Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
baeszinka
17. pro 2009
Svoji,já měla ještě ve 34TT hlavičku nahoře a za týden už byla dole 😉 Ale poctivě jsem cvičila od toho 30TT co mi to řekli-dělala jsem kočičí hřeb a když jsem ležela,tak si podkládala pánev polštářkem,aby byla výš 😉
blahovka.cz
17. pro 2009
baes a proc musis kazdejch pet let???baes tentokrat mam slibenou narkozu uplnou ,mam to postizeni vysoko ,tak aby mi netrapili
baeszinka
17. pro 2009
Jéé to byl teda blbej překlep 😃
Musím chodit preventivně,páč moje mamka umřela v mladým věku na rakovinu tlustýho střeva..
prosteja
17. pro 2009
holky děkuju x-)

HYPO aha, no já nevím..... mě doktorka vyšetřila, řekla jen to, co jsem sem napsala a pak jsem uviděla v průkazce CS1 :-N

BLAHU čas ještě určo má, ale míň plodovky, míň místa.... takže jakoby to "riziko" že se neotočí je větší než u jiných miminek 😉 ale zatím to neřeším, času dost 😃

BAE asi jsi myslela s tím otočením v 34. týdnu mě, ne SVOJU, že jo? 😃 díky moc za povzbuzení, myslím, že v 34. týdnu už na našeho prcínka bude pozdě, je tam hodně namačkanej no......
prosteja
17. pro 2009
SAC tak to mám taky takovýho malýho akrobátka 😃 .... teď asi spinká..... x-)

SVOJI mrkala jsem na fotečky, máš nádhernou princeznu x-) x-) x-)

HEHE s tím pupíkem máš recht, někdo má velký bříšo a pupík vylezlej nemá, někdo má zase malý bříšánko a pupík mu leze ven... to asi není ovlivnitelný.... 😉
blahovka.cz
17. pro 2009
baes tak to jhe mi lito :-| 😞

holky kdybych nahodou zmizela tak spime,malej zacina poknouravat

aha prostejko a on se mimis umoudri 😃
hypo
17. pro 2009
me pupik vylezl ven hrozne brzy, ale je to tim ze ja nemam takovej ten peknej schovanej ale byl videt vzdy i pred tehu 🙂
takze u me se vypoukl v cele sve krase snad uz ve 20tt a taky mam brzy tu tehu caru skrz cele bricho 🙂
blahovka.cz
17. pro 2009
a zdravim hypo s amalkou,tak co jeste porad nic,amalce se ven nechce,nebo ze by cekala na stedrej den? 😃
hypo
17. pro 2009
nechce se ji od maminky a ja bych to klidne videla az na silvestra 🙂
uvidime v utery 22.12. na kontrole a monitorech jestli se neco zmenilo 🙂
mimochodem 22.12. mam TP podle UTZ tak by se snad uz neco dit melo 🙂
sacvi
17. pro 2009
díky blahu za ten název 🙂
blahovka.cz
17. pro 2009
me pupik vylezl asi az v devatym koncem,ale jinak silene vylez pokazdem zakaslani,nebo zasmani 😃

tak malej uz spinka,usnul hned dala jsem ho do postylky,vzala dudlik dala a nez jsem ho prikryla tak spinkal,tak bude spat tech svejch 45 minut a pak ho vezmu k sobe do postele a dospime spolu,je to divny nevim,proce se budi presne po 45minutacvh a pak spi treba jeste hodku a pul dal
prosteja
17. pro 2009
BLAHU jestli to bude paličák po mě, tak se asi neumoudří 😃 ale třebas jo...... 😃
sacvi
17. pro 2009
mně vylezl už myslím v 3měsíci 😃
baeszinka
17. pro 2009
Prostěj,to víš,že jsem myslela tebe 😉 Já mám fakt ten mozek vykojenej,protože jde to semnou od 10k 5 😃 😃 .Katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃 😃
sacvi
17. pro 2009
blahu a už ti malej papká nějak pravidelně??
baeszinka
17. pro 2009
a mě nevylezl vůbec :-p :-p
blahovka.cz
17. pro 2009
sac nejni zac 😃 my to dali poprve vcera vecer a klubajici zoubek jsme nasli den pred tim,mamnza,ze ma neco ostryho v pusince,tak jsme prejeli pres dasnicky a klube se to tam

prostejko tak snad nic horsiho nez cisar by te necekalo a to nic neni,tomu ja rikam porod zadarmo
baeszinka
17. pro 2009
jééééé zoubek x-)
sacvi
17. pro 2009
Ahoj bae..jak se máte vy s kryštůfkem 🙂 ?
baeszinka
17. pro 2009
aááá holky,volá na mě z postýlky dítě,musím zmizet 🙂 🙂 Tý jo,do minulýho týdne hrozně často brečel a najednou se otočil,už je rozumnější,míň pláče a je s ním sranda-je to fakt mazec,jak rychle se mění a učí nové věci x-) x-) Furt bych ho ňuňala :-N :-N Ještě,že je nás tu víc 😉 😃 😃
prosteja
17. pro 2009
holky fakt díky, jste zlatý.... teď jde jen o to otočení, rosteme v pořádku a to je důležitý 😉
prosteja
17. pro 2009
BLAHu tak na císaře bych nešla s nadšením, ale co bych nadělala že..... ještě mi doktorka říkala, že když by se do 36. týdne prcek neotočil, tak že některý porodnice dělají takový hmat, že tomu miminku pomůžou.... :-N ale že to dělají jen někde a musí se na to objednávat, výsledek teda nejistý, někdy se to podaří, někdy ne...... ale já o tom nic nevím =-)
blahovka.cz
17. pro 2009
sac kdyz byl kojenej tak kazde 3 hodky na UM je to kazde 4 hodky,vstavame porad stejne takze basti ( + - pul hodky) 7:30 - 11:30 (ale to zaciname tak o pul hodky driv,protoze s prikrmem to trva dyl,pak jeste dopijem trochou mlika) - 15:30 - 19:45 protoze koupat chodime 19:15,no a v noci bastit od dvou mesicu nechtel,jen kdyz mel sprut
baeszinka
17. pro 2009
jj,Prostěj,to je to nejdůležitější 😉
už jsem zase tu-kryštůfek obědvá🙂
blahovka.cz
17. pro 2009
prostejko hmat,jo,tak z toho bych zase nebyla nadsena ja 😃 no nechame to mudrum uvidis co ti doporuci 😃
prosteja
17. pro 2009
BLAHU no já právě vůbec nevím o co jde, ona mi to popisovala zvenku, ale samozřejmě se šáhne dovnitř a nějak se tam to dítě otáčí :-o a z toho teda taky nadšená nejsem.... ale o tom by mi prý řekl doktor v tom 36tt 😉
sacvi
17. pro 2009
blahu tak to máte už parádní x-) My pořád nějakej režim v papání nemáme..někdy se vzbudí v noci v 1h.jindy až ve 3-4h. a pak podle toho jí zase jinak takže každej den je to fakt skoro úplně jiné než předchozí. Ráda bych už to měla jako u vás 😃 Někdy nevydrží 3h. a jindy jak včera měla 3,5hoďky po jídle tak sem šla dělat..udělám 100ml a hvězdičky vypila jen 20ml. Super sem 80ml vylívala :-S A to Nutroš teď stojí 400g 254 kč..dřív 235 ale to byla nějaká akce..taky to nemohli někde napsat bysme koupili do zásoby ]-( A prdelce to vydrží max.na 4dny.
No ale pak za další hoďku hlad dostala a už vypila dost no..
blahovka.cz
17. pro 2009
sac to je divny,takova velka holka a vypije ti plnou davku co ma???nebo mozna zkusit zmenit mliko ve 4 mesicich uz malej vypil myslim 180ml a to ty ml stoupnou kdyz tam das to suseny mliko

jezis prostejko zevnitr jo - fuj tak to teda neeeee =-) :-o
sacvi
17. pro 2009
blahu nikdy nevypije stejné množství..většinou jen kolem 100ml..někdy jen 80-90ml a jindy źase i třeba 180ml ale to málokdy..a my musíme mít pořád to stejný mlíko..máme to hypoalergenní víš..
prosteja
17. pro 2009
BLAHU no jak jsem ležela na tom stole na utz, tak mi to ukazovala na bříšku..... a říká, já vám to samozřejmě ukazuju zvenku, ale šáhne se dovnitř a otáčí se miminko za zadeček :-o nějak... já o tom vím prd, ale asi to bude dost nepříjemný a asi dost nejistý, protože říkala, to je jen na vás, kdyby jste se na to odhodlala jít a pan doktor by vám o tom řekl víc.... a třeba prej budeme pěkně hlavičkou dolů, tak to nemám řešit 😃

Začni psát odpověď...

Odešli