Prosím, rozešlete to dál, důležité

misuge
17. čer 2008

Ahoj
Mi přišlo do emailu toto, ..Vaše emaily nemám, tak to dám tady, když budete některá chtít, tak to okopčíte a pošlete dál
Nemám ráda hromadné rozesílání emailů, ale tady toto má myslím cenu

Bylo zabito další dítě.
Není to tragédie jenom pro mámu a tátu, kamarády, příbuzné ....
Je to tragédie pro všechny.
Je to tragédie v tom, že žijeme ve společnosti postižených lidí, kteří nemají žádné odlišení, abychom je identifikovali na první pohled.
Je to tragédie v tom, že tihle postižení lidé jsou nezodpovědní a nechtějí zkusit zvládnout své postižení za pomoci lékařů......

Je to tragédie v tom, že naplňují své postižení naostro, způsobí mnoho bolesti a utrpení .....

Je to tragédie v tom, že jsme proti nim v podstatě bezmocní.

Sama mám 4 děti a nechci ani přemýšlet o tom, co bych dělala kdyby......
Můj táta sloužil jako technik u Veřejné Bezpečnosti. Bál se o mě a brášku stejně jako se všichni normální rodiče bojí o své děti. Vyvinul zvláštní metodu OCHRANY.

Pomohla mě, když mě obtěžoval "divnej pán", snad pomůže i vašim dětem, kdyby to někdy potřebovaly a možná pomůžete VY některému dítěti......

Ochrana tkví v tom, že když se dítě nedokáže ZBAVIT otravujícího dospěláka samo, MUSÍ oslovit nejbližší CIZÍ paní - dáma se nesmí válet s krabicí vína po chodníku - a to takto"

"MAMI! MAMI" AHÓJ!"

- divný dospělák se zarazí a většinou se snaží zmizet, cizí oslovená paní má většinou dobrý přehled o počtu dětí a tak se také zarazí a pohlédne na dítě, tím se získá pár vteřin, kdy si dítě může říct o pomoc.

Naučte to své děti, naučte se to vy. Když vás osloví cizí dítě, nechte ho, ať vám sdělí o co jde a pak jednejte, volejte 112, 158, volejte a všímejte si okolí, ať pomůžete separovat postiženého aby nemohl šířit hrůzu mezi ostatní lidi.

Chráníme tím děti, svoje, cizí, všechny.

Pošlete tento mail každému, na koho si vzpomenete, kdybychom tak pomohli jednomu dítěti, bude to správné a o to jde.
Ten "můj" divnej pán dostal 15 let, mě nedostal díky "výcviku" mým tátou, trest dostal za to, co provedl nevycvičeným dětem .......

Eva Krausová
Klatovy
9. 6. 2008

tilly
25. čer 2008

inak je to fajn aj vedieť, keby ma tak nejaké cudzie dieťa na ulici oslovilo 😀

je to strašné, čo sa deje, ale deti by mali byť pripravené...

simply.vero
25. čer 2008

Dámy, ta samotná metoda je rozhodně zajímavá a jistě účelná, takže stojí za to šířit. Chtěla bych ale poznamenat, že šíření čehokoli elektronickou poštou jen nahrává robotům rozesílajícím spam a další nevyžádanou poštu.

Pro neznalé: když rozešlete jakýkoli řetězový e-mail, dáváte do oběhu veškeré e-mailové adresy, které v těle zprávy jsou. Existují automatické programy, které dokážou z takovýchto řetězáků adresy "vycucnout" a posílají pak na ně obtěžující nevyžádanou poštu, která může obsahovat i viry. Například nedávný příklad pokusů vylákat přístupová hesla na internetové bankovnictví České spořitelny je zářný příklad důsledků přeposílání hromadných mailů, a to není jediný případ, jistě i vám do spamového koše (ale někdy proklouznou i do příchozí pošty) chodí různé "nabídky" na zvětšení penisu, zprávy z kasína apod. (nikdy jste se nedivily, odkud vaši adresu mají?)

Připomínám, že vůbec nemusíte být aktivním rozesilatelem, stačí, když něco takového pošle někdo jiný vám a zároveň někomu dalšímu, kdo to přepošle a vaši adresu z těla zprávy nevymaže.

Pro detailnější informace: http://www.hoax.cz, doporučuji obzvlášť sekci "Co je to hoax a jak škodí."

Jak říkám, samotná myšlenka je dobrá, ale doporučuji šířit spíše ústním podáním, pokud nechcete podporovat internetové "kriminálníky".

maja22
25. čer 2008

no, ja spamy zásadne neotváram,len mažem...

digysa
28. čer 2008

Ja mojho syna ucim "vrestat" na plne usta...ale mozem povedat, ze tento napad sa mi tiez velmi paci.
A tiez sa musim podotknut, ze patrim k tym ludom, co by sa ujali iniciativy, ak by ku mne prislo dieta, ktore potrebuje pomoc....nerobila by som sa, ze som slepa a hlucha. Nikdy. 😉

vergel22222
28. čer 2008

zvláštny spôsob predávania si myšlienok,informácii...........a neskôr sú s toho aj tak len reči ,a popletený začiatok 🙂

majina
28. čer 2008

Na kurzu nás učili že se v takovýhle situacích má křičet "hoří" 😉 slova "pomoc" je prý moc zneužíváno 😅 😀

vergel22222
28. čer 2008

ja osobne pomaly a primerane upozorňujem dcéru na všetky možné nástrahy a vysvetľujem ako sa im vyhnúť,dúfam ,že je to na niečo dobré 🙂

bambusko
28. čer 2008

super napad, uz som dievcata nacvicila 🙂

wobludka
28. čer 2008

mě nedávno přes půl hodiny sledoval cizí chlap a přestože jsem nešla žádnou boční uličkou, dobře si pohlídal, aby tam jako na potvoru nikdo nebyl... ten moment překvapení je nejhorší, jediné, čeho jsem byla schopná, bylo držet si odstup, aby mě nemohl narvat do auta, do kterého se mě snažil nalákat. Byl velmi milý a pozorný, obávám se, že spousta lidí by s ním šla dobrovolně 😒 tak jako se to stalo nedávno ☹ když jsem dala rázně najevo, že mu to nesežeru a mazala pryč, dal mi pokoj, tedy alespoň v to doufám 😒 Důležité je, aby člověk (i dítě) dalo najevo, že je ostražité - úchyláci mají rádi snadný cíl.

sue
28. čer 2008

...toto je určite najbezbolestnejší a najmilší spôsob ako dietky chrániť... len sa trošku obávam, že tí, ktorí deti na niaečo nalákajú, nerobia najprv "divné veci" ☹

mobina
28. čer 2008

Já už nad tím nějakou tu dobu přemýšlím, i když je Ondra ještě mrně. Přivedla mě na to kamarádka, která má 8mi měsíční dceru. Její obavy mi přijdou až přehnané, ale z druhé strany si zase říkám, jestli k tomu nepřistupuju moc lehkovážně, ale přece jen máme čas. Zajímalo by mě, jak se budete snažit "vychovat" svoje děti vy? Takže moje kamarádka chce dát dceru ve třech letech na thaibox a pomalu už ani nepřebaluje v parku, aby její dceři někdo neokukoval pipinku 😕 😅 😒 Vidí uchyláka na každém rohu 😔
Jinak tahle metoda je celkem fajn, ale co když poblíž žádná žena nebude ☹

sue
28. čer 2008

Mobi, ja som sa minule sama nad sebou pozastavila - boli sme na divadelnom festivale a jeden pán tam fotil a chcel si odfotiť nášho Macina a úplne automaticky som ho odtiahla a schovala. Mamina na mňa takmer vybehla, že prečo som to spravila, ale človek nikdy nevie ☹ ach jaj... vždy si pri tom spomeniem na komoušské časy, kedy maminy spokojne nechávali decká pred obchodmi... teraz by ma to ani vo sne nenapadlo 😔 je to príšerné 😔 na jednej strane nechcem vychovať chalana čo bude pri maminej sukni, ale na druhej... ako vychovať priebojného, ale inteligentného tvora, ktorý bude vedieť povedať nie a podobne? ☹

kyri
28. čer 2008

jj, taky mi to přišlo, je to super - jen jsem párkrát zažila, že prostě nebyla nablízku žádná "mami" - takže mi nezbylo, než zdrhat, naštěstí jsem nikdy nebyla daleko od domova nebo houfu lidí...