla jsem jich hromadu. Ani nevim, kam to všechno přišlo 😨
Teď sbírám kamínky (léčivé, polodrahokamy), jako např. Fluorit, Růženín, Labradorit, Křišťál... 🙂

skuli
autor
28. kvě 2008

mywiel-Kde to prosím tě skladuješ?Moje holky mají velký dřevěný domeček a v tom plno takových malých cerepetiček.Plno jsem už toho povyhazovala.V vždycky když je to na zemi a třikrát na to šlápnu,tak to letí do koše.To si pak bude mít tvoje malá s čím hrát 😀

mywiel
28. kvě 2008

Skuli zatial tych malych blbosticiek vela nemam, ale aj ja chcem zohnat dreveny domcek, ako mala som vzdy po takom tuzila.. 😉

skuli
autor
28. kvě 2008

mywiel-Dělal mi ho pro holky brácha.Zabírá to místo,už asi 5 krát jsem ho chtěla dát do sklepa,máme malý byt.Ale vždycky jak začnu vyhrožovat,že to udělám,tak malá si pak začne s ním hezky hrát,tak je mi líto ji to brát.Taky jsem dala asi před půl rokem inzerát,že ho prodám,přišlo plno nabídek,ale taky jsem pak neměla to srdce jí ho vzít 😝 Má i zvonek a světlo,to zas dělal přítel.

skuli
autor
31. kvě 2008

Holky díky vám všem,které mi posíláte oznámení.Sbírka se pomalu ale jistě rozrůstá.A to díky vám.

smajlik
31. kvě 2008

skuli: ahojky, nám zbylo z loňské svatby taky pár oznámení, takže v pondělí posílám 🙂, jen se chci zeptat zda chceš to oznámení jen jedno, nebo třeba ještě jedno na víc, třeba na výměnu nebo tak 😅 😀 . Jinak bohužel další oznámení z příbuzenstva nemáme, ale snad tě potěší aspoň to naše 😀

skuli
autor
1. čer 2008

smajlik-Jé,ty jsi hodná,díky.Pošli klidně více,bude na výměnu.Moc děkuji,adresa je tady na první stránce.

iwca.si
4. čer 2008

Milá skuli,
mám stejného koníčka jako Ty. Sbírám svatební oznámení již několik let. Zatím jich mám kolem 8000 kusů a samozřejmě mám i nějaká stejná. Proto Ti mohu poslat moje přebytky. 🙂 Zároveň prosím ostatní hodné lidičky, kdo má a může mi poslat také nějaké oznámení pro rozšíření sbírky, budu moc ráda. Potěší i jeden jediný kousek. Případně mohu vyměnit za jiný sběratelský materiál.