Protištěkací obojek pro psa. Máte zkušenost?

krikri27
17. dub 2008

Máte , prosím, někdo zkušenosti s ultrazvukovým, případně jiným obojkem proti štěkání? Nehodlám trápit psa,taháme ho všude, ale na dětské hřiště ho vzít nemůžu a sám doma strašně štěká ☹

jana.1
18. dub 2008

pebi, jasně.. chápu, toleruji, mám osobní zážitky a zkušenosti.. bavím se spíš o vyhraněném typu lidí (bezohledný tupec s dlouhým vedením), o takových nablblech, který to zvíře úplně zblbnou a pak to tak vypadá. Nezobecňuju.

jana.1
18. dub 2008

tomnik, mě by to třeba zajímalo, a pak bych měla určitě daleko větší pochopení... a pifku bych měla na ty sousedy a vpálila bych jim to jako ten váš jiný soused 😀 lidi jsou zralí na pár facek 🙄

tommik
18. dub 2008

Jano, to souhlasím. Také nemám ráda nezodpovědné lidi. Ať psa mají nebo ne. Když na mne zkusí štěkat, když se vracím domů, tak ho plácnu. Přes čumák apod. Ale on vůbec nechápe, proč to dělám. Celý den ho za to chválí a já ho pak plácám.

denousek
18. dub 2008

tyy joo..tak to bych neco taky potrebovala mam 2 maly oresaky a neco se jen sustne na chodbe a uz jsou v razi...uz nevim co jim mam udelat nempomaha vazne nic ☹

kili
18. dub 2008

svokra je taká, že vždy naučia psa štekať keď niekto ide a tešia sa s toho a chvália ho 😠 a bývajú v paneláku. Ich pes našťastie nemá moc prenikavý hlas tak susedom to asi nevadí ale keď sme tam boli my s našou a tá sa vždy v štekaní pridala, tak to bolo už iné kafe 😀 , má hlas ako vlčiak aj keď je polovičná. Ale doma nikdy neštekala, iba keď sa vyprovokuje k hre. Susedia nás chvália, že o nej ani nevedia 😎

jana.1
18. dub 2008

tomnik, je to tak, ten pes za nic nemůže. Tady, kde bydlím, má 90% lidí psa. 70% štěká zbytečně a tak polovina je zralá na jednu výchovnou a asi 1/4 je naprosto nemožná hrůza. Většinou nebyli v tomhle směru vůbec vychovávaní a podle toho to vypadá. Je to znát na první pohled, hlavně když pak vidím reakce majitelů na ten štěkot. Nulové nebo pochvalné. Lidi jsou neskutečný a rozumná domluva je utopie 🙄 To by bylo o voze a o koze..

nobody
18. dub 2008

😀

jana.1
18. dub 2008

kili, asi učila psa hlídat 😖 😅 😒 😒 to je přesně ono...
nevím k čemu to přirovnat.. jsou různý důvody zbytečnýho štěkotu a různě hrozný zbytečný štěkoty 🙄 😀 😉 Třeba když bude dítě drzé, bude se vztekat, bude kopat dědečka do nohy a nadávat mu do ...., když bude dělat naschvály, bude věčně řvát, mlátit co nejvíc nahlas hračkama do plovoučky a dělat jiný voloviny, aby na sebe upozornilo, aby člověka vytáčelo atd. a já ho za to budu chválit nebo to budu tolerovat, tak si z něj vychovám nevděčnýho nesoudnýho ignoranta. Ačkoliv o výchově v tomhle případě nemůže být řeč... takže spíš rozmazlenýho, příp. trochu agresivního haranta. Je to obdobné.

neeve
18. dub 2008

Jani z velké části sdílím Tvůj názor, také máme pejska, dokonce založenou chovnou stanici, psy milujeme a přesto s Tebou souhlasím 🙂
Tomnik z Tvého vyprávění jsem v šoku, já bych snad vraždila. Byla bych vzteky bez sebe... TOHLE si někdo dovolit, tak bych se fakt neznala!!! 😠 Kreténi!
Sory za ty výrazy 😒

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercabr
17. únor 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.
sandam
9. bře 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

My máme doma 2 psy a pro kazdého mame tydle obojky, nebo by se to asi nedalo. Akorat jeden uz máme dlouho a moc už není v dobrém stavu, tak potrebuji koupit další, tak se dívám na ten obchod co tu píšeš Verco. Tak možná objednám, ceny jsou ok.

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercabr
28. bře 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Jo jo, ceny jsou taky dobré 😉
Tak at to pomůže !! a máte po starostech 🙂

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
punky
18. dub 2013

ahojky a kde se da takovi obojek koupit 🙂 ?

batmab2
23. říj 2013

Ahoj, taky chci jen říct, že protištěkací obojky používáme a jsou v pohodě. Jo, taky jsme se báli, co to s naším psím miláčkem udělá, ale přijal ten obojek bez problémů, funguje, je bezpečnej… můžu doporučit.

blairwitch
25. bře 2014

Já koupila ten ultrazvukový mojí pětiměsíční fence a na štěkání zabral. Bohužel ne na vytí. :/ Ale zkus zavolat na poradnu této stránky Elektro obojky a věřím, že ti poradí jaký určitě zabere na tvého pejska. 🙂

uwinnika
6. dub 2014

I my ho kupovali. Naše psice je tak natěšená na jízdu v autě že by z toho rupla hlava. Ale nepomohl.
Dlouho jsem se ošívala jestli koupit nebo ne, přišlo mi to drastické. Nakonec jsem ho napoprvé vyzkoušela na manželovi 😀 , pak na sobě (fakt to bolí) nakonec měla premiéru psice - ale účinek žádný. Evidentně po neuposlechnutí zvukového signálu, při kterým jsem se jí snažila vštípit že je to "zákaz" dostala pecku ale bylo jí to fuk. Baterky vytřískala za 3 dny a dál vesele ječí.

terka1287
15. črc 2015

Ahoj,
já mám zkušenost s elektronickým protištěkacím obojkem. Když byl náš pejsek sám doma vždycky celou dobu štěkal, takže si dovedete představit co na to sousedi. Obojek reaguje na pořádně štěkání a impuls dá až třeba po pěti vteřinách neustálého hlasitého štěkání a předtím ještě upozorní pípnutím, že impuls přijde. Náš pejsek si nechal dát impuls dvakrát první den a od té doby, když začne štěkat přestane hned po pípnutí, takže se to naučil hodně rychle. Jak je na tom ten ultrazvukový nebo sprejový to nevím, ale klidně být tebou vyzkouším tenhle. Jen bych nekupovala nejlevnější věci ale to může být jen můj názor a třeba všechny fungují stejně. Já mám aetertek.

shine2015
15. črc 2015

Zkušenost nemám a nedala bych psovi nikdy.....tohle fakt nechapu. 🙄

jana0101dfgjkk
31. srp 2015

ahoj máme Stafordku v bytě. Miluje vodu a když jedeme na zahradu běhá okolo bazénu a štěká na něj. V řece se normálně koupe ale tady jí asi vadí rantl bazénu nebo nevím do řeky skočí i z 1 m. Štekat vydrží 2 a více hodin (vyzkoušeno) má 6 let žádné štěně a ani puberťák. Mohli jsme s ní buďto přestat chodit na zahradu nebo koupit obojek, úplně to zničilo mezilidské vztahy všichni jsme se kvůli ní rozhádali. na elektrický obojek má silnou reakci takže jsme koupili ultrazvukový obojek za necelých 100 kč. A musím říct že funguje úžasně. Dvakrát štěkla zaklepala hlavou a od té doby je pokoj. Nara si užívá zahradu a my můžeme vklidu posedět.

jana0101dfgjkk
31. srp 2015

@neeve
mám dobrou zkušenost s ultrazvukovým obojkem pro psi kteří to nepochopí jinak, je to to nejleší. když pronikavě štěkají ozve se vysoký tón a jelikož je to pokaždé rychle to pochopí a už neštěkají. je to pouze na štěkot který nedává smysl, my například dáváme jen na pár hodin o víkendu když jdeme na zahradu, teď asi 3 týdny byla bez obojku, prostě už se to naučila. a koukala jsem že dělají i ptačí budky, tu umístíte na vaší zahradu směrem k sousedovic psům, měli by to taky rychle pochopit.

gabriiiella
Odpověď byla odstraněná
Zobraz