Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
svoja
15. pro 2009
hypo jsem si rikala, jestli neporodis nez se vratim🙂
blahovka.cz
15. pro 2009
je ahojky svoji,tak to je supr,jsi prvni kdo pise rovnou,ze to bylo krasny 😃 😃 😃 😃
blahovka.cz
15. pro 2009
jinak zeny,teda vy jste toho dneska napsali,hus vas docitat 😃
angetha
15. pro 2009
Svoji ahojky, gratuluju ke krásnému porodu a ještě krásnější Barunce x-)
včera když jsem měla čas na net, tak mi manžel notebooka odvezl a dnes jsme byli na očkování proti pneumokokovi, Vendulka to zas prořvala, ale krásně přibírá - za týden 100gramů, pak jsme jeli pro dárečky, to byla Vendulka úplný zlatíčko, ještě jsme navštívili babičku, ale doma začal příšerný řev...no a pak vytuhla a spí už dvě hodiny =-)
nevím co se tu dělo, ale snad jste všechny v pořádku 😉
cat79
15. pro 2009
🙂ahooj🙂
teeda svoji to ti tááák závidim!!!a malinká je nádherná a taková droboučká🙂)

No my dneska byli na natáčení a na utz🙂 máme další foto pindíka.-)))obličejíček už nafotit nešel🙂
Ale každopádně máme 3350g, což je celkem dost, CS 6, srdíčko naprosto v pořádku, dělali nám všechno možný, pan doktor je taťky známý, tak jsem měla VIP péči a rovnou mi založili kartu a sepsali porodopis🙂))

Říkal, že hlavička je uuž hodně nízko, čípek měkký, ale že se to asi zatím ještě hned tak nechystá...holky já to stejně tušim že to bude 1.1.🙂))
angetha
15. pro 2009
Cat tak to je dobře, že kontrola dopadla dobře 🙂
nevíte něco o Verli?
cat79
15. pro 2009
Nevím😞
snad se tu ukáže kočka naše...a nebo že by byla už taky v porodce?🙂)))
Hele CS 6 je teda docela dost když má Hypo CS 4 a je o týden dál...že?
cat79
15. pro 2009
Jo a Effi děkuju za přáníčko k narozkám🙂))
angetha
15. pro 2009
Cat já měla před porodem CS8
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=144...
další foto v šátku, a dobře se v něm vendulce krká a kaká =-)
cat79
15. pro 2009
Ange pěknej šáteček, už jsi asi profík ve vázání,co?🙂)
Já myslela že CS je stupnice do 10...no nevím...necháme to na denískovi kdy se bude chtít k nám podívat🙂))
hypo
15. pro 2009
jojo CS je do 10 ale uz od 8 muzes rodit 🙂
hypo
15. pro 2009
ja jsem porad zavrena nezkracena s CS4 takze zatim nic moc..... bych brala kdybych se uz otvirala
kamoska ma termin po me 26.12. a je uz otevrena na 2 prsty tak to bude cobydup.... jen jsem zapomela jaky CS 🙂
cat79
15. pro 2009
aha🙂a po kolika dnech se to asi tak mění?to je asi indivindi, co???
hypo
15. pro 2009
jo a taky vas po vysetreni vsechno boli?? me je ted tysetreni dost neprijemny a boli me bricho... jak me prohrabne :-N
cat79
15. pro 2009
Hypo mě ani ne...byl šetrnej, říkal mi teda, že můžu i špinit, ale ani nešpiním....
Ale teeda 5h jsi tam byla jo???mě by asi kleplo, to je teda strašný, jak to z´tam funguje jak na ňáký masová farmě těhulek, co???vyzvedněte si pořsdové číslo a čekejte😞(hnuuus
hypo
15. pro 2009
to je individulani jeden jedn tak druhy den jinak a u kazde jinak rychle 🙂
no me to boli pry proto ze je amalka tak nizko.....
tahlo se to, 2 hodiny jsem cekala v cekarne nez na me dosla rada a pak jsem si musela zopaknout ty 30 min monitory a jeste ten utz a musela jsem se najist 🙂 a porad nekde cekas a sup je z toho 5 hodin.....
snad za tyden to bude lepsi
carculka
15. pro 2009
ahojky holky...jakpak se mate?

jsem zvedava ktera porod driv jestli hypo nebo cat 😃 😃 😃

hehe co 4D?

jeee a koukala jsem ze tu byla svojenka...ete jednou moc gratuluju holky nase x-) x-) x-) mala je naaadherna...a jsem moc zvedava na dojmy z porodu a hlavne na maminkovsky 😃

eff..krasnej overalek x-) x-)
baeszinka
15. pro 2009
Ahojky Holky 🙂
Svojenko,Barunka je kráásná 😉
Jinak já měla v úterý při vyšetření CS 3 a v pátek ve 4:05 už mrňouska 😉 Takže je to fakt individuální 🙂

My dnes byli na kontrole na neurologii a tam nás za hlavičku pochválili,ale zase je prcek nějakej "dráždivější" ..tak nám dali tabletky a zakázali očkování :-| a pak jsme ještě byli na 3 měsíční prohlídce-máme 5900g a 60cm 🙂
carculka
15. pro 2009
bae..ahooooj...tyjo to uz jste veliky 😃 😃 😃 a co jak se mate?
baeszinka
15. pro 2009
ahojky Carcul,máme se fajn,prcek spí a manža prosí,abych ho namasírovala...celej den tahám dítě v rukách,jsem večer KO a on chce namasírovat 😃 😃 😃 ach ti chlapi 😃 😃 😃 tak mizííím pá a dobrou noc 😉 😉
carculka
15. pro 2009
dobrou 😉
svoja
15. pro 2009
ahojte, porod pridam...az budu mit chvilku. fakt to bylo krasny jako...kecala bych, kdybych rekla, ze to nebolelo - to bolelo, dost, ale jak uz jsem rekla...vzpominky mam krasny a porad si to v hlave prehravam...od zacatku🙂

Dekujeme za komplimenty...pridam za chvili fotecky z domu uz a az budu mit chvilku, neco udelam s albickama🙂
hypo
15. pro 2009
svoji taky bych chtela mit tak uzasny zazitky a hlavne rychly porod....
kamoska ted rodila 36 hodin (no rodila spis od te doby kdy ji praskla voda a zacali bolesti po porod, skoro dva dny) to me faaaaakt desi.........
angetha
15. pro 2009
Cat taky přeju hodně štěstíčka a zdravíčka k narozeninám 🙂
Bae máte opravdu doma chlapáka 🙂 Vendulka má v necelých 4 měsících 5,62kg. A je pravda, že chlapi to mateřství zmáhá.. 😎
Myslím, že dřív porodí Hypo, je už na "rozsypání" 😉
Carcul, takže dobrou noc 🙂
carculka
15. pro 2009
ange...krasna fotecka,satek paradni
sacvi
15. pro 2009
Jééé vítám svojenku a Barunku..super holky že ste už doma x-)

Dobrou noooc 🙂
hypo
15. pro 2009
ja bych se i sypala ale nejak se amalce nechce 😞 se vsadim ze me cat predbehne.....
hypo
15. pro 2009
jdu se pokusit spinkat
tak zatim paaaaaaa
nuki
15. pro 2009
Ahojky🙂) Vítám zae z5 Svojinku i Barunkuuu a moc gratulujeme všem třem...je moc krásná a droboučká...))
svoja
15. pro 2009
Tak jsem pridala nejaky fotecky, kdo chcete, mrknete.

Nemame co na sebe, vsechno nam je straaasne velikansky 😃

Začni psát odpověď...

Odešli