Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
1. pro 2009
LUCI moc gratuluju k práci 🙂 x-)

CAT brou noooc 🙂
hehenaautor
1. pro 2009
CARCUL ahuuuuj 🙂)) se mi dneska chce zase hrozitánsky spát... co se to dějééé 🙂)) 😃

CARCUL a co tvoje bříško? kdy uvidíme toho obroně, cooo? 🙂)))) 😃 😃 😃
carculka
1. pro 2009
hehe..no musim zas vyfotit 😃 kolaz udelat 😃 a amal sem slibila ze az porodi dam si ikonku nejakou-no jsem nejak pozadu,co 😃 ..no zitra to asi nestihnu,ve ctvrtek bude asi naky vyletik-pry(mam narozky)..tak v patek vsechno napravim..aspon brisko bude vetsi sok 😃
hehenaautor
1. pro 2009
šok to asi bude CAR, ale jak ho máš krásně malilinkatý .) 😉

a pozadu jsi a ještě se vymlouváš... šup sem aspoň s tou ikonkou... 😉
carculka
1. pro 2009
hehe..no musim nejdriv najit 😃
carculka
1. pro 2009
zes to ty pridala jsem ted vyfocenej bruch
carculka
1. pro 2009
je to trapna fotka ale aspon tam nejsem poznat🙂
carculka
1. pro 2009
snad
prosteja
2. pro 2009
dobré ránko všem x-)

tak jsme si včera s manžílkem udělali aspoň hezký večer u telky, trošku blbli s foťákem, když už jsme byli tak načančaní 😃 😃 😃 no a dneska holky končím 27. týden, to je fakt děs :-o

četla jsem popis porodu ROMI x-) x-) já to taky už nemůžu číst, mě to normálně dojímá holky :-N kráááásný a ještě jednou velká gratulace x-) x-) x-)

SVOJI gratuluju k té porodce, to se krásně poslouchá....... já teď s takovým nadšením čtu příspěvky na diskuzi o Krči, jak tam pomáhají rozkojit, no bájo holky x-) x-) x-) se tam normálně začínám těšit... 😃

a jinak jak si tu psaly HEHE s HYPO, myslím, že budete s Podolím spokojený, ono záleží fakt hodně na personálu, na blbce narazíte všude že... a málokde jsou pokoje luxus, oni se zaměřují spíše na ty proodní sály a na vybavení a to šestinedělí je to poslední, na co asi utrácí peníze, to tam vydržíme holky 😉
hehenaautor
2. pro 2009
tý jo CARCUL je černokněžnice 🙂))

taky všem přeju krásný ráno!!! 🙂 x-) x-) x-)

PROSTEJ vím, že narazím na blbce všude... ale tak zrovna při a po porodu - znáš to. to by člověk chtěl, aby to nějak šlapalo, když už bude mít dost starostí sám se sebou 🙂)
hehenaautor
2. pro 2009
CARUCUL bříško trošičku povyrostlo 🙂 krásný! x-)
svoja
2. pro 2009
Dobre rano x-)

Jdu do poradny, potom si vas doctu a povim co a jak....mam ve fotaku i pripravene brisko, tak pridam az se vratim. Zatial.... 😉
hehenaautor
2. pro 2009
SVOJI pá a ať už jsi zas tu 🙂) x-) x-) x-)
prosteja
2. pro 2009
ahoooj HEHE x-) jo tak to je mi jasný, že na blbce narazit nechceš, ale já reagovala na to, jak tu psala HYPO, že slyší x pozitivních reakcí a pak se najde někdo, kdo je šíleně nespokojenej 😉 tak to váš případ určo nebude, myslím, že budete spokojený 😉

jů na CARCUL bříško musím mrknout 😃
prosteja
2. pro 2009
SVOJI tak jsem zvědavá co ti doktor poví....papa x-)
hehenaautor
2. pro 2009
jj já vím PROSTEJ. mě celá ta diskuse k Podolí příde totiž jak jedna větší stížnost na to oddělení šestinedělí, tak z toho nejsem odvázáná no... 😉
cat79
2. pro 2009
Dobré ranko:-)))
..tak já jsem bříško přidala🙂)
V noci mě teda pobolíval podbříšek a někdy mám problém se otočit jen na bok🙂)malej ráno pak už strašně zlobil, tak jsem šla dělat omeletu dle polreicha z ano šéfe🙂))

Dneska jedem do lékárny dokoupit vše co mi chybí, pak budu desinfikobvat pokojíček a prát oblečky, se těším...holky takže prát nejlépe na ruby, na 40 a bez aviváže?
A žehlit bez napařovani??je to tak??

Prostěj užij si poradnu
prosteja
2. pro 2009
jé CARCUL bříško opravdu povyrostlo, no kráááááásnýýýýýý x-) x-) x-)

HEHE jj na to šestinedělí si stěžují asi nejvíc v tom Podolí, ale kde ne........ :-N já když četla o šestinedělí v Krči, tak mi vstávali hrůzou vlasy na hlavě 😃 😃 😃 ty 3 dny to tam prostě vydržíme, pro mě je třeba důležitý, že slyším samý pozitivní zprávy na to rozkojení, dokonce prý maminkám nabízí i o den si prodloužit pobyt, když kojení nejde a učí je jak s příkrmama a tak...... což mi přijde super, že to nelifrují hned domů jako jinde 😉 musíš si na tom vzít to pozitivní 😉 moje kámoška ležela na šestinedělí v Podolí víc jak týden a říkala, že tak hrozný to nebylo...
hehenaautor
2. pro 2009
CAT ahoooj krásnej pupíček 🙂 x-) x-) x-)
prosteja
2. pro 2009
ahoj CAT x-) krááásný bříško..... to praní asi jo, budu taky prát na 40, na ruby peru všechno, takže i pro mimi budu prát naruby.... bez aviváže..... a to žehlení? to nevím...... proč bez napařování? a do poradny jde SVOJA :-N
prosteja
2. pro 2009
holky, kdo by si chtěl počíst.... http://zdravi.idnes.cz/dudlik-muze-zpusobit-sis...
blahovka.cz
2. pro 2009
bre ranko holky,dneska mam trosku zpozdeni,jsme zase nabirali moc,protoze to vcera moc nedopadlo,tak ted to manza veze k mudre,to jsem zvedava =-) 😉

musim vam zkouknout fota a vcerejsek 😃
prosteja
2. pro 2009
ahooj BLAHU x-)
nuki
2. pro 2009
Ahojky holky, dneska mě po ránu hned dostal tento článek....

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/185838-...
cat79
2. pro 2009
Jasně že jde Svoja🙂)jsem trdlo:-))

Prostěj myslím že se má žehlit bez napařování, nevím ale proč, ale někdo nám to říkal.....
Blahu tak držím palečky aby dopadla moč dobře a Ondrášek byl zdravej!!!!
blahovka.cz
2. pro 2009
tak jukla jsem na fotos prostejko a kde mas ty????????

cat ahojky me prala mamka na to - lovela - a zehlila normalne 😉

svoji at to dobre dopadne na kontrole

hehnko uz vis neco o ami???
prosteja
2. pro 2009
NUKI ahoooj x-) brrrr, to jsem četla včera večer........ radši to nečíst |-|

CAT to nic 😃 já tomu říkám těhotenská demence a postihuje mě to většinou 24 hodin denně 😃 a s tím žehlením a napařováním, nevím, já to nikdy neslyšela :-N
prosteja
2. pro 2009
BLAHU já vyfotím dneska ještě nahatej pupek a dám na rajče i s fotkama, co jsme včera blbli s manželem 😃
blahovka.cz
2. pro 2009
ahojky nuki,to je sila,strasny dovedes si predstavit,ze bys sla do porodky a priteli se uz nevratila ani ty ani miminko??? 😞 sileny,chudak jeden a jeste dve deti 😞

cat no jeste to potrva ta ledvina se teprve leci,uvidime . . . tak necekam moc velkou zmenu oproti vcerejsku,ale tak snad urci dalsi kontolu moci 🙂
hehenaautor
2. pro 2009
NUKI já to četla taky včera večer.... je to neskutečný to jen číst!!! |-| |-| |-| |-| |-| |-|

BLAHU ahoooj, taky držím palce na vyšetření!
a o AMI nic nevím.... snad se brzy ukáže. nechtěla jsem jí už psát, neb napsala, že se ozve... 😉

Začni psát odpověď...

Odešli