Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
svoja
28. lis 2009
A co se tyka zacpy....jako chodim kazdy den, ale nekdy me prijde, ze strasne malo, jako kdybych ani nebyla....a ted me spolehlive prozene magnezko od dr🙂 a activia🙂
carculka
28. lis 2009
holky,jinak jsem ted cetla ze tehule -jako ze jsou oduly a taak,jako ze nejsou tak hezky jak normalne(az na vyjmky)-ze je to zarizeny proto aby nebyly moc pritazlivy a neohrozovalo to miminko 😃
luciebx
28. lis 2009
svoja.. ja si dala aktivii vcera takovej obr kotel jahodova.. moooc dobra.. a taky nic.. no jednou to ven jit musi hold si pockam hihi KDO SI POCKA TEN SE DOCKA 😃 😃 😃 budu cihat haha
luciebx
28. lis 2009
carcul na tom neco je.. ja dnes byla ve meste a tak sem se koukla na sebe do zrcadla a uplne vosklivka.. to su na zacatku.. mam vsude na cele pupinky to sem nikdy nemela.. bila v obliceji no proste uplne voskliva.. fuj... a to sem jakoze modelka haha uz sem asi dofotila
carculka
28. lis 2009
luci,prd opustime..uz takhle zustanem,ty jen dyl porodis..a casem se pridaji dalsi holky az se zadari 😃
luciebx
28. lis 2009
no jen at se dari dari.... at je nas tu vic... nebo hold si jedna z vas bude muset pospisit a znovu jit do tehu hihi
hehenaautor
28. lis 2009
LUCI mno já doufám, že se k nám brzo přidá NUKI, taky ZUBAJDA, LENKA, KEBULKA..... kéž by...

a neboj, šak je to i diskuse pro prvomaminky, takže tu sama nezůstaneš 🙂) 😉
luciebx
28. lis 2009
jj asi mas pravdu vsak je tu hodne forum kam clovek muze vid... to je tak kdyz ja mam houby co na praci cely dny a tak tu vysedavam a cumim co kde se deje haha
svoja
28. lis 2009
ja jim jen ciste bilou activii

...prej kdo si pocka ten se docka 😃 😃 😃

...tak v tom pripade moje miminko neni ohrozene ani trochu...dobry postreh 😃 😃 😃
eeefffaaa
28. lis 2009
ahoj holky!!!

tak koukam jak blazen ze jsme se premistily 🙂 za chvili to tu bude plny deticek a budeme se premistovat dale 😃

holky ja si ted dala medovinu a uplne se me udelalo dobre 🙂 dopolko jsme byli u nas na trhach a dali si tam horkou medovinu..teda to bylo neco..ja potom bylo trochu opita 😃

holky a nevite co je se zubajdou??porad na ni myslim...
luciebx
28. lis 2009
no moje mimi taky ohrozeny zatim neni pac ja kdyz se kouknu sama na sebe tak bych ani nemasturbovala 😃 😃 😃
angetha
28. lis 2009
Tak jsem tady taky ale když se tu Hehenka loučila s naší první diskuzí, kde jsou všechny ty naše testíky, radosti a starosti..tak je to jako kdybych tam nechala kus života :-N
eeefffaaa
28. lis 2009
jo a hehe diky za umisteni kolaze...dalo mi to zabrat 😃
carculka
28. lis 2009
svoji,me to prave hrozne pobavilo..a hlavne teda uz mam vysvetleni proc tak vypadam ted 😃 😃
luciebx
28. lis 2009
tak ja bych se tak ulozila pod deku ale ten nas psik se na ni tak krasne rozplesknul a usnul ze se mi ji nechce ani budit.. a to je ta deka tak krasne na hromade.. ze ani rozek nemuzu vytahnout abych ji neprobudila 🙂
eeefffaaa
28. lis 2009
angeth vid...taky jsme mela takovej blbej pocit kdyz jsem sla tam odtud sem...je to takovy zvlastni :-|
angetha
28. lis 2009
Jako loučení se základkou.. 😃
luciebx
28. lis 2009
jooo louceni se zakladkou to si jeste zive prectavuji...
eeefffaaa
28. lis 2009
angeth je mozny ze ten nas prcek se jeste porad neprekulil,ale kdyz ho dam na bricho tak uz se tak jako porad odstrkuje jako kdyby chtel lizt a zacina jit do sedu...je to mozny???ja myslela ze se musi nejdriv prekulit a ze dokud tohle neudela ze se neudela nic,jsem myslela ze je to takovej jako zaklad,ale mamka mi porad rika,ze to muze klidne preskocit a prekuli se az proste bude chtit
eeefffaaa
28. lis 2009
pro me bylo tezky louceni se stredni a voskou...se zakladkou ne,tam se mi nelibilo
luciebx
28. lis 2009
eeefffaaa.... vsak je jedno kterej krok udela prvni ne.. hlavne ze ma snahu se hybat a lozit.. nebo se prekulit.. pohyb jako pohyb 🙂
angetha
28. lis 2009
Efi možný to je..každý dítě je fakt jiný
angetha
28. lis 2009
Tak dobrou
svoja
28. lis 2009
Holky mamky....vim, ze tady je ted tak jako citlivo z te nove diskuze....ja se debilne zeptam...praly jste mantinely?
eeefffaaa
28. lis 2009
luci no ja prave myslela ze dokud se neprekuli z bricha na zada ze mu nepujde nic,protoze jsem myslela ze na tom visi vsechno,nevim proc ,ale byla jsem na to tak strasne fixovana,ze jsem porad cekala az to udela a ono nic,tak jsem mela i strach jestli je to v poradku,jsem to dokonce rikala i mudre :-N ale jako zivej je az az
eeefffaaa
28. lis 2009
svoji ja uz ani nevim,ale myslim,ze mantinel jsem neprala..ale nejsem si ted jista

angeth dobrou
luciebx
28. lis 2009
eeefffaaa.. ja to chapu ja bych se taky asi ptala... vsak kdyz myslis ze se ma udelat ono a ne tamto tak se ptas kooor kdyz je to prvni ditko ze... ja budu hrozne vystrasena matka... u me ditko krici a ja nevim co by to mohlo byt... a to jen hlidam hihi
carculka
28. lis 2009
eef..a on bude sikulka a na co se zabyvat prekulenim kdyz zvladne rovnou tezsi veci 😃 😃

dobrou ange
eeefffaaa
28. lis 2009
luci tak to je jasny,hlavne kdyz ho jen obcas hlidas,ja u davidka nez jsem vypozorovala co jakej rev a zvtekani znamena tak mi to trvalo pres mesic a to jsem s nim byla porad...je to ale hrozny kdyz rve a ty nevis co mu je..uz aby mluvil a rekl si sam 😃
luciebx
28. lis 2009
presne tak.. .ditka kdyz mluvi je to jednoduzsi..
no nic holky rozloucim se.. jdu dokoukat film a jdu spinkat.. moooc se tesim na zitrejsi navstevu miminka.. takze dobrou a papapa

Začni psát odpověď...

Odešli