Prostě pokec

uztotakbude
20. srp 2013

Kdo má zájem stát se kamarádkou a mít někoho, kdo s ním bude sdílet radosti i strasti, kdo ho psychicky podpoří a s kým si pohodově pokecá, tak šup sem. Ráda si zde najdu kamarádky, se kterými si zkrátím čekání na těhotenství a klidně i těhotenství jako takové. Můžeme pokecat o čemkoliv...od rodiny, dětí, těhotenství, práce, koníčků....jen ať nám to spolu rychleji uteče...

macinek
22. srp 2013

@asus Tvoje výsledky jsou super 😵 , já bohužel nemám tu vůli a výdrž, ale snažím se aspoň 2-3x týdně cvičit nebo běhat

@uztotakbude Já jsem kolem 20 let měla šílené problémy se zádama, myslela jsem si že mě budou bolet už do smrti, jediné co fakt pomůže je zpevnit svaly, pilates je na to super, mě hodně pomohlo veslování, chodili jsme s mužem na hodiny veslovaní (rowing se tomu říká), princip stejný jako spinning, od té doby mě záda prakticky nebolí, nebo teda bolí když dlouho nevcvičím 😝

asus
22. srp 2013

@macinek no děkuji za chvalu ale už sem zase nijaka leniva tak si trochu hlidam jidlo 😉 ale vim že nesmim jist min jinak je to blbě a naberu

macinek
22. srp 2013

@asus Jídlo to je taky věčný problém, vím jak bych měla jíst, ale ...., není to teda žádná hrůza, ale vím že by to mohlo být lepší, jediné kdy jsem se fakt donutila dlouhodobě správně jíst bylo v těhotenství díky těhotenské cukrovce, to jsem přibrala 13kg, 8kg jsem nechala v porodnici a zbytek byl dole během 3 týdnů, jenomže tam bylo ještě to navíc z doby před těhotestvím 😀 , ale pomalu ale jistě to odstraňuju

uztotakbude
autor
22. srp 2013

@asus Já potřebuji něco, co nebude vyloženě brutálně posilovací. Spíš kondiční...

asus
22. srp 2013

@uztotakbude to insanity je kardiocvičeni s posilovanim celeho těla 😉

asus
22. srp 2013

holky vim že to sem nepatři ale mrkněte na muj graf bazalky neni nijakej divnej 😕

uztotakbude
autor
22. srp 2013

@asus Ráda bych ti pomohla, ale já nějak nikdy nepochopila princip tohohle měření, takže nevím jak má být nedivnej. Já se tomu asi vyhnu a půjdu přes ovu testy. 😅

asus
22. srp 2013

@uztotakbude ovu testy sem už taky měla tak vim kdy ovu chodi 😉 ty sou taky dobrý.ja jen že každej měsic to mam jine a ted je takovej zvlaštni graf 😅

uztotakbude
autor
22. srp 2013

Holky nějak to tu umřelo. Copak, už se vám nechce povídat?

macinek
22. srp 2013

@asus Já už ani nevím jak má ten graf správně vypadat 😀 , teď se taky chystám začít měřit, chci si potvrdit jestli je ovulace opravdu kdy si myslím

@uztotakbude Mě teda měření teploty přišlo lepší než ovu testy, víš pak přesně co se kdy děje

asus
22. srp 2013

@macinek ja kdyz mam ovu tak me boli bricho a spinim a podle hlenu to taky poznam.

uztotakbude
autor
22. srp 2013

@macinek Měříš digitálem? A jaký je princip? Měří se každý den?

macinek
22. srp 2013

@asus taky mě většinou bolí vaječníky, ovulaci si myslím, že poznám

Tak vypadá to že dítě snad usne, pro změnu máme zase přetížený server, takže program je pomalý až hrůza 😠 , no tak si asi půjdu přechystat ozdoby na dort

macinek
22. srp 2013

@uztotakbude tady najdeš vše potřebné
http://merenibt.xf.cz/index2.html

kakamilca
22. srp 2013

Tak já s ovulací moc neporadím 😅 Ještě jsem tyhle věci neřešila a asi začnu až to bude úplně třeba 😀 A co jinak dneska děláte? Já už se těším až v 16:00 dnes skončím a pojedu konečně za manželem. On jede na večer střílet s kamarádem tak pojedu s nima a snad pojede i kamarádova žena a ty mají malého prcka tak bude sranda 😅

macinek
22. srp 2013

Bože dítě místo toho aby spalo, tak leze po naší posteli v ložnici a čumí ze střešního okna a flákl se do nohy, má tam kvalitní modřinu, bože bože naštěstí je to snad jenom naražený

kakamilca
22. srp 2013

@macinek Koukám, že s dětma se fakt člověk nenudí. 🙂 já teď byla u holiče a paní má 3letou holčičku. Těsně než mě dostříhala tak malá že chce na velkou tak tam s ní šla její sestra a pak jí tam chvíli nechaly a malá tam udělala takovej čurbes, že po mém odchodu musela celá do vany a záchod by si vanu zasloužil taky 😀 😀 😀

macinek
22. srp 2013

No tak aby toho nebylo málo, tak ještě zhučel ze schodů ☹ , naštěstí asi jenom 4 schody a zastavil se ☹ , takže modrák na nártu, hlava naštěstí celá ☹ , klepu se jak ratlík, takže spát už nepůjde, to je tak když nechce jít spát i když je utahanej, tak u nás vzniká 99% úrazů 😔

uztotakbude
autor
22. srp 2013

@macinek Neboj, to bude dobré. Děcka všechno snáší líp. Nějaká naraženina, modřina, odřenina, za pár dní ani neví, že něco bylo. Však dětské tělo je na to stavěné. Příroda počítala s tím, že sebou dítě stokrát flákne a že se řízne a narazí hlavou do radiátoru (můj případ) a strčí všude hlavu tak, až ji nevytáhne (viz můj článek, který zřejmě zatím nikdo nečetl) a tak vůbec. Pokud nepadá z 5. patra z okna, jak je poslední dobou zvykem, tak je to ok. Hele holky a co jste dneska vařily?

uztotakbude
autor
22. srp 2013

Holky co jste dneska vařily? A chci se poradit. Mám 1.9. nastupovat do práce po téměř půl roce doma. Samozřejmě jsem si zvykla spát do kdy chci apod. Myslíte, že se mám ještě pořádně vyspat, abych nabrala energii, nebo byste si začaly natáčet budíky na brzo, třeba na pět, aby si tělo pomalu zvyklo a nebyla to pak taková rána?

macinek
22. srp 2013

@uztotakbude Jo náš syn je rychlouzdravovací, ale počkej až budeš mít děti, není nic horšího než nemocné nebo zraněné vlastní dítě 😔 , bohužel mladej je po tatínkovi, ten když byl malej tak na chirurgii znali jeho rodní číslo na zpamět 😒 , u nás je to pořád samá modřina, odřené kolena apod, ale na druhou stranu zase padat umí, podvědomně tlačí hlavu k hrudníku a protože má dost svalů, tak se dokáže zpevnit

Dneska jsme měli těstoviny s omáčkou z rajčat a červené čočky

asus
22. srp 2013

u nas omacka znojemska ryze a polivka s jatrovejma knedlickama

macinek
22. srp 2013

@uztotakbude Já myslím že vstávání není potřeba trénovat, si zvykneš, ze začátku to asi bude maso, ale to se poddá, spi dokud můžeš 😀 , já už jsem teda zapomněla jaké je to se pořádně nevyspat, když máš malé miminko, ale manžel si to pamatuje moc dobře a už teď se toho děsí, že si tím bude muset znovu projít 😀 , no jo když chudák v noci třeba 2 hodiny vkuse nosil prcka a pak v 6 ráno vstával do práce 😅

uztotakbude
autor
22. srp 2013

@asus Jedu, piš adresu a už to šoupni do mikrovlnky. A přidám si!

uztotakbude
autor
22. srp 2013

Holky brutálně mne to štípe při močení. Ale fakt maso a mám z toho celou bolavou pipku. Nevíte co na to, abych nemusela lítat po doktorech? Moje doktorka má dovču a řešit to s jejím záskokem, což je chlap se mi nechce 😀

macinek
22. srp 2013

@uztotakbude že by zánět močáku 😒 , brusinky v tabletách, urinal apod

uztotakbude
autor
22. srp 2013

@macinek Je možné, abych z toho měla s dovolení zarudlou pipku, která brutálně pálí a svědí. Právě že ani ne u poševního vchodu, spíš u močové trubice a poštěváčku :( Já vím, já vím, je to tady blbé řešit, ale doktorce jsem volala, protože jsem to měla před měsícem. Samo to odeznělo a teď se mi to vrátilo. Ona mi minule dělala výtěr na rozbor a já pak už nevolala kvůli výsledkům. Ona mi teď řekla, že tam byly kvasinky a že mám použít to co mi zbylo od minule, že to pomůže. No nepomohlo. Objednala mne až na příští čtvrtek a já trpím po každém vyčůrání víc jak před ním....

macinek
22. srp 2013

@uztotakbude No může to být jedno s druhým 😒 , každopádně brusinkama nic nepokazíš nebo aspoň urologický čaj

uztotakbude
autor
22. srp 2013

@macinek Už jsem zpět z lékárny. Mám UrinalAkut a Urcyston čaj. Paní říkala, že když mi to nezabere do zítřka, tak mám jít k doktorovi, že to zabírá hodně rychle. Potím se jak vrata vod chlíva, ale je to prý asi tím, že jsem dneska dojedla takovej driják (antibiotika) a ona říkala, že to někdy způsobí zánět močových cest, když zničí i ty správné bakterie. Tak snad to bude ok. Jinak holky zítra mi držte palce, protože jdu podepisovat smlouvu do práce. Je na HPP a na dobu neurčitou, takže potřebuji moc držet pěstičky. Snad to vyjde a konečně budeme mít korunky. Žádná sláva to nebude, ale je to v místě a každá kačka dobrá. Já už bych šla dělat i hajzlbábu. Ale budu dělat prodavačku...tedy snad!!!!!

uztotakbude
autor
22. srp 2013

Jinak by mne zajímalo kdo tu poslouchá rock a metal? Kdo má rád horory a thrilery? Ať mám s kým pokecat o tom co jsme viděly a slyšely 🙂