Prostě pokec

uztotakbude
20. srp 2013

Kdo má zájem stát se kamarádkou a mít někoho, kdo s ním bude sdílet radosti i strasti, kdo ho psychicky podpoří a s kým si pohodově pokecá, tak šup sem. Ráda si zde najdu kamarádky, se kterými si zkrátím čekání na těhotenství a klidně i těhotenství jako takové. Můžeme pokecat o čemkoliv...od rodiny, dětí, těhotenství, práce, koníčků....jen ať nám to spolu rychleji uteče...

macinek
22. srp 2013

@uztotakbude Antibiotika jsou svinstvo, já si k nim pokud je dostanu beru rovnou probiotika. Zítra ti budu držet palce 😵 😉

Já poslouchám tak nějak všechno, nejradši mám asi No name, filmy podle nálady, ale nejradši asi české filmy

uztotakbude
autor
22. srp 2013

@macinek No Name mám taky ráda 😉

uztotakbude
autor
22. srp 2013
macinek
22. srp 2013

Tak manžel šel s malým ven ať mám klid na práci a před barákem nám řvou sousedovic děcka, je to taková partička dětí 4-10 let, ale s prominutím nevychovaní smradi, řvou tady jak na lesy, pozdravit to neumí a jejich slovník ani nebudu zveřejňovat ☹ 😠 , už jsem pozavírala okna a stejně je to slyšet, takže to balím a jdu si zaběhat, stejně už mi z té práce hrabe a nemyslí mi to

asus
22. srp 2013

@macinek a copak děláš za robotu doma?

macinek
22. srp 2013

@asus Momentálně upravuju novou verzi programu na cenění oken a až to dodělám, tak budu dělat nabídky, výhoda té práce je, že můžu dělat z domu, před mateřskou jsem jezdila do Brna do kanceláře, ale to teď nemusím, aspoň nebudu muset lítat jak hadr na holi do školky, do práce a odpoledne to samé

Uf tak půl hodina běhu a 10 minut posilování, víc dneska nedám, odpoledne jsem podcenila svačinu a není energie

asus
22. srp 2013

@macinek ty jo se máš,bych taky potřebovala něco na doma ale nic neni 😝

kronecka007
22. srp 2013

@uztotakbude Taky mě bolí záda a mám jednu nohu kratší a skoliózu :D Poslouchám rock (hlavně český), takže toho máme evidentně trochu společného 🙂 Záda mě bolí dost často, ale už jsem se s tim trochu naučila žít, spíš se bojím, až budu těhotná, asi budu trpět...Už několikrát se mi stalo, že jsem skoro nevstala z postele, že se mi zablokují. Nicméně mi doporučili cvičit hlavně na záda, vím, že je to moje chyba, ale nedonutím se. Minulý rok jsem hodně dbala na stravu a chodila hodně cvičit a krásně jsem se zpevnila a zhubla 5 kg. A vše je zase zpět a špeky opět vylezly no.... 😒

macinek
22. srp 2013

A teda musím říct že díky cvičení před těhotenstvím i během něho (do 6 měsíce jsem chodila do fitka - měla jsem speciálně sestavený cvičící plán a měla jsem cviky podle Kynychové) mě celé těhotenství nebolely záda, takže fakt doporučuju s tím zpevněním něco udělat dokud je čas 🙂

uztotakbude
autor
23. srp 2013

@kronecka007 Takže máme společné úplně všechno. Mne teď záda netrápí, za to dva měsíce bolest klíční kosti. Začalo to ramenem a pak to přešlo do klíční kosti. Byla jsem na ortopedii, tam je vše prý v pořádku, prý možná neurologického původu. Mám si to oběhat. Jenže já nastupuji do práce a zaměstnavatel mi neumožní hned lítat po doktorech. Takže musím vydržet. Taky poslouchám hlavně českou hudbu. No a zahraniční klasiku: Ozzy, Iron Maiden a tak.

uztotakbude
autor
23. srp 2013

Holky, nepracovala jste některá někdy v Lidlu? Nebo někdo z vašich rodinných příslušníků? Nejsem nikterak nadšena, že tam mám jít s VŠ dělat, ale tak budiž. Jenže se bojím, páč jsem potkala u kosmetičky jednu slečnu a tak jsme se bavili, že tam byla na brigádě a že víc už nikdy. Že pak dělala v Tescu, Albertu a Kaufu a všude to bylo lepší jak v Lidlu 🙄

asus
23. srp 2013

@uztotakbude kamaradka dělala v kauflandu a tam je to prý šilene tak nevim každej řika něco jineho si nevybereš 😉

kakamilca
23. srp 2013

Tak co holky jak se tu máte? Přijela jsem z pohovoru - nejhorší pohovor v mém životě 😀 Teď papám - mekáče - zdravá výživa vzala za své no a jdu uklízet, protože manžel to tu má jak po bitvě 😀 No jo život je boj 😅

macinek
23. srp 2013

Uf teď jsem si sedla, ráno jsem od půl 7 pracovala, po 8 jsem šla upéct korpus na dort, pak jsme jeli na nákup, oběd jsme si naštěstí koupili u ťamanů, malej měl ještě těstoviny ze včerejška, manžel má dneska dovolenou, tak vzal malýho na kolo, já jsem si uvařila kafe a jdu pracovat

uztotakbude
autor
23. srp 2013

Holky já tady zase řvu jak kráva. Smlouvu jsem nepodepsala. Jejich závodní lékařka, ke které mne poslali na vstupku mi do papírů napsala podmínku: měnit polohy a nezvedat těžší břemena a oni mne kvůli tomu nezvali. Hledám práci půl roku! Nemůžu vůbec nic najít! Pak přes kamarádku najdu tohle, vypláznu 450 Kč za vstupní prohlídku, i když jsme naprosto bez peněz a oni mne nakonec nevezmou. Protože mám desetistupňovou skoliózu a o 10 mm kratší nohu! To má každý druhý, řekli mi na ortopedii, to vás v ničem neomezuje. Teď budou prý chtít přezkoumání posudku, bez toho mne nevezmou. A mám s sebou vzít papíry z ortopedie. Jenže tam je napsáno, že chci dítě. Takže jak si to přečtou, tak mne kvůli tomu nevezmou!

asus
23. srp 2013

@uztotakbude ježiš to si dělaji prdel ne? 😕 zda chceš ditě tak do toho jim nic neni 😠 a to co ti napsala doktorka to byla asi nijaka k......a 😠 bože

uztotakbude
autor
23. srp 2013

@asus Jenže co teď? Já nemůžu sehnat práci, tohle byla tlačenka přes kamarádku!

asus
23. srp 2013

@uztotakbude to chapu ja taky nemužu nic sehnat , konči mě rodičak a vyhodily mě pro nadbytečnost v době rodičaku šmejdi je to hrozný 🤐

uztotakbude
autor
23. srp 2013

@asus Já neberu žádné peníze už 11 měsíců. 11 měsíců ani jedinou kačku. Docházejí úspory, nevím co budeme dělat ☹

asus
24. srp 2013

@uztotakbude ja vim je to šilený ☹

uztotakbude
autor
24. srp 2013

Holky krásný víkend přeji!!!! 🙂 Co máte v plánu podniknout v těchto volných dnech? Můj manžel jde v pondělí ještě do práce, ale pak má do neděle dovču. Takže se těším. I když ve středu jednu na testy do Brna (zdravotní) a v pátek mi asi budou trhat zub, čehož se bojím. No ale co, zvládnout to musím. Porod bude horší bolest a taky ji budu muset zvládnout. Hele holky je tu některá, která otěhotněla v době, kdy byla na ÚP?

ladkaspackova
24. srp 2013

ahoj holky, krásnou sobotu všem....

ladkaspackova
24. srp 2013

@uztotakbude holka ty to taky v životě nemáš jednoduché co? ale připadáš mi hodně energická a pozitivní takže to určitě vše zvládáš...

uztotakbude
autor
24. srp 2013

@ladkaspackova No já už jsem si tak nějak zvykla, že se mi ten život stále sype pod rukama. To by byl spíš zázrak, kdyby byl chvíli pokoj a něco šlo jak má. To co mne trápí nejvíc jsou vztahy u nás v rodině (nerozumím si s matkou, když jsem byla malá, dost nás s bráchem týrala) a pak to, že nemůžu najít práci. Já prostě nemůžu. Nevím co mám dělat. Dost lidí mi říká, že když někdo chce, tak najde. Ale já nevím proč mne nikdo nechce. Na SOŠ jsem měla obrovské úspěchy, bavila jsem se s ministrama, s vědeckýma pracovníka apod. a byla jsem prostě na výši. Pak na VŠ opět to a samé, neuvěřitelně jsem se chytla, spolupracovala s profesorama, dělala jim přípravy na hodiny, dělala pomocnou vědeckou sílu, psala už v druháku učebnici pro studenty našeho oboru VŠ, všichni profesoři tvrdili, jak budu mít jednou doktorát, jak jsem prostě skvělá. Odpromovala jsem s celkovým výsledkem "A" pod neuvěřitelným tlakem, protože v den státnic jsem jela na pohřeb tchánovi, který nečekaně zemřel ani ne v 55 letech. Takže v době státnic jsem ještě držela vysypaného partnera. Plánovala jsem si další studium. A pak? Pak jsem v den přijímaček na Mgr. dostala průjem a neodjela. Místo nástupu na Mgr. jsem se vdala a čekala, že mi svět lehne k nohám, protože jsem přece tak chytrá a úspěšná. A místo toho? Neštěkne po mne ani pes. A co hůř, vždycky když o něco jde, tak se vysypu zdravotně. Nevím proč mi to osud dělá, ale život běží dál a dokud nejsem mrtvá tak žiju a snažím se bojovat. A jde to, i když těžko, protože matka do mne stále "kope", i když jsem už 6 let odstěhovaná.

uztotakbude
autor
24. srp 2013
macinek
25. srp 2013

@uztotakbude Holka nemáš to jednoduchý 😔 , přeju ti ať se brzo všechno k lepšímu obratí 😵

uztotakbude
autor
25. srp 2013

@macinek Děkuji, snad ano. Já si myslím, že můj život hodně změní miminko. Dnes jsme s manželem už stihli probrat jména. Těším se na všechny radosti i starosti kolem prcka. Ale zároveň se bojím, jak to půjde, když nemám podporu v rodině a máme byt 1+1 a velkého psa a já nemám praxi a..... a..... a...... Sakra, samé problémy.

macinek
25. srp 2013

My jsme byli včera v zoo v Hodoníně, odevzdala jsem sousedce dort, tak doufám že se Julince bude líbit

macinek
25. srp 2013

@uztotakbude Neboj zvládneš to, hlavní je podpora manžela, on a miminko jsou tvoje hlavní rodina 😵 , ono spoustu věcí s miminkem naskočí samo, příroda to zařídila dobře 😉