Prostě pokec

uztotakbude
20. srp 2013

Kdo má zájem stát se kamarádkou a mít někoho, kdo s ním bude sdílet radosti i strasti, kdo ho psychicky podpoří a s kým si pohodově pokecá, tak šup sem. Ráda si zde najdu kamarádky, se kterými si zkrátím čekání na těhotenství a klidně i těhotenství jako takové. Můžeme pokecat o čemkoliv...od rodiny, dětí, těhotenství, práce, koníčků....jen ať nám to spolu rychleji uteče...

asus
21. srp 2013

ahojik všem tak to je super pokeckat o všem rada se přidavam k vam pokud tedy mužu 😉

kakamilca
21. srp 2013

@lasirena No tak to je super, přesně něco takého jsem hledala 🙂 Přestěhovali jsme se do Tábora a v podstatě nikoho tam neznám a strašněěě mi to chybííí takovej ten pokec 😀 Manžel je fajn, ale na takovéto tlachání moc není (což mi teda nevadí) ale občas je potřeba trošku se jen tak vypovídat 🤐

sarkad2856
21. srp 2013

@uztotakbude Díky,za podporu,no už to bude rok,ale ted zatím nic 😒 tak snat to bude brzy

sarkad2856
21. srp 2013

@asus Ahoj,já si myslím že jsou vítáni všichni 😉

lasirena
21. srp 2013

@kakamilca jo to znám, ani můj chlap není na nějaké tlachání 😀 takový jsou mužský... a co studuješ?

Zrovna vařím malé cuketu, dnes ji prvně vyzkoušíme na oběd jako příkrm a chci dát taky něco do mrazáku. Dostala jsem super tip dát to pyré do těch forem na led a pak je vyklopit za pár hodin do nějaké krabičky, že se s tím líp manipuluje a rozmrazuje pak 🙂

eeen
21. srp 2013

@kakamilca Tak to jsme na tom dost podobně. Já se zas přestěhovala za manželem do ČB a krom jeho pár přátel a jeho rodiny tu také nikoho neznám. A už vůbec ne žádnou kamarádku s kterou bych zašla třeba na vínko a pokecala.

lasirena
21. srp 2013

@eeen
@kakamilca co my ženský jsme pro ty chlapi ochotné obětovat viďte? já jsem se vlastně taky přestěhovala 350km za manželem, daleko od rodiny a přátel...

eeen
21. srp 2013

@lasirena Tak u mě to naštěsí neni až tak daleko od našich...nějakých 30km,takže to ještě jde...a když fakt potřebuju,tak přespim u nich a zajdu za kamarádkama u "nás"... 🙂

macinek
21. srp 2013

Já jsem původem ze severní Moravy, pak jsem odešla do Prahy za prací, poznala jsem manžela (který je mimochodem taky ze severu a bydlel jen 20km od mých rodičů 😀 ), no a pak jsme si řekli, že je to na dojíždění za rodinou daleko, tak jsme se přestěhovali do Brna a teď bydlíme v domku kousek od Brna směr jih.

Mě v červenci skončil rodičák, pracuju z domu, akorát teď ještě s mladým, ale od září jde do školky, tak bude klid na práci a nebudu muset dělat po večerech. No nic jdeme chvíli ven a doufám že dneska bude synátor po obědě spát, poslední měsíc už moc nespí, zato odpoledne to s ním většinou stojí za to 😠

kakamilca
21. srp 2013

@eeen Budějovice nejsou od Tábora daleko 🙂 Zrovna v pátek dopoledne se tam chystám - na pohovor 😀

@lasirena No my jsme (ještě tehdy s přítelem) bydleli 4 roky v Praze, ale věděli jsme, že tam nechceme zůstat (ale každý jsme od jinud - já z Kutné Hory a manžel z Českých Velenic) ale dostal nabídku dobré práce tak jsme šli do Tábora. Je fakt, že on tam zná víc lidí, protože přeci jen je víc z jihu než já a hodně kamarádů se mu přestěhovalo do okolí Tábora a ještě mu tam bydlí i brácha takže je na tom asi o kousem lépe než já. 🙂 Jediné plus je to, že jsme teď oba na půli cesty k našim rodičům a máme to asi "jen" 100km ale každej na opačnou stranu 😀 Jinak je pravda, že jako ženský jsme schopné udělat pro chlapy hodně 😵 Ale on je živitel rodiny takže jsem řekla hned, že kde najde práci která ho bude bavit a bude nás živit jdu s ním 🙂

eeen
21. srp 2013

@kakamilca No tak daleko ne? Taky bych potřebovala najít nějakou práci tam, zatím dojíždím do práce u našich a jelikož dojíždím busem tak je to dost náročné...jak na peníze tak na čas. Já pořád doufá,že se brzo zadaří, tak až tak moc nehledám 🙂. To bys dojížděla každý den do ČB? No já doufám,že tu taky najdu nějakou spřízněnou duši, ale mám trochu problém se jentak s někým skamarádit a pustit si ho k tělu... ☹

eeen
21. srp 2013

@kakamilca ty jo já si říkala,že jsem už někde tvojí fotku viděla...a viděla na beremese...u vaší fotografky 🙂 vysmátá nevěsta i přes všechen déšť...jak tě popsala 🙂

kakamilca
21. srp 2013

@eeen Jo to mě tyhle věci taky dost dlouho trvají 🙂 Hlavně mi trvá než druhého oťukám a projevím svou pravou tvář, přijde mi, že dokud člověka neznám tak rok tak se pořád jen přetvařuju až pak popustím uzdu 😀 Je to sranda ty lidské povahy 😀 No asi bych dojížděla, ale protože se chystáme tak od Vánoc, že se začneme snažit tak kdybych otěhotněla tak se mi dojíždět moc nechce. Jinak mi cestování nevadí. A ty pracuješ stále ještě u vašich a manžel je v ČB? Kdy se vídáte? Je fakt, že ty platy na jihu nejsou zrovna megavelké a když bych dojížděla denně tak to vyjde na stejno jako když seženu něco za míň v Táboře... Jenže já nemám ani odpracováno na mateřskou :(

lasirena
21. srp 2013

@kakamilca já teď bydlím 20km od Kutné Hory 😀 u Uhlířských Janovic

kakamilca
21. srp 2013

@lasirena Jooo přes Janovice jezdíme, když jedeme z Tábora k našim 😀 Máte tam výborné řeznictví - mamka tam jezdí tak jednou týdně pro maso a manžel když jede okolo a mají otevřeno vždycky zaskočí na něco dobrého vedle do bufáče 😀 😀 😀

eeen
21. srp 2013

@kakamilca No teď to máme úplně složité...já pracuju asi 2 km od našich...a manžel teď dojíždí k Brnu, jede v pondělí a vrací se ve středu, někdy ve čtvrtek...takže já jsem v té době normálně u našich,abych ušetřila na dojíždění a hlavně nemusela vstávat už v 4.45, u nich můžu vstávat až v 6 a každá minuta dobrá 🙂. A od středy nebo čtvrtka jsem zas až do pondělí doma v ČB. Když manžel nastupoval do nové práce, tak mu řekli,že bude dělat pouze v JČ, no a šup a už je v Brně...Njn co se dá dělat. Od září by měl být prozměnu v Pelhřimově, ale tam zas i o víkendu,takže nevím,jak se nám to mimčo může podařit. No a pak od října snad už zas tady.

eeen
21. srp 2013

@kakamilca Kam jdeš na pohovor? Teda jestli to není tajný? Nejhorší je, že většinou všude už je někdo nastrčenej, nějakej známej a člověk se tam vleče zbytečně ☹

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@lasirena Úžasné, já se na ni hlásila taky, nevzali mne o jeden bod - první pod čarou. Na odvolání nebrali 🙄 Škoda, píšu ráda a často a taky jsem psala jako externistka do novin. Je to skvělá práce...jinak momentálně nedělám nic, jsem na ÚP. A od prvního září nastupuji jako prodavačka. Dneska jdu na vstupní prohlídku k jejich doktorce, snad mi to napíše. Mám VŠ, ale jsem na pracáku bez krátké přestávky rok. 😖

lasirena
21. srp 2013

@kakamilca U Klepiše 🙂 známe, ale my tam zase tak moc často nechodíme, je tam vždy hodně lidí, když jedeme na větší nákup tak do Kolína do Tesca 🙂

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@kakamilca Klidně se přidej. Jsi vítána. K nám určitě zapadneš, já doufám, že tu bude poklidná a pohodová atmosféra, bez hádek a konfliktů. Prostě pohoda klídek a tabáček....a kdo nebude v klidu, ten ode mne dostane.....škaredého smajlíka!!!! Tak, to jsem vám to natřela, že? 😀

lasirena
21. srp 2013

@uztotakbude a jakou máš VŠ? ty brďo jít s vysokou na místo prodavačky... já dělala prodavačku a u kasy před výškou a pak během ní jako brigádnice

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@asus Taky tě vítáme. Užívej života s námi...

eeen
21. srp 2013

@uztotakbude tak co už zas vypadáš jako člověk 😀 😝 🙂

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@lasirena Cuketu jsme měli onehdá smaženou. Moc nás nenadchla. Ale měli jsme smažený patyzón a ten byl dobrej. Jinak já jsem dost polívková. Hele holky, co nějaký dobrý film pro ženskou? Doporučíte? Já jsem teď ještě týden a půl doma dopo sama, protože manžel pracuje a já ještě ne a fakt se nudou kopu do zádele.... 😉

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@lasirena Vidíš, já se odstěhovala od rodiny jen 15 km a jsem za to neskutečně vděčná. Škoda, že to nebylo ještě dál 😅

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@macinek A co děláš z domu?

kakamilca
21. srp 2013

@eeen Asi budete muset využít každou volnou chvilku na mimčo 🙂 Ale zase ty chvilky budou příjemný 😉 Určitě se vám to podaří! No jo je fakt, že všude už někoho mají a nějakýho obchodníka fakt dělat nechci... No jdu na úřad Jihočeského kraje... popravdě je to také tlačenka - jinak bych se tam asi nedostala tak uvidíme. Ale fakt nevím jestli bych to případně vzala... no uvidíme. Pohovorů už taky bylo...

kakamilca
21. srp 2013

@uztotakbude Já přícházím také jen v klidu a míru 😀 😀 😀

kakamilca
21. srp 2013

@lasirena No my momentálně jezdíme do Kolína do nákupního centra když něco potřebujeme (a jsem u našich), protože v KH nic není 😀 😀 😀

uztotakbude
autor
21. srp 2013

@eeen Jak dlouho trvá PPL doručit zásilku? Já že by se manžílek udělal do skleničky a posílal ti to expresně domů 😀 Já vím, blbej vtip, ale zvykejte si, jsem taková 😝