Prosím, rozešlete to dál, důležité

misuge
17. čer 2008

Ahoj
Mi přišlo do emailu toto, ..Vaše emaily nemám, tak to dám tady, když budete některá chtít, tak to okopčíte a pošlete dál
Nemám ráda hromadné rozesílání emailů, ale tady toto má myslím cenu

Bylo zabito další dítě.
Není to tragédie jenom pro mámu a tátu, kamarády, příbuzné ....
Je to tragédie pro všechny.
Je to tragédie v tom, že žijeme ve společnosti postižených lidí, kteří nemají žádné odlišení, abychom je identifikovali na první pohled.
Je to tragédie v tom, že tihle postižení lidé jsou nezodpovědní a nechtějí zkusit zvládnout své postižení za pomoci lékařů......

Je to tragédie v tom, že naplňují své postižení naostro, způsobí mnoho bolesti a utrpení .....

Je to tragédie v tom, že jsme proti nim v podstatě bezmocní.

Sama mám 4 děti a nechci ani přemýšlet o tom, co bych dělala kdyby......
Můj táta sloužil jako technik u Veřejné Bezpečnosti. Bál se o mě a brášku stejně jako se všichni normální rodiče bojí o své děti. Vyvinul zvláštní metodu OCHRANY.

Pomohla mě, když mě obtěžoval "divnej pán", snad pomůže i vašim dětem, kdyby to někdy potřebovaly a možná pomůžete VY některému dítěti......

Ochrana tkví v tom, že když se dítě nedokáže ZBAVIT otravujícího dospěláka samo, MUSÍ oslovit nejbližší CIZÍ paní - dáma se nesmí válet s krabicí vína po chodníku - a to takto"

"MAMI! MAMI" AHÓJ!"

- divný dospělák se zarazí a většinou se snaží zmizet, cizí oslovená paní má většinou dobrý přehled o počtu dětí a tak se také zarazí a pohlédne na dítě, tím se získá pár vteřin, kdy si dítě může říct o pomoc.

Naučte to své děti, naučte se to vy. Když vás osloví cizí dítě, nechte ho, ať vám sdělí o co jde a pak jednejte, volejte 112, 158, volejte a všímejte si okolí, ať pomůžete separovat postiženého aby nemohl šířit hrůzu mezi ostatní lidi.

Chráníme tím děti, svoje, cizí, všechny.

Pošlete tento mail každému, na koho si vzpomenete, kdybychom tak pomohli jednomu dítěti, bude to správné a o to jde.
Ten "můj" divnej pán dostal 15 let, mě nedostal díky "výcviku" mým tátou, trest dostal za to, co provedl nevycvičeným dětem .......

Eva Krausová
Klatovy
9. 6. 2008

wodana
17. čer 2008

Rozoslala som.
w.

misicka455
17. čer 2008

nensy
17. čer 2008

☹ ☹ ☹

etuska
17. čer 2008

☹ 😖 😠 😠

milhaus
17. čer 2008

niektory ludia ti nepomôžu i tak ked ich oslovis

bika
17. čer 2008

niektorí možno nepomôžu, ale ten dotyčný sa môže preľaknúť a nechať dieťa na pokoji.... za pokus to myslím stojí...

nensy
17. čer 2008

jo já si myslím že to za pokus stojí

bublina7
17. čer 2008

Taky rozešlu. ☹ 😉

danullinnka
17. čer 2008

už jsem rozeslala ☹ 😉

maso
17. čer 2008

aj ja ☹

ivka19
17. čer 2008

naucit dieta pouzit 3 slova v situacii ked sa bude bat..myslim,ze za to nikto nic neda 😉 aj ked mozno ludia z okolia nepomozu,ale dotycny sa urcite otoci na pate 😉

jojo1
17. čer 2008

taky učím syna, ať utíká k nejbližší paní a nahlas říká, že tamhleten pán dělá divný věci. snad to nebude potřeba, ale doufám, že žena dítěti pomůže - já bych teda pomohla...

katja78
17. čer 2008

moju sestru 2x obťažoval sfetovaný chalan, za bieleho dňa, na námestí plnom ľudí čakajúcich na MHD ☹ ,
1x sa musela brániť pred tlupou cigánov, ktorý ju chceli okradnúť na inom námestí preplnenom ľuďmi na vianočných trhoch, pričom asi 1OO m od nej boli policajti, ktorý na to kašľali 😠,
a ešte 1x len tak-tak ušla pred bezdomovcom, ktorý ju ohrozoval nožom mieriacim na jej krk 😲 😲 😲 tiež za bieleho dňa na zastávke MHD
sestra mala asi 18 rokov, nie je to žiadny chrústik, nechovala sa nijak nápadne ani vyzývavo.
Ale svoje dieťa naučím požívať tieto slová a dúfam, že ich nebude musieť nikdy použiť.

julova
18. čer 2008

rozoslane 😔 ☹ ...ani nejdem mysliet na ziadne "co keby" 😔 ..ale malinku budem ucit, hned ako bude vnimat a bude to potrebne....

janulka7
18. čer 2008

rozoslem hned ako dorazim domov. MOzno pomoze mozno nie ale za pokus to stoji, ja by som jednoznacne pomohla.

lila794
18. čer 2008

ja by som tych uchylakov ... 😠 uz som poslala 🙂

wrtulka
18. čer 2008

to je dobrá metoda 🙂

foogy
18. čer 2008

Holky, je to skvělý, že jste to napsaly na koníka!! Na koníkovi je spoustu maminek, které můžou ochránit své malé dětičky. Jsem z Havlíčkova Brodu a ani vám sem nedokážu napsat, co tady všichni prožíváme!!! Je to fakt tragédie! Doufám, že to, co Blažko zamýšlí tím, že kauzu uvěřejňuje, pomůže dalším dětičkám!

kotek
18. čer 2008

urcite sa k vam pridavam. ja bym som tych uchylakov povesala sak viete zaco..... 😠 😠 😠 😠
ja tiez ucim marka aby si daval pozor, aby sa nerozpraval a neprihovaral k cudzim ludom, aby zo skoly neodisiel s nikym len s mamou, mojim priatelom alebo jeho childminder, aby nikomu neotvaral dvere, ked sa sprchujem a podobne. je to velmi dolezite, lebo ved tomu dietatu nemoze byt rodic stale za zadkom a cim skor sa zacne s takymito opatreniami tym lepsie. 🙂 🙂

ivulinda
22. čer 2008

Holky nezlobte se,ale nepochopila jsem o co tady jde a chtěla bych pomoct tím,že to taky rozešlu dál!

nobody
22. čer 2008

zajímavý způsob
pošlu to

ina.b
22. čer 2008

Také mi to přišlo emailem a poslala jsem dál... 😉

lenkabu
22. čer 2008

Mně to taky přišlo a rozeslala jsem to...jeden z mála mailů co stojí za přeposlání.

jaduska
22. čer 2008

ivulinda zrejme je to odozva na chlapčeka, ktorého nedávno zavraždil u vás v ČR pedofil zo SR 😒 aspoň ja to tak chápem

etuska
22. čer 2008

myslim ze super metoda 😉 a ja som manzelovi hovorila,ze dame dcerku aj na kurz sebaobrany-pre istotu 😉

maja26
24. čer 2008

tohle by měl přečíst každý 😉

majina
24. čer 2008

😅

liviky
24. čer 2008

posílám 😀

maja22
24. čer 2008

je to zaujímavý spôsob obrany...

pipinka
25. čer 2008

☹ 😢 😢