Prostě pokec

uztotakbude
20. srp 2013

Kdo má zájem stát se kamarádkou a mít někoho, kdo s ním bude sdílet radosti i strasti, kdo ho psychicky podpoří a s kým si pohodově pokecá, tak šup sem. Ráda si zde najdu kamarádky, se kterými si zkrátím čekání na těhotenství a klidně i těhotenství jako takové. Můžeme pokecat o čemkoliv...od rodiny, dětí, těhotenství, práce, koníčků....jen ať nám to spolu rychleji uteče...

uztotakbude
autor
3. říj 2013

@kakamilca Hm. Mně jen řekli, že kdyby se něco objevilo, ozvou se mi! :(

kakamilca
3. říj 2013

@uztotakbude Tady u nás je totiž paní, která je moc hodná a to školení pořádá asi jen z vlastní inicitativy. Je to vystudovaná psycholožka a chce ty lidi v tom programu víc poznat a tak... hodně se snaží vyjít vstříc a najít každému to správné zaměstnání. Nejhorší je, že tohle je o lidech...

uztotakbude
autor
3. říj 2013

@kakamilca Tak to máš super. Se mnou to řešili jen po telefonu a od té doby se neozvali.

neominka
3. říj 2013

HOlky mam otazku:
jsem 4 tydny po porodu ( rodila jsem v 16tt kvuli Downeckovi ☹ )
chci otehotnet co nejdrive, mate zkusenost s otehotnenim po sestinedeli? jsem i po revizi delohy...
Dekuji🙂))

uztotakbude
autor
16. lis 2013

Holky copak se děje? Tady nám to úplně jaksi zamrzlo ta diskuse. Není to škoda? Jak se chystáte na Vánoce? Už máte nějaké dárky?

kakamilca
22. lis 2013

@uztotakbude Ahojky holky. Taky na to koukám, že nám to nějak zamrzlo 🙂 A to ještě venku ani pořádně nemrzne 😀 Nějaké novinky u vás?

Já už pracuju. Příští týden to bude měsíc a za chvíli první výplata - docela se bude před Vánoci hodit 🙂 Dárky už mám víceméně vymyšlený a pomaličku nakupuju. Letos to nebudou žádný cenový bomby ale spíš dárky pro radost. Babičce od manžela jsme koupili předplatného jejího oblíbeného časopisu, taťkovi budu kupovat laminovačku 😀, mamce jsem zatím objednala knížku Vaříme naživo s Polreichem no a pro manžela mám zatím nové hodinky a jako bombu mám pro něho bezdotykový teploměr 😀 😀 😀 Když je nemocnej je úplně poslednej ptaním se jestli má teplotu a nemá a obyč. teploměr se nám někam zatoulal takže jsem si řekla, že tenhle se stejně do budoucna bude hodit a proč mu ho nedát rovnou jako dárek, že :D Aspoň budeme přesně vědět jak na tom s tou chřipajznou vždycky je 😀 😀 😀
No a to je asi tak všechno. Výzdobu na Vánoce jsem už malou nějakou pokoupila - máme to do červena 🙂 a ještě nám zbývají koupit ozdobičky na stromeček - nemáme vůbec žádné jelikož jsme spolu letos na Vánoce poprvé 🤐 Tak jsem na to zvědavá. No a jinak bych se taky ráda pustila do nějaké počení... mám v plánu perníčky tak doufám, že mi to vyjde 😅
A co vy a pečení a dárečky a nějaký novinky??? 😉

kakamilca
22. lis 2013

@macinek Otázečky jsou i pro tebe 😀

macinek
22. lis 2013

Zdar ženy 🙂

já poslední dobou nějak nestíhám, v práci toho je celkem dost, mladej je střídavě ve školce a doma, naštěstí to zatím vždycky byla jenom rýma a kašel, ale i tak už mě to štve, hold první půl rok ve školce a navíc zima, to je ideální kombinace 😀 , díky bohu za práci z domu, a taky za to že můj manžel šel pracovat k nám do firmy, protože nebýt ho tak asi dám výpověď nebo spíš to firma finančně neustojí, během těch necelých dvou měsíců co tam je, jim vyřešil přefinancování co oni řešili rok, tak teď už se jenom čeká na odhady a papírování a bude asi dobře 🙂 , ale manžel je nadšenej, práce ho baví a konečně může pořádně využít své znalosti a schopnosti, protože ve firmě nikdo těmhle obchodním a finančním věcem fakt nerozumí.

Jinak vánoce řeším pozvolna, ozdoby jsem objednala, letos bude nová kombinace stříbrná a světle modrá, ještě dokoupíme světílka ven na stromek a nějaké domů na okna a hotovo. Dárky mám převybrané, teď to jenom objednat a dokoupit a hotovo, jedeme jako každý rok převážně v drobnostech, pro mě byl největší problém vymyslet co bych chtěla já 😀 , my si totiž částečně hlásíme co chceme. No a největší dárek jsem dostala před 14ti dny a parkuje nám před garáží 😀 😵 , řízení po 13 letech taky v pohodě, naštěstí je to automat, takže pohoda.

macinek
22. lis 2013

Péct letos moc nebudu, loni jsem měla čas a bavilo mě to a taky jsem pekla pro naše a tchána, takže jsme měli asi 22 druhů 😅 😀 , letos jsme to protřídili a bude jenom 7 druhů, to co máme nejradši, jenom pro naše a ségru budu dělat pařížské rohlíčky.

Snažení jsme odložili zatím na neurčito, poslední dobou jsem z toho byla nějak rozpačítá a pořád jsem přemýšlela jestli vůbec chci druhé dítě, kolem nás jsou teď celkem mimina a nějak to se mnou nic nedělá, navíc se mi pořád vrací nějaký zánět 🙄 , příští pátek jdu k doktorce, tak uvidíme. Teď jsem momentálně v rozpoložení, že možná po novém roce by jsme se mohli zase začít snažit, ale úplně jistá si nejsem 😒 , asi prostě není ten správný čas

kakamilca
25. lis 2013

@macinek Jééé pařížské rohlíčky! Ty úplně miluju, mamka je také dělá a jsou fakt výborný!!! Úplně se mi zbíhají sliny 😀 Taky proto, že jsem teď v dietě 🙂 Tak dárek v garáži je moooc hezkej ten bych taky brala a nemusela bych dostat nic jinýho 😅 Tak uvidíte jak se budeš cítit, užijte si Vánoce a třeba to přijde samo 😀 My už jsme včera pekli perníčky 🙂 Mám radost - dost jich půjde na stromeček - nebudu moc kupovat ozdoby a budou perníčky. Musíme být trošku skromnější, nedá se nic dělat 😎

macinek
25. lis 2013

@kakamilca U nás pařížské rohlíčky všichni milují a v rodině je nikdo nedělá, já jsem je předloni zkusila a od té doby je našim i ségře peču 😀

uztotakbude
autor
27. lis 2013

Holky já začínám být pěkně nervózní. Příští pondělí mám nastupovat do práce a zatím nemám podepsanou smlouvu a je ticho po pěšině. 😒

kakamilca
4. pro 2013

@uztotakbude Tak co jak to dopadlo? Co je to za práci? Já podepisovala smlouvu vždycky zpětně 🙂

uztotakbude
autor
4. pro 2013

@kakamilca Nastoupila jsem, podepsala smlouvu a vše je ok. Práce mne zatím baví a vypadá to dobře.

kakamilca
5. pro 2013

@uztotakbude Tak to je dobře.

kakamilca
18. led 2014

@uztotakbude
@macinek Tak co holky jak se máte? 😅

uztotakbude
autor
19. led 2014

@kakamilca No já tedy z ohledu miminka moc dobře ne. Ale je to dost intimní, takže bych to tady asi nerada rozebírala. Max v soukromé zprávě.

kakamilca
19. led 2014

@uztotakbude Tak písni 😉

matildapg
22. lis 2019

Ahojky holky...jakpak se mate?

zelenaesmolda
24. lis 2019

@matildapg
docela dobre i kdyz dneska jsem utahana jako kote,co ty?