Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
prosteja
30. lis 2009
SVOJI to je zvláštní s tím práškem =-) ...... a dělá ti to jenom ta Lovela jo?

s tou bází, já měla podobnej názor a pořád jsem taková rozpolcená...... paní mi pomohla docela dost v tom, když jsem viděla, jak se báze do starých aut upevňuje... v podstatě stejně jako to vajíčko, takže stejný efekt, drží to jen na pásu a do toho je zacvaknutý to vajíčko..... takže v případě našeho stoletýho auta je to asi opravdu jen o tom pohodlí, přijít a zacvaknout |-| ..... v případě lehčí nehody podle certifikátů naprosto stejnej efekt, v případě nějaké větší nehody už záleží úplně na všem....... ale o tom se raději nebavit.... |-|
svoja
30. lis 2009
PROSTEJ jak myslis....

No jen lovela....me stve teda...prvni dve varky v pohode a pak se to zacalo ucpavat...jako jestli to nebude vymachany a budu tam mit hrudky, tak mila lovela pujde z domu!
prosteja
30. lis 2009
ZUZI tak na kontrolu držím palec 😉 jinak ono je asi jedno, jestli je tam máš jedno nebo dvě.... já když vidím třeba miminka v kočárku, tak si říkám, je to možný vůbec, že něco takovýho malinkýho budu mít doma taky co nevidět? :-N je to takový nepředstavitelný pořád, nějak mi to asi nedochází na sto procent ještě 😃
hehenaautor
30. lis 2009
ženy dovalil mi první balíček s mimivěcma tady od jedný mamky koníkovky... a ta kombinézka... ááááách... mlask slint žjéééé 🙂))
svoja
30. lis 2009
HEHE jeeee x-) ukaaaa
prosteja
30. lis 2009
SVOJI já ještě moc nemyslím 😃 jak říkám, pořád váhám..... ale zatím objednáme asi jen tu autosedajdu a možná k tomu nakonec přibude i ta báze 😉 ty názory odborníků jsou různý, tak jak si z toho má člověk vybrat no.... |-|

Lovelu jsem chtěla na to první praní taky kupovat, tak jsem teda zvědavá.... možná půjdu raději do gelu 😉 ale je to fakt divný, že ti to dělá zrovna ta lovela a jinej prášek ne =-)
prosteja
30. lis 2009
HEHE tak se pochlub x-) x-) x-)
hehenaautor
30. lis 2009
BLAHU Zubajdík se odmlčela a já nechtěla nějak otravovat... říkala jsem si, že když bude chtít tak příde, nebo napíše přes IP...

ona tenkrát už myslím nechtěla jít ani na další srazík neb holky byly v tom, takže to pro ni bylo těžký... a to jsem ještě taky nebyla těhule... ono prostě když to nejde a člověk je starší, tak je to asi o to víc o nervy... 😞((( tak bych to všem přála, ale bohužel není to v naší moci...

ZUZI chápu, že tápeš... šak já taky ještě pořád... kdyby nám mamina nekoupila kočár, tak bysme ještě furt kočárek vybírali, a ono už je to pak s těma dodacíma lhůtama trošku o hubu 😞((

včera jsem se teprve konečně rozhodla pro ty látkový plíny a hned jsem je radši objednala, nebo bych to řešila ještě po porodu 😃 😃 😃 😃 a na kojící košily už jsem taky koukala dlouho... 😃 😃 😃 tak už mi to vybírání lezlo na mozek, že jsem to včera pořádně roztočila 🙂)))
a kojo polštář už mi taky možná tenhle týden dorazí 🙂)) 😃 😃 😃 já budu mít teď asi už pořád vánoce 😃 😃 😃 😃 😃
svoja
30. lis 2009
HEHE 😃 😃 😃 no bodejt 😃 😃 😃 😃
prosteja
30. lis 2009
HEHE teda to jsou nákupy 😃 😃 😃
hehenaautor
30. lis 2009
tož tu je to... 🙂 došla mi kombinézka, overálek, dečka a ještě modrý body s dl. rukávem, ale to jsem nefotila - netřeba...

http://picasaweb.google.com/synackovi/Hadrone?a...
hehenaautor
30. lis 2009
jo holky a to jsem ráno objednala další balík z toho www.laclik.cz 😃 😃 😃 hrůůůza... SVOJI pomooooooc, mě to teda pěkně chytlo.. nejradši je manžel.. ten když viděl tuhle kombi za 150.- a novou v obchodě za 1200.- která ani nebyla tak krásná, tak skáče radostí do stropu skrblík jeden 🙂))))
hehenaautor
30. lis 2009
no a ve skutečnosti je ta kombi ještě krásnější, to se ani nedá vyfotit, vypadá naprosto nepoužitě a jak se leskné... ty jo, začíná mi z toho kapat na karbit 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
nuki
30. lis 2009
Zuzi: tak at kontola dobře dopadne a žačnou brzy kopat..🙂))
prosteja
30. lis 2009
jéééé HEHE kráááásný x-) x-) x-) Kubík bude fešák 😉
hehenaautor
30. lis 2009
jéééje pesjce se zase něco škaredýho zdá... ta kňourá ze spaní... 😞((
zuzka.o
30. lis 2009
HEHE...ta kombinézka je tak roztomiloučká x-) ....bezva kup 😉
Teda....ty snad brzo předčíš v nákupech i SVOJU 😃

NUKI: díky 🙂
prosteja
30. lis 2009
počkej ZUZI taky na tebe ty nákupy přijdou 😃 😃 😃

HEHE a teď si představ, že takhle ze spaní bude kňourat třeba za chvíli Kubík v postýlce 😉
hehenaautor
30. lis 2009
mno snad na mě nebude i vrčet PROSTEJ 🙂)))) 😃 😃 😃

ZUZI mno snažím se jí dohnááát co to dá 🙂))
ale teda musím říct, že nakupuju v sekáčku i už větší velikosti, když už se mi tam něco líbí, hlavně ty lacláčky 🙂)) ani mikinky se neztratí a za takový peníze 🙂))) 😃 😃 😃
takže mám sice tunu věcí, ale už i na 9ti měsíčního uličníka 🙂)) se to neztratí - rozhodně né kalhotky, nějaký to tričko a mikinka... ostantí samozřejmě dokoupím dle potřeby...
prosteja
30. lis 2009
HEHE 😃 😃 😃
prosteja
30. lis 2009
ty větší věcičky se ti doma shodí HEHE 😉
hehenaautor
30. lis 2009
tak jsem to spočetla a mám nakoupeno kolem 70 věcí 🙂)) cena tak kolem 4750.- tudíž cena za kus cca 68.- + ještě troje ponožky - jedny za 15.-
no a je v tom i další kombinézka smetanová, teplejší overálky myslím 2 (asi fleesový nebo co), několik overalů normálních, pak 10 lacláků (manžestrový, džínový) od velikosti 62-92 🙂)), kalhoty - rifle (taky několik velikostí), nějaký body s dl. rukávem, trička s dlouhým rukávem - všechno na rozepínání u krku (různý velikosti), nějaký trička s krátkým, asi 10 mikin a svetříků (rozepínání vpředu / 56 - 86), bez kapuce 4 kusy 🙂)), nějaký tepláčky, polodupačky, deka...

zajímavý je, že v žádným z těch sekáčků nemají dupačky... :-N
hehenaautor
30. lis 2009
shodí PROSTEJ??? 😕
prosteja
30. lis 2009
tak jsem se nadlábla... 😃 a už pomalu začínám předávat věci v práci holky, je to zvláštní pocit =-)

HEHE tam mělo být zhodí.... jakože se ti to doma neztratí 😉 a myslím, že toho zase nemáš tolik, když to máš ve všech velikostech 😉 a cena super 😉
hehenaautor
30. lis 2009
takže SVOJI už jsem tě asi předčila...

i když mi ještě chybí přebalovací podložka, tuna kosmetiky, věci pro mě do porodky
nemám taky ještě zavinku do autosedačky, rychlozavinku mám teda jednu - druhou takovou už jetou od kamarádky... hrací podložku asi zatím ještě pořizovat nebudu nebo zase nákup z druhý ruky...
prací prášky též nic, lahvičky taky ne, dudlíky taky ne...
autosedajdu, a pak ty další potřebný věci ke kočíku jako vložná taška, taška na rukojeť, fusak... atd.

no ještě prostě pár věcí a mám tě SVOJI 🙂)) 😃 😃 😃
hehenaautor
30. lis 2009
PROSTEJ mno jo... už se ti to blíží viď... x-)

jo jako neztratí... no to ne... dám to zatím do krabice a budu nějak postupně vytahovat 🙂
akorát nesmím udělat takovou chybu, že bych si to přesně roztřídila dle velikostí - to udělala kamarádka a pak třeba vytáhla balík 68 a spousta toho už malý nebylo - to číslování asi nemůže brát ouplně vážně... 😉
zuzka.o
30. lis 2009
HEHE...ale na SVOJU máš teda řádně našlápnuto 😃 Chichi

Joooo..... objednala jsem si taky předplatné MAMINKA a jsem moc zvědavá, kdy dorazí zavinovačka.... to bude vlastně asi první věc, co budeme na prcky mít :-N
hehenaautor
30. lis 2009
PROSTEJ dívej.. tady mají ty dupky s vyšším pasem..

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/polodupacky/...
prosteja
30. lis 2009
HEHE no 3 týdny v práci přesně 😃 ..... hlavně to fakt hrozně letí..... zítra jdeme do divadla, pak musím zbylé dny poklidit a udělat tu výzdobu doma, o víkendu přijede kámoška z Moravy na návštěvu 😉 příští týden budu asi archivovat staré věci v práci, aby tu můj nástupce neměl binec a ve čtvrtek mě čeká kontrola na alergologii, tak doufám, že bude vše ok 😉 ..... no a pak ten další týden už mě čeká další poradna a pak už jsou vánoce =-) to je hrůza jak to letí......

to číslování se fakt nedá brát ve všech případech vážně, já to zkoušela i doma poměřovat... 😉 takže to asi udělám tak, že si dám bodyčka, dupky a overálky.... takže ne hromady podle velikostí, ale tak nějak podle kousků oblečení... jen ty velké mám samo ještě schované v krabici.... ale ty malé velikosti mám pohromadě....

na tu kosmetiku se chystám vlítnout do DM, mám tam ty slevový kuponky, tak to tam pokoupím všechno i s pracím práškem a tak 😉 já jsem ráda, že mám už i ty flaštičky, to taky nemusím řešit 😉
prosteja
30. lis 2009
HEHE super 😉 ty chci ještě dokoupit, přijdou mi hodně praktický 😉

ZUZI to předplatný mám taky, ráno jsem tu popisovala zážitek ohledně adresy 😃 8-(

Začni psát odpověď...

Odešli