Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

skuli
16. dub 2008

Asi před 15 lety jsem sbírala svatební oznámení.Mám jich celkem dost a některá jsou opravdu krásná.Dneska v noci jsem si na ně vzpomněla a řekla si,že je zase začnu sbírat.Proto vás chci poprosit,jestli by jste mi nejen to své neposlali.Každý má doma nějaké v šuplíku a když se uklízí,tak se většinou vyhodí.Doufám,že vás to při dnešní ceně poštovného nezrujnuje. 😀 Uděláte mi velkou radost.Taky sem napište co sbíráte nebo jste kdysi sbírali vy.Na oplátku vám taky něco pošlu.Mám doma ještě velkou sbírku ubrousků,ale ty mě moc neberou.Taky mám staré krásné obaly od sýrů a obrázky z krabiček od zápalek.Jsou na nich správná hesla 🙂 To sbíral můj děda,tak to mám na památku.Některé jsou dvakrát,tak kdyby měl někdo zájem,tak pošlu. Jako malá jsem sbírala ještě pohledy psů a kaktusů.A obaly od žvýkaček,ty byly doma v všude. 😝 Taky mám plno krásných známek.

makelka
1. kvě 2008

Ahoj, tak já už jsem někomu naše oznámení posílala ale vůbec nevím komu 😀 😀 😀 😀

makelka
1. kvě 2008

Ještě mám dotaz holky a jak to jako skladujete?? máte to vystavený nebo nějak založený nebo jak????

martina.d.
1. kvě 2008

Skuli, to je slabý odvar môjho svokra 😵 . Ten, až sa raz pominie, tak ten dom by bolo najlepšie spáliť. Vypratanie by trvalo týždne, možno mesiace. Niekedy mám pocit, že ten dom držia práve tie jeho zbierky. 😀 Ty si tam aspoň mohla chodiť, ale môj svokor tam ani nikoho nepustí. Bola som tam len raz a to pred 6 rokmi. Teraz si to ani nechcem predstaviť. Fúúúúúúúúúúúúúúúúúj !!! 😒

skuli
autor
1. kvě 2008

makelka-doufám,že mě 😀

skuli
autor
1. kvě 2008

martina.d.-a kde to má?A co sbírá?

bika
2. kvě 2008

ahojte, ja tiež zbieram telefónne karty z verejných telef. automatov.... už som sa tomu síce dlhšie nevenovala , ale táto téma mi to pripomenula.... mám ich odložené v krabičke na spodu skrine 🙂 tiež mám z rôznych krajín, ale vedú slovenské.... tak má doma niekto zvyšné , napíšte IP. díky...

martina.d.
2. kvě 2008

skuli, on to má všade. A keď vravím všade, tak všade. 2 veľké izby v jeho dome sú napratané nakomplet. Má tam len miesta, aby sa dostal aspoň k nejakým veciam. minule manžel zháňal knihu o toxikománií a hľa, svokor vytiahol starú knihu. Odkiaľ, o nevieme, my sme stáli pred domom, trvalo mu to dlhšie, ale našiel. Udivuje ma, že sa v tom vyzná. Ale je pravda, že zbiera väčšinou knihy, časopisy, buletiny, má aj pohľadnice a kopu diapozitívov. Neviem, aké staré sú, ale minule manžel od neho doniesol krabicu diapozitívov z otcovej a maminej svadby, tak sme to dávali na CD. Zabudla som povedať, že sú rozvedený. To asi aj preto má toľko miesta na haraburdy.Ale svokra je skoro taká istá. Tá donáša do bytu ešte aj veci do smetného koša. Aj preto do jej domácnosti deti nepustím. A ja tam idem raz do roka.
😖

martina.d.
2. kvě 2008

Skuli, to by si musela vidieť. Fakt, hrôza. 😠

skuli
autor
2. kvě 2008

martina.d.-No jo,co naděláš?Některým lidem binec vyhovuje.Já mám jednu kámošku,ta má doma neskutečný bordel.Všude hadry,hračky.Fakt hrůza.Má tři holky,jestli budou po ní,tak chudáci chlapi,co si je vezmou.

nathalie111
3. kvě 2008

skuli,vcera som ti poslala oznamka.Daj vediet,ked dorazia... 😉

skuli
autor
4. kvě 2008

nathalie111-Jsi hodná.Dám vědět,moc děkuji.

csilla76
4. kvě 2008

ahojte 🙂 dakujem za pekne pohladnice s Kobyli 😉 velmi ma potesili 😉

luckaa
7. kvě 2008

Skuli,dneska posílám to naše oznámení,doufám,že dorazí. 😉

skuli
autor
8. kvě 2008

luckaa-Určitě dorazí. Skoro denně mi chodí tak 2-3 dopisy 😀 Holky díky vám všem.Včera mi poslala jedna paní,která svatebka tiskne 15 oznámení.Moc krásných.Jsem nevěřila,že jsou lidi tak ochotný a hodný.

nathalie111
10. kvě 2008

skuli,este stale nic??? 😕 😕

betule007
10. kvě 2008

Holky,kdybyste některá chtěla svatební oznámení,písněte mi do IP,máme jich 100 a potřebujeme jich jen 20. 😀 😀 😀 😀 Ráda pošlu. 😉

skuli
autor
10. kvě 2008

betule007- Já bych si prosila.Adresa v IP .Moc děkuji předem.

skuli
autor
10. kvě 2008

nathalie111-Určitě přišly.Mě teď chodí hodně dopisů,ani nevím od koho.Moc ti děkuji.

csilla76
10. kvě 2008

skuli svokra mala niekolko svad.oznameni ktore uz nepotrebuje,tak ti ich buduci tyzden poslem,ok? 😉 ale nevadi ze su v madarcine? 😉 🙂 😵

elise
10. kvě 2008

my sme mali posvadobné oznámenie (my sme sa brali natajno) ale niekte vynuram ešte neaký kus možno, mali sme to s našou svadobnou fotkou 😉

elisss
10. kvě 2008

Svatební oznámení sice nesbírám, ale věnuju se sbírání balených cukříků... 😉

ankaa
10. kvě 2008

Ja som kedysi zbierala známky, pohľadnice, telefónne karty, nálepky, servítky, sošky psíkov... Vždy niečo iné. Popozerám sa doma a keď niečo nájdem, tak vám napíšem a potom aj pošlem.

Vaše zbierky môžu byť zaujímavé, mali by ste im urobiť webové stránky 😀

ankaa
10. kvě 2008
helisek84
10. kvě 2008

Ahoj holky,
skuli už jsem oznámení poslala...ještě mi jich pár zbývá a je mi líto je vyhodit. Máte-li zájem, napište mi na IP adresu, já vám ho pošlu. Kdo by chtěl vidět - je v mém albu na beremese. Vlastní výroba - co kus, to originál:o)

skuli
autor
11. kvě 2008

Ahoj holky

csilla76-Moc děkuji,jsi skvělá.Že jsou v Maďarštině nevadí,právě naopak.Těch cizích moc nemám.Oběhni ještě všechny sousedy 😀

elise-Tajná svatba,to musí být vzrůšo 😝 Jestli najdeš,tak prosím pošli.

elisss-Kolik těch cukříků asi máš?A nemůžou se ti do nich dát mravenci?Nebo děti? 😀 To bylo škoda,kdyby ti někdo sbírku sežral. 😀

helisek84-Díky moc,jsi hodná.Dívala jsem se do tvého alba.Termín porodu máš 22.9.Já jsem narozená 21.9. a holka 23.9.

ankaa
11. kvě 2008

Neviem, či sa moja "zbierka" do tejto témy hodí, ak nie tak sa ospravedlňujem.
Ja zbieram rôzne vecičky, ktoré už doma nepotrebujete a boli by vhodné do aukcie na pomoc pre opustené zvieratká. Určite má každý doma niečo, čo by možno vyhodil a tá vec predsa len môže niekomu pomôcť. 😉

csilla76
12. kvě 2008

Ahojky,ok skuli dnes idem na postu tak poslem tie oznamka,idem ich hned teraz vlozit do obalky 😉

pacna
12. kvě 2008

csillka a mas Ćadcu? 🙂

skuli
autor
12. kvě 2008

ankaa-Ahoj.To chceš,aby jsme ti poslaly všechny věci,které doma nepotřebujeme? 😀 Tak u mě by se toho našlo dost. 😝

ankaa
12. kvě 2008

skuli
😀 Vyberieš len niektoré 😀