První těhotenství po IVF a druhé přirozeně?

naibaf
20. říj 2014

Ahoj všem snažilkám, těhulkám a maminkám... 🙂 Holky, moc mě zajímá, jestli se tady najde někdo, kdo má dítko po IVF a další těhotenství, nebo mimčo přirozeně?

evcann
21. říj 2014

Ahoj, já. Já měla dítě po druhém IVF a pak dva roky na to, jsem otěhotněla přirozeně s diagnozou PCO, doktorka sama byla v šoku. Zřejmě to byla moje jediná ovulace v životě :D. Tenkrát to jinak nešlo takže bohužel mimi není, ale to je věc uplně jiná. No a od té doby nic a těd se chystám na svoje třetí IVF 🙂

hapovab
21. říj 2014

Jedna známa byla na umělém oplodnění a nechali si zmrazit spermie s tím, že pak budou chtít ještě druhé. Umělé se povedlo a po 5ti letech se rozhodli pro druhé mimi, tak šli opět na umělé, to se nepovedlo, tak si řekli že budou mít jen jedno dítě a za dva měsíce otěhotněla úplně nepochopitelně přirozeně a narodil se jim zdravý klučina.

tinockab
21. říj 2014

Ahoj,ano já taky. První dítě mám po IVF,měli jsme i zmražené vajíčka 🙂 Chtěli jsme zůstat ale jenom u jednoho,měli jsme radost,že se to povedlo na poprvé. Ale osud to chtěl všechno jinak,přesně po dvou letech jsem otěhotněla spontánně,s manželem jsme se nechránili,myslela jsem si že jsem neplodná. Takže prvním porodem se to všechno upravilo a teď můžu rodit klidně každý rok 🙂 No my zůstáváme u dvou,bohatě nám to stačí 🙂 A před měsícem jsem si už musela pořídit i antikoncepci 🙂