Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
baeszinka
18. led 2010
Dobré odpoledne Blahu,koukám,že ty dětičky jsou teď nějaký "divný" ..co dnes Krykry vyváděl a než odpoledne usnul...možná je to tím počasím..a nebo zoubkama 🙂 .Jinak jsem Kryštůfkoj dneska našla bouličku na dásni,ale není to vepředu..vypadá to spíš na špičák,jestli je to zoubek!??????to je divný,ne?
angetha
18. led 2010
Bae jen jestli to nebude moučnivka, zeptej se dr....
No a Vendulka dostala v poledne mrkvičku, mlíčko, hrála si a ve 2 usnula a spí doteď =-) v posteli =-) =-)
cat79
18. led 2010
bae děkuju za odpověd, to víš že jsem to našla,jen se chci poptat jestli to můžu ovlivnit třeba odsáváním z toho slabšího,víš.
prostěj ten monitor musí bejt vadnej, takže jsme se definitivně rozhodli pro koupi nového:-)to jsem zvědavá!!!ale máme plovoučky a prej nerovná podlaha vadí, taky televize nebo otřesy...fakt nevim,ale zkusíme novou a uvidíme🙂)
prosteja
18. led 2010
CAT no jako to je už fakt divný..... plovoučka by snad vadit neměla..... to by to pípalo každýmu.... může být vadnej kousek, tak doufám, že to vyřešíte 😉
baeszinka
18. led 2010
Angeth,s moučnivkou tak nějak bojujem od druhého měsíce,chvíli ji má,chvíli ne,tak vím,jak to vypadá.No uvidíme,zítra jdeme na 4 měsíční prohlídku.

Cat,vy máte ten monitor od někoho?jak dlouho stál nepoužívanej?Se píše,že by neměl stát bez použití dýl jak rok,pak může blbnout..
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
Hehenko teda to je mazec 😞

Svoji Barunka je slaďoučká a řeklabych , že je celá ty x-)

Holky já s tou mateřskou to měla naštěstí rychle vyřízené 😉

Hypo snad budeš brzi v pořádku

A my jsme na oběd pohanku měli s hovězím masíčkem :-p
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
Ange mě Vítek taky spí ale před chvílï usnul a bude spát 30 min 😃
baeszinka
18. led 2010
a mě se Kryštůfek právě probudil 🙂
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
A dneska měl Vítek mrkvičku s bramborem a vůbec mu te teda nechutnalo , tak jsme u toho dělal kraviny tak něco snědl 🙂
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
Bae to se tu pěkně střídáme 🙂
angetha
18. led 2010
Vendulka taky spí jen 30 minut, no to je tím, že nespala v noci..
toltec
18. led 2010
:-o ten monitor dechu je na max používání 24 měsíců, pak už není funkční.. takže bych nikdy nekupovala z druhé ruky ani nevěřila pujčenému.
svoja
18. led 2010
cat to je na palici s tim monitorem- to s tou podlahou a tv jso kecy podle me- a vymluvy...bych to vyhodila z okna. my mame taky pujcenej- z nemocnice a funguje super- na rosti a plovouci podlaze
cat79
18. led 2010
Bae máme ho půjčený a myslím, že nebyl víc jak rok používanej, taky jsem slyšela že si někdy ty monitory zvyknou na to dítě co snímali před tím a pak na ty malá miminečka nereagují, nebo reagují na každý slabší nádech...no ale jak to pípá pořád, už k tomu ani neběháme, a to je taky špatný😞(((

No nic, jdu se učit ruštinu, zítra píšeme zase test🙂
Tak zatím!!!!a děkuju za rady bae
blahovka.cz
18. led 2010
baes on byl uz pretazenej,to vis venku jezdi jako velkej kluk a kouka kolem culi se na zensky,tak nez se doma najedl,tak byl pretazenej,ale uz je ticho v loznici,tak snad uz usne,a plac,musim dat dudlana . . . . ani jsem nedopsala prispevek,nakonec jsem si lehla s nim k nam do postele a delala,ze spim,pekne to zkousi placal do me stipal,knoural,ze nereaguju,tak zacal smudlat deku - to 2x zopakoval a uz spinka 😃

s tim zoubkem nezoubkem bych se zeptala taky radsi mudry

hypo tfuj tfuj tfuj at to vylezis,mamka to se mnou mela taky a desne ji to bolelo,nic horsiho nezazila |-|
prosteja
18. led 2010
TOLTEC proč by nebyl funkční? oni se dají nějak přeprogramovat 😉 proč by je jinak specializovaný firmy a porodnice půjčovali?

CAT to je jasný, už jsi na to pípání tak zvyklá, že tě to ani nenutí tam běžet..... tak snad to vyřešíte 😉 tenhle vrátit a asi koupit novej 😉
blahovka.cz
18. led 2010
toltec fakt???a vzdyt v nemocnicich je maji taky dyl a falesne jim nervou?????

cat ty jsi porad zena cinu,rekni odpocivas nikdy??? 😃 😃 😃 😃 😃

petu ange 30 minut???? =-) =-) =-) uz nikdy si nebudu stezoivat na Onduv 45 minutivy spanek :-N slibuju 😃
hypo
18. led 2010
holky hemeroidy jsou jiz zazehnany, teda to nejhorsi je fuc, ted uz citim jen stehy a tlaky kdyz chodim....
jsemm si to pekne vymenila s tema prsama.... uz aby bylo to sestinedeli za mnou

jo a maminy nevite kde se vyzvedava porodny??? na jakem urade?
blahovka.cz
18. led 2010
svoji pripojuju se k tomu,ze ta fotos v posteli je proste uzasna 😃
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
hypo na sociálce ti M vyzvedne papír , ty ho vyplníš , M ho tam doveze zpátky a pošlou ti to na č.ú. 🙂
blahovka.cz
18. led 2010
hypo vyzvedava se/nebo spis zada na socialce,staci rodny list sebou a obcanku,me prislo hned druhy tyden 😉
p.e.t.u.l.k.a
18. led 2010
svoji taky se mi líbí ta fotečka v posteli jako holkám 🙂
cat79
18. led 2010
Blahu jo, taky někdy odpočívám🙂)nebooj🙂))

Hpo na státní správě sociálního zabezpečení dle mísla trvalého bydliště, tam vyplníš žádost, vezmeš rodný list miminka a je to:-)))

Holky jdu se fakt už učit..ačkoli se mi moc nechce.-)))
prostěj jojo, vrátime ten starej krám moc rádi a snad ten novej už pípat ani nikdy neuslyšíme!!!!
blahovka.cz
18. led 2010
cat tak to mi spadl sutr ze srdce 😃 😃 😃 😃 😃
blahovka.cz
18. led 2010
prisel manza,tak ja frcim
pa pa 🙂
prosteja
18. led 2010
taky frčím holky, jdu chvilku žehlit a za chvíli tu mám taky hlavu rodiny 😃 ještě se snad večer ukážu....
svoja
18. led 2010
dekujemeeeee

prave se peru s facebookem....sem si rikala, ze se tam teda taky zaregistruju....
luciebx
18. led 2010
ahojky holky .. tak sse zase hlasime.. byla sem dnes plavat.. no mela sem takovy divny pocit v brisku.. jak je v te vode ta vztlakova sila tak jak plavu tak citim ze v tom brisku proste neco sebou mele.. no bylo to uzasny hihi...

jinak zada uz trosku povoluji ale furt to neni ono... takze zitra budu doma cvicit a ve stredu zase na plavani.. a snad uz to bude dobry.. vecer budu fotit pupika a moje tehu kalhoty.. jinak ten kocarek co sem stahla fotky z netu tak uz je na ceste... juchuuuu
baeszinka
18. led 2010
Tak už vím proč byl dneska Kryštůfek taková protivka-má teplotu 37,5 😞 už asi tři dny má zvýšenou teplotu-37,37,1,pak zase za chvilku je bez teploty,ale 37,5 zatím neměl.Chuděrka asi se v noci budí častějc na kojení,protože má žízeň.. |-| ale jinak rýmu nemá,kašel taky ne,tak snad jsou to jen zoubky..
baeszinka
18. led 2010
Ahojky Luci,tak snad záda brzy poleví 😉 ..jééé bude fotka pupíka 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli