Prostě pokec

uztotakbude
20. srp 2013

Kdo má zájem stát se kamarádkou a mít někoho, kdo s ním bude sdílet radosti i strasti, kdo ho psychicky podpoří a s kým si pohodově pokecá, tak šup sem. Ráda si zde najdu kamarádky, se kterými si zkrátím čekání na těhotenství a klidně i těhotenství jako takové. Můžeme pokecat o čemkoliv...od rodiny, dětí, těhotenství, práce, koníčků....jen ať nám to spolu rychleji uteče...

uztotakbude
autor
25. srp 2013

@macinek Dort je krásnej! A co zoo? Já v Hodoníně v ZOO nikdy nebyla. Co tam mají všechno za zvířata?

macinek
25. srp 2013

@uztotakbude My už jsme v Hodoníně v zoo jednou byli, je to malá zoo, ideální pro menší děti, projdeš ji během hodiny, jsou tam menší výběhy, takže zvířata jsou dobře vidět, jsou tam kozy, ryby, lvi, tygři, zebry, pštrosy, klokani, opice, ptáci, lamy, surikaty

uztotakbude
autor
26. srp 2013

Já to zase ořvu. Manžel měl mít od zítřka dovolenou, dneska poslední den v práci a volá mi, že ji nedostane, že kolega onemocněl. Co to sakra je? Minulý týden měla celá firma dovču, jen on makal za ostatní. A nakonec když chce dovču on, tak zase nic. A to ji měl měsíc nahlášenou ☹

macinek
26. srp 2013

@uztotakbude Tak to jsou radosti teda 😠

kakamilca
26. srp 2013

Holky tak koukám, že každej má asi to svoje viďte... My jsme s manželem taky na startu života a problémy nás také nemíjejí. Teď o víkendu jsme byli u mých rodičů s kterými jsme si vždycky dobře rozuměla a nějak se to v poslední době mění... moc nesouhlasí s našimi rozhodnutími a vztahy se komplikují... Dost mě to trápí 😔 Ale tak to asi v životě chodí, že? Měla jsem s mamkou skvělej vztah až na pubertální dobu ale jinak jsme se vždycky bavily o všem a najednou to nějak vázne 🤐

uztotakbude
autor
26. srp 2013

Holky, co si myslíte o tom, když vám kamarádka z dětství řekne: Co tys dokázala? Vystudovala jsi pitomou vejšku, nemůžeš najít práci a necháváš se živit od manžela. Vzala sis prvního chlapa, s kterým jsi chodila, protože tě nikdo jiný nechtěl (jsme s manželem bez 3 měsíců 9 let). Já jsem se odstěhovala do cizí země, naučila se dva cizí jazyky a porodila dítě, které vychovávám. Jsi nula. Co si o tom myslíte?

macinek
26. srp 2013

@uztotakbude Ať se jde kamarádka bodnout 😝 , je to tvůj život a né její 😝

kakamilca
26. srp 2013

@uztotakbude Myslím si, že takový člověk není kamarádka. A navíc opravdu je to tvůj život. Těmhle lidem většinou až čas ukáže kdo jak na tom je... mamka vždycky říká - boží mlýny melou pomalu ale jistě. Vykašli se na ní!!! Určitě nemá vše tak růžové jak o tom mluví. Na to bych vsadila krk!!!

kakamilca
26. srp 2013

@uztotakbude Žij svůj život tak, aby TY jsi s ním byla spokojená!!! Já se to také teprve učím, ale manžel mi v tomhle hodně pomáhá!!! Pořád se na někoho ohlížím... ale proč??? Je to náš život!!! Vše se jednou v dobré obrátí i to co si myslíš, že je teď na dvě věci!!! Věř si a svojí rodině to je nejdůležitější!!! - že se mi to kecá vid - joooo teorie to je moje 😀 😀 😀

macinek
27. srp 2013

Tak jsem chtěla od pondělka začít měřit bazální teplotu a jak včera tak dneska jsem na to zapomněla 😀 , no stejně to tenhle měsíc moc nadějně nevidím, skončila ms a zánět se opět vrátil 😠 , tak mi muž včera koupil jenamazol, zkusím ty tři dávky a pokud to nezabere, tak se objednám k doktorce, dneska už je to teda lepší, tak uvidíme, hold ještě nenastal správný čas na mimino 😒

kakamilca
27. srp 2013

Holky nějak to tu vázne. Co vůbec takhle děláte? Já prožívám snad už poslední týden bez manžela a už se moc těším až si uděláme společný víkend. Sice jedeme v sobotu kamarádovi na svatbu, ale i tak si to určitě užijeme. Také hledáme parcelu a chtěli bychom stavět, ale kde na to vzít na nekrást? 😀 😀 😀 Přemýšlíme o hypotéce... jen jsem se o tohle ještě nikdy nezajímala takže bude třeba asi nejdřív shánění informací a tak nějak po Vánocích bychom si ji asi vzali, podle toho jak půjdou manželovi kšefty 😀 😀 😀 Holky máte někdo hypotéku? A jak to zvládáte s mimčem?

macinek
27. srp 2013

@kakamilca My máme hypotéku už od roku 2007, zvládáme v pohodě, záleží na příjmech manžela

macinek
27. srp 2013

Teda to je počasí 😒 , doufám že odpoledne přestane pršet a budu moct vyhnat manžela se synem ven, já musím na informační schůzku do školky a pak asi na pilates, běhání teď moc nehrozí v tom hnusném počasí 😠 , doufám že se počasí ještě umoudří a bude hezký podzim 🙂 , naštěstí jde malej od pondělí do školky, tak bude mít o zábavu postaráno

kakamilca
28. srp 2013

@macinek Já vůbec nějak nemám představu kolik a tak... budou to asi velký počty. Mám kamarádku, která se zabývá finančním poradenstvím tak ji asi navštívím 🙂 Nerada bych abychom se dostali do problémů. Manžel měnil práci takže teď zatím nic moc, ale mělo by se to lepšit jenže nevím na kolik a taky podle kšeftů takže teď nemůžeme říct nic :(

macinek
28. srp 2013

@kakamilca Hlavní je aby měl manžel dobrou pojistku pro případ nemoci, úrazu nebo smrti, protože nikdy nevíš co se může stát a zůstat bez příjmu s dítětem a nesplacenou hypotékou 😒

Hele zobrazuje se ti tahle diskuze na hlavní straně, když je tam nový příspěvek? Mě ne

kakamilca
28. srp 2013

@macinek Aha no vidíš to mě nenapadlo... To je hrozný na něco takého myslet, ale je to fakt...
No mě taky ne.

kakamilca
28. srp 2013

@macinek A jak se těší malej do školky? Bude pláč? 🙂

macinek
28. srp 2013

@kakamilca Ten už se nemůže dočkat, o tom že půjde v září do školky mluví už půl roku a většinou to vykládá každému koho potká 😀 , takže brečet budu nejspíš jenom já 😀 , on je hrozně společenskej a hlavně tu dětskou společnost fakt potřebuje, doma se nudí, tak doufám že všechno proběhne v pohodě a bude se mu tam líbit, když jsme byli na dni otevřených dveří ve školce, tak jsme ho táhli domů z řevem, že nechce jít domů 😀

kakamilca
28. srp 2013

@macinek Ahaa no tak to jo. Tak to je dobře, že se těší 😀

macinek
28. srp 2013

@kakamilca Teď když zlobí tak mu vyhrožuju, že pokud nebude hodnej tak nebude chodit do školky 😀

macinek
28. srp 2013

@uztotakbude A kde máme naši zakladatelku? Co manžel je v práci?

kakamilca
28. srp 2013

@macinek Tak to je dobrý, můj brácha ten řval, že do školky nepůjde a první týden byl slyšet po celý školce jak řval 😀 Ale on řval skoro furt, když se mu něco nelíbilo 😅 No jo zakladatelka se nám někam vytratila... celkově to nadšení i ostatních trošku opadlo 🤐

macinek
28. srp 2013

@kakamilca Jen doufám že mu školku neznechutí jídlo nebo spíš doufám, že začne trochu líp jíst, on je závislák na mlíku, pije klasické kravské míchané se sunarem, on jiné mléčné výrobky nechce, jogurty dřív miloval a teď jenom když ho vidí, tak ho nadavuje, prostě ze dne na den přestal jíst jogurty a vše podobné, taky nesnáší cokoliv namazané na pečivu, no a ve školce jsou svačinky hlavně o pomazánkách 😒 , takže hold buď bude o hladu nebo se to naučí jíst, doma ho nenutím, občas nabídnu, ale bez úspěchu

kakamilca
28. srp 2013

@macinek No tak já myslím, že rychle zjistí, že když bude mít hlad tak nic jiného mít nebude a bude o hladu. Taky třeba uvidí, že ostatní to jedí a nic jim není tak že on může taky.

kakamilca
28. srp 2013

Teda ženy kde jste? 😀 😀 😀

uztotakbude
autor
28. srp 2013

Zdarec holky. Sorry, já jsem teď rozlítaná po doktorech, tak tu moc nejsem. Dneska jsem si zlepšila náladu, stavila se v Brně v obchůdku a dovezla si komponenty na korálkování. Jdu se to učit. Už mám první náušnice a jsou hezké...

uztotakbude
autor
28. srp 2013

@macinek Musíš nechat učitelkám volnou ruku a uvidíš, že se naučí. Někdy se rodičům nemusí metody učitelek líbit, ale ony mají na starosti desítky dětí a ví jak na to. Naučí se jíst všechno...znám to z doby, kdy jsem dělala v jesličkách...

macinek
28. srp 2013

@uztotakbude No tak školka a jesle jsou trochu rozdíl, v jeslích jsou ty děti tvárnější než ve školce, soudím podle toho jak znám syna a před rokem to bylo s jídlem v pohodě, ale teď jakmile ho budou nutit, tak se šprajcne a bude to ještě horší, sousedovic holčičku taky nutily jíst co nemá ráda a ona pak nechtěla chodit do školky, tak řekli učitelkám, že ji nemají nutit a od té doby zase v pohodě a dokonce pomalu občas ochutná něco nového, takže tohle bych ráda praktikovala i u syna. On prostě jakmile dá do pusy jogurt nebo něco kašovité konzistence tak ho to nadavuje a můžeš ho nutit jak chceš ☹

macinek
28. srp 2013

Tak chlapi jsou venku, já pracuju a do toho objednávám věci pro mladýho, potřebuje doplnit šatník

uztotakbude
autor
28. srp 2013

@macinek Jenže to je právě to, že v jesličkách nikdo děcko do ničeho nenutí. Na to jsou jiné fígle...