Provera na srovnání menstruace. Máte zkušenost?

sun89
7. čer 2013

Ahoj. Chtela bych se zeptat. S pritelem se snazime o miminko a doktor mi predepsal Proveru na srovnani MS. Ma stim nekdo zkusenosti? Za jak dlouho ste otehotnely? Chtela bych tomu jeste nejak pomoc ale nevim jak...bude to moje prvni 🙂 brala bych nejaky rady 🙂 dekuju 🙂

dolda
7. čer 2013

Ahoj já jsem Proveru brala, cyklus se mi upravil a do 5 měsíců jsem byla těhotná.

sun89
autor
7. čer 2013

Moc dekuju 🙂 hned mi je lip. A muzu se jeste zeptat jestli si po tech praskach pribrala? Beru je prvnich par dni ale uz mam 1kg nahore :(

oldana
8. čer 2013

@sun89 Ahoj, já beru proveru už půl roku, zatím ms chodí +/- tak jak má, předtim nechodila vůbec. Zatím se mi nepodařilo otěhotnět a váha mi poskočila skoro o 10kg :-/ ale co by člověk pro to neobětoval, že ? 🙂

sun89
autor
10. čer 2013

Uz tyden me boli bradavky...taky dusledek hormonu?

martakl
24. čer 2013

@sun89 Ahojky, taky se snažíme s manželem o první miminko a dostala jsem Proveru😀 Teď jí začnu brát druhý měsíc, tak uvidíme, zda pomůže. Akorát mi připadá, že jsem po ní hrozně nafouklá, břicho mám jako balón a jsem i víc náladová☹ Každopádně MS přišla po 29 dnech a né málem po 40 jak to bylo před tím🙂

sun89
autor
24. čer 2013

Ahojky...taky ted zacinu brat druhy mesic a pak na kontrolu jestli to pomohlo tak uvidime 🙂 zatim mi to pride porad stejny...ale porad tajne doufam ze se zadari a ja uz je brat nebudu muset 🙂