Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
prosteja
18. pro 2009
jj HEHE, na postavě taky hodně záleží.... určitě se nemůže poměřovat trpajzlík mého vzrůstu a třeba HYPO nebo AMAL 😃 ...... pak to bříško vypadá úplně jinak..... ale to neovlivníme no.....

jinak mě taky přijde, že veliký bříško tady měla SAC.... ostatní mi přišly tak nějak normálně těhotný 😃 SAC měla bříško opravdu obrovský, ale zase kráááááásný 😃 x-) x-) x-)
baeszinka
18. pro 2009
Já mám taky dost vytáhlou kůži...i na zádech :-| a břicho nemluvím..mě přijde,že po porodu se zhubne,tělo vypadá celkem hezky,ale pak se to za čas skazí :-S
hehenaautor
18. pro 2009
BAE zkus to. vyraž! tatínek bude doma ne?
ANGE tu myslím psala, že už taky občas někam zajde... nebo nevím, kdo to byl 🙂
hehenaautor
18. pro 2009
BAE ze špeků na zádech jsem taky hotová 😞((( je to ošklivý - jak se safra hubne na zádech? 🙂))
carculka
18. pro 2009
hehe,dyt mas krasny brisko a ted nejak nepoporostlo..

holky no uvidime,jak na tom budem 😃 😃 ale me by uz stacilo co mam ted 😃

a hypo mi prijde ze ma brisko tak akorat,hezoucky...
hehenaautor
18. pro 2009
jdu se naobídosovat 🙂 zatííím 🙂 x-)
baeszinka
18. pro 2009
no,právě že manža jde taky..na svůj večírek...hlídal by brácha..ale jde o prd..čučel by tu na telku a kdyby se náhodou malej probudil,tak by volal....ale fakt nevím,ale po dlouhý době bych se dostala mazi "normální lidi" ,kamarádím se samejma maminama ..
prosteja
18. pro 2009
HEHE no mě přijde, že jdu normálně, ale manža mě třeba čeká u auta a říká, jéééé ty jsi jak kachnička 😃

BAE proč bychom tě za tohle měly odsuzovat?.... pokud bude tatínek hlídat doma a může ti kdykoliv zavolat, tak klidně jdi 😉 odreaguj se, však tam nebudeš do zítřka do rána ne? :-N a jak píše HEHE, ANGE taky už někde byla a myslím, že snad i s manželem, že hlídali babičky nebo co :-N
prosteja
18. pro 2009
HEHE dobré chutnání 😉 😃

BAE pokud bráchovi věříš 😉 ...... a nemáš to nějak daleko, že pojedeš 2 hodiny.... tak v klidu jdi 😉 aspoň to prubnete, uvidíš jak se budeš cítit, jestli budeš nervózní nebo ne a jak to zvládáte tady takový odloučení 😉
carculka
18. pro 2009
bae taky mslim ze bys mela jit 😉

holky uz jsem koupila stahovaci pas po porodu-snad pak nebude velikej,pani rikala nejmensi damska ze ten mensi (65-75)je tak pro deti..a ze mi ten nejm.damska 75-85urco bude...tak uvidime..jsem mela driv 64 nebo nak tak v pase..ale jako je super a za 400 ve zdravot.potrebach
baeszinka
18. pro 2009
já jsem nervozní už teď..z principu 😉 z města jsem doma za minut..asi teda půjdu,jééé zase po dlouhý době nebudu vařit a někdo uvaří mě 😃 😃
prosteja
18. pro 2009
BAE jo jasně, že jsi nervózní, ale myslela jsem to tak, že to zkusíte a až se vrátíš domů a uvidíš, že to klaplo bez problémů, tak nervozita opadne a budeš vědět, že můžeš malýho hodinku nechat někomu na hlídání 😉 pořádně si to užij 😉
carculka
18. pro 2009
bae..a kdybys mela blby pocit muzes se vratit treba hned..a aspon se odreagujes trochu
prosteja
18. pro 2009
jj, přesně jak píše CARCUL 😉 budeš mít blbý pocit, tak se otočíš na obrtlíku a jdeš zpátky domů.....
baeszinka
18. pro 2009
Dík holky,to jsem potřebovala slyšet 😉 x-) x-) Jste Zlatíčka pupíkatý 😉 😃 :-N x-) x-)
carculka
18. pro 2009
bae..ja myslim ze je to potreba ze maminka taky chvili vypne,pak zas prckovi muze venovat vic energie 😃 tak si to mooooo uzij
prosteja
18. pro 2009
BAE já myslím, že to bude v klídku..... pořádně si to užij mamino 😉

no holky a já poletím domů, mějte se moc krásně, užijte si krásný mrazivý víkend a já ještě odpolko mrknu jak dopadla NUKI...... jinak ahojdáááááááááá v pondělí x-) x-) x-)
carculka
18. pro 2009
papa prostej 😉
cat79
18. pro 2009
jééé, holky vy jste toho zase probraly🙂))

Máte všechny krásný bříška🙂)
Já byla ještě dozařizovat dárečky a rozvést vouchery, v HM mají slevy tak jsem pro jistotu koupila ten 6ti ks komplet do porodky vel 50, ať máme něco hned po porodu🙂)))

Bae určirě JDI na ten večírek, zasloužíš si to:-))
cat79
18. pro 2009
jéé, tak když tu konečně jsem tak tu nikdo není.-))

Svoji malá je fakt zlatá, že takhle spinká, super..takže v noci na kojení nebudíš?
No holky pak mi budete muset asi hoodně radit, začínám mít z toho nervíky jak to všechno já střeštiprdlo zvládnu a hlavně jestli budou takovýhle mrazy tak se ven dostaneme až tak v březnu.-(((

Ještě svoji jak bys teda malou oblíkla do kočárku do toho emitex fusaku třeba dneska?A v čem jste jely z porodky???díky za radu
carculka
18. pro 2009
cat ja vyklizim mrazak..se nam rozbil ]-(
carculka
18. pro 2009
cat jak mas ten pas..na kolik v pase je?
hehenaautor
18. pro 2009
NUKI huš tě vyhlížíííím 🙂)

CARCUL, CAT ahooj 🙂
angetha
18. pro 2009
Ahoj holky, dneska to bylo náročný..byli jsme u mě v práci, pak jsme se zastavili doma, a pak jsme si koupili Ježíška 😎 a pořádnýho 😃
Koukám, že Bae vyráží do víru večírků, jen běž, Hehenka má pravdu, byli jsme s manžou v kině, babička hlídala spící dítko 🙂
carculka
18. pro 2009
hehe..ahooj..a cos mela dobreho?

ange..a copak jste si koupili?
amallie
18. pro 2009
anget?
amallie
18. pro 2009
Pořídila jsem ty dvoje baby lucy pleny a dvoje popolini, ale zdá se mi to děsně objemný!!!! když je malé dám, tak chuidák nemůže ani ležet, jak má velkou prdel 😃
angetha
18. pro 2009
Carcul radši to tu nebudu psát.. 😎
Amalko jo Popolinky jsou veliký i čtyřměsíční Vendulce :-| ale baby lucy dobrý ne?
já zas jdu, byla jsem tu jen na skok, než taťka přebalí 🙂
amallie
18. pro 2009
baby lucy dobrý 😉

holky, od kdy může miminko sedět/ležet v tom lehátko/křesílku?
cat79
18. pro 2009
Carcul mám velikost S ale je to 91cm v pase, což je dost si myslim🙂)

Nuki tak kdepa tě máme🙂))))držíme palečky.-)))
Amal já mám to lehátko od fisher price a to je od narození...teda alespoň doufám🙂))

Začni psát odpověď...

Odešli