Průzkum: Doktorka nebo doktor? Kdo je lepší?

jmalko
17. srp 2008

Ahojky, zajímal by mě Váš názor. Chodíte se svými dítky k lékařce nebo lékaři? Kdo je lepší a jaké máte zkušenosti? 😀 x ☹

schwarzovka
17. srp 2008

my chodíme k lékaři....chodila jsem k němu i já jako malá, tak vím, jaký je....nemůžeme si stěžovat. Chodíme k němu moc rádi a malej se na něj vždycky směje...je moc hodný a poradí. 🙂

coriven
17. srp 2008

ahojky my chodíme k doktorce 🙂 ale myslím, že je jedno jestli je to muž či žena spíš jaký je ten dotyčný jako lékař - profesně 😉 spíš si pozjišťuj reference u vás v okolí na dr. a hodně štěstí 😉

sonik05
18. srp 2008

My chodíme k doktorce. Mám dojem, že u nás na poliklinice snad ani pediatr chlap není. Já jsem spokojená. Opravdu záleží na konktérní osobě.

lenkazdenek
18. srp 2008

my chodíme k doktorovy a mám dojem že je to u nás na poliklinice asi jediný pediatr 😝 je moc fajn

karot
18. srp 2008

My chodíme od začátku k lékařce(už v pořadí k druhé 😀 ).Mám takový pocit,že jako ženy mají k těm dětem blíž a dokážou víc poradit.Ale to jen můj pocit. 😉

lenkazdenek
18. srp 2008

jé sem spletla smajlíka,tam měl být tnhle 😀 ,já jsem zas ráda že je to chlap ,ženská by my asi vačítala jak to že jsem kojila jen 3 týdny 😒

majka07
18. srp 2008

my chodíme k lékařce, co mi doporučil můj gynekolog a nemůžu si stěžovat, prostě skvělá ženská. Chtěla jsem někoho kdo má ordinaci, ale zároveň pracuje i trochu v nemocnici.

pavlinka3
18. srp 2008

my chodíme k lékaři.....chodila jsem k němu já a oba moji bratři.....má tam 2 sestřičky a obě dvě znají celou mojí rodinu a ta jedna bydlí dokonce dvě patra pod námi, takže mám možnost i stop konzultací 😀

jmalko
autor
18. srp 2008

coriven a karot: U nás v okolí jsou totiž samé ženské. Doktorka pod kterou jakoby spadáme je děsně protivná (chodila jsem k ní já a paradoxně i moje tchýně když byla malá 🙄 ) a k dalším bych musela cca 15 km dojíždět. Od 1.9. ale otvírají u nás novou pediatrii a bude tam ordinovat chlap. Koukala jsem na net a odbornost (či jak to nazvat) má dobrou. Asi to risknu k němu. Jen mě mrzí, že doktorka prohlásila, že kdo bude chodit ke konkurenci, tak když tam ten dotyčný nebude (např. dovolená apod.), tak že dítě neošetří !😠
😠 Jen mě zajímal Váš názor, protože co jsem se takhle ptala kámošek tak ve směs mají stejný názor jako karot a to, že ženské mají k dětem blíž některé by k chlapovi nikdy nešly a představa, že by k chlapovi měly chodit jejich dcery až do plnoletosti je pro ně nepředstavitelná (jedná se především o prev.prohl.). Co člověk to názor. Mě se ale zdá, že je to spíš opravdu o člověku na ne o pohlaví. 😅 Jinak díky Vám všem za názory.

karot
18. srp 2008

Lenkazdenek,.................mě ta naše 1.mudra taky nemohla zapomenout,že jsem kojila jen do 5.týdnů.Aniž by se mě zeptala na důvod,ihned mě odsoudila jako nezodpovědnou matku a při každé prevent.prohlídce mi to předhazovala,ikdyž Adam nemocný nebyl.Pak se sekla v diagnóze(přišli jsme tam s částečnou dehydratací a nechutí jíst/pít a ona nás poslala domů s tím,že to jsou zuby 🤐 )a kdybych na ní dala,Adam by tu už možná nebyl.Do nemocnice jsme přijeli za 5 min. 12 a nechali si nás tam 4 dny. ☹
Sice šlo jenom mechanickou poruchu(nejednalo se o nic virového),ale i tak si nezapomněla rýpnout(místo,aby se mi omluvila,že se sekla v úsudku):"To je tím,že nekojíte!".............. 🙄
Naštěstí bydlím v kraj.městě,takže nebyl problém se přehlásit někam jinam. 😵

schwarzovka
18. srp 2008

jmalko: asi je fakt, že pediatričky můžou mít lepší cit k těm dětem...ale to je taky jak u ktery, hlavne u tech co zadne sve deti nemaji...náš pan doktor je fakt skvělej, když jsem u něj byli poprvé, tak malej strašně řval...on na něj jen mluvil a hned se uklidnil (doma jsem to pak zkoušela a nikdy mi to nevyšlo 😀 ) bude to proste jen o stesti na ktereho doktora/ku clovek narazi. My to stesti meli 🙂

hanelka
18. srp 2008

my máme skvělého doktora, je moc příjemný (i pěkný chlap 😉 😀 ) a ordinaci má v přízemí, takže jen sejdu tři patra a jsem tam 🙂 😵 jsem moc ráda, že je tam právě on, mám k němu naprostou důvěru 🙂 a k tomu musím připočíst bezva sestřičku = maximální spokojenost 😵

sylvar
18. srp 2008

my máme doktorku a je super 😉

motol
18. srp 2008

my máme také doktorku,a je to asi i taky proto,že sem i já měla doktorku a jinak sme spokojený,je skvělá 🙂

monik76
18. srp 2008

máme doktorku, je skvělá, já jsem měla doktora a nic moc

kristi
18. srp 2008

mame doktorku a velka spokojenost, zatim

dnada
19. srp 2008

máme také doktorku,zatím sem s ní spokojená,já v dětství měla doktora a byl také fajn 😉

jmalko
autor
19. srp 2008

Už jsem se rozhodla. Risknu to. 🙂 A doufám, že na nás zbude v jeho seznamu pacientů místo. Až se mimčo narodí a budem absolvovat nějakou tu prohlídku, určitě sem písnu jakej je ten "novej" doktor. 😀

lenkaha
19. srp 2008

Ahoj my máme taky paní doktorku a zatím si nemůžu stěžovat. 🙂

marinka
19. srp 2008

My máme doktora, chodila jsem k němu i já jako dítko a je super! Myslím, že doktoři jsou všeobecně víc v klidu, než doktorky, moc neřeší tabulky apod. Určitě doktorky neodsuzuju, ale znám několik, které řeší každou blbinu..

cazadora
19. srp 2008

tak já chodím k doktorce co jsem chodila já je fajn ale jak píše marinka moc řeší tabulky malá má v 10,5 m 6,95. a taky si myslim že chlap by byl vív pohodě (všechna vyšetření jsou v pořádku prostě je malej jedlík) no ale u nás ve městě vůbec nevim o nějakym pediatrovi myslim že tam ani neni

lenkazdenek
19. srp 2008

cazadora,jako že má 6,95 kg?

cazadora
19. srp 2008

leni a 6,95 🙂 samosebou jsem to nechtěla zlehčit uplně, leželi jsme týden v nemocnici podstoupila spoustu vyšetření pak další ambulantně(za to jsem samosebou ráda o tu nemocnici jsem si řekla sama aby jsme věděli jestli je zdravá)ale prostě když už se ví že je to ok, já dělám vše co můžu už 8měsíců co to začalo (prostě zavřenou nebo uvztekanou pusou to nemá význam neb se pozvrací). absolutně nic jí nechybí je pořád vysmátá tak už mě občasný stresování příjde zbytečný 😅

berynka
19. srp 2008

Máme doktorku a jsem vcelku spokojená 😉 . Odbornost beru jako samozřejmost a je to hlavně o lidech, takže ať je to ženská nebo chlap, tak by měli být ohleduplní a chápaví k maminkám, které mají své první miminko. Když jsou ze všeho vykulené,často vystrašené a zkušenosti žádné... odkud taky, že? 😅