První holčička Nikolka, jaké jméno pro druhou? Poraďte

suki
5. říj 2013

Ahoj holky,čekáme druhou holčičku a ne a ne vymyslet jméno.🙂 Manžel chtěl původně Elišku,ale je jich teď opravdu hodně,tak to jsme nakonec zavrhli.Já bych chtěla Sabinku...to se nelíbí manželovi😀 on přišel s Lucinkou nebo Kristýnkou,já pořád nevím.Líbila se mi i Ella,ale to mi asi taky neprojde 🙂 Poraďte prosím,klidně i jiné jméno,které Vás napadá,budu ráda za návrhy.🙂Příjmení je M.a.t.u.š.k.o.v.á. Děkuji.

lenicka07
5. říj 2013

@suki My jsme pro druhou holčičku měli připravenou Kamilku (nakonec to ale byl kluk 🙂 Taky by se mi k vašemu příjmení líbila Jolanka nebo Justýnka. Pro holčičku něco vybrat není problém (alespoň mě to tak připadalo), s jménem pro kluka jsme měli daleko větší problém. 😉

suki
autor
5. říj 2013

@lenicka07 no vidíš to jsou taky pěkná jména 🙂 my zas máme jasno v klukovi,ale s holčičkou máme problém😀 děkuji za typ 🙂

lv
5. říj 2013

k Nikolce se mi líbí Kristýnka. Nebo Elena.

berenika39
5. říj 2013

Nikola a Laura 🙂, to se líbí mě🙂.

uztotakbude
5. říj 2013

Věra Matušková, Valerie Matušková, Eleonora Matušková (Elen), Klára Matušková, Natálie Matušková. To jen co mne tak rychle napadlo.

suki
autor
5. říj 2013

@lv asi ta Kristýnka z těchto dvou, i když Elena je taky super 😀
@berenika39 Laura už u nás taky padla 🙂
@uztotakbude Natálku manžel nechce, ale je to moc krásné jméno 🙂

evitaa
5. říj 2013

Dianka a Nikolka. My měli připravené pro holčičku Milla (event. Mila).

pajenka
5. říj 2013

Co Nela?

lv
5. říj 2013

@suki jeste tipy, co jsou trochu divocejsi a k Nikolce by asi moc nesly - me se libi jeste Stella, Greta..no a samozrejme Apolena+Evelina 😉

petaov
5. říj 2013

Mi se líbí, co už tady padlo - Jolana. Moc krásné a zajímavé jméno. Pokud bych měla vybrat ze jmen, které nabízel Váš manžel, tak je lepší Lucie. Zdá se mi, že Kristýnek je všude plno a já teda moc nemusím to oslovování Týna.

petrajurinova
5. říj 2013

@suki k tomu příjmení půjde skoro cokoliv. K Nikolce mi tak nějak nejvíce sedí Karinka (Karin, Karina), nebo ještě Elenka (Elen, Elena).

suki
autor
5. říj 2013

@evitaa
@lv
@petaov
@petrajurinova
Holky dekuju za typy,zkusim navrhnout 🙂 Elen se mi líbí a Ella 🙂

nykolina
6. říj 2013

Gabriela <3

suki
autor
10. říj 2013

Tak nakonec jsme se shodli na té Kristýnce,to je jméno,které se líbí oběma,i Nikolce 🙂 na jiném nejsme schopni se domluvit
😀 děkuji všem za typy.🙂

chlebika
15. říj 2019

Kristýnka je krásné jméno. Vybrali jste dobře.