Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
30. led 2010
tady je ten zbytek jejich seznamu...

# na oddělení šestinedělí:::

* toaletní potřeby
* 2-3 ručníky
* BEPANTHEN - krém
* podprsenky na kojení (bez kostice)
* vložky do podprsenky (prodyšné)
* 2-3 noční košile

# pro novorozence ::::

* plenkové kalhotky pro novorozence (6-10ks/den)
* je možno mít vlastní oblečení
hehenaautor
30. led 2010
jednu jsem kupovala v Ikea, dvě v sekáčku a jednu jsem dostala k vánocům od mamky, ale ta je velká jako běžná deka... jinak mám pocit, že dek máme hafo, tak to určitě stačí 🙂
hehenaautor
30. led 2010
mě už z těch věcí taky trochu hraboší CARCUL... 🙂)) ale poslední dny jsem zas nějak prapodivně klidná...

navíc pořád nemůžu najít tu kartičku pojišťovny... grrrr.... ]-( ]-( ]-(
carculka
30. led 2010
tak ja ciste pro malou mam jen dve..asi ete jednu slabou koupim..

no ja myslela ze na sale mi daji jejich kosili
carculka
30. led 2010
hehe..tak nahlasis rodny cislo,oni si to najdou..proste reknes zes ztratila tesne pred penezenku..
hehenaautor
30. led 2010
no v to já doufám, taky... nechápu, proč by nám nemohli dát nemocniční... :-|
carculka
30. led 2010
no jako ja jsem taky klidna...a kdyz uz jdu neco koupit,tak prinesu tak jednu vec a ten zbytek zas nee :-N :-N
hehenaautor
30. led 2010
jo tak v tom seznamu čtu, že "může být vlastní košile...." tak jejich mi snad dají 🙂)
hehenaautor
30. led 2010
CARCUL takhle jsem asi 3x běžela do lékárny a do DM 🙂)) a to jsem si i dělala seznam a stejně jsem toho půlku neměla 🙂)) 😃
carculka
30. led 2010
hlavne jako u toho porodu se pekne zasvini a i se sestinedelim nevim kolik tech kosil bych musela mit
carculka
30. led 2010
jojo taky mam seznamy :-N a pak nic nevyberu..mas retizek a pozdro na dudlik?a kolik mas capacku?
hehenaautor
30. led 2010
tady na ten poporodní "masakr" se mi nechce ani myslet... .( a taky se trochu bojím těch návštěv na pokojích... už se vidím, jak tam před tlupou hujerů běhám se zakrvácenou košilí na záchod na chodbu 😞 :-S
carculka
30. led 2010
hehe..no brrrr...ja bych mela mit pokoj pro sebe a neomezeny navstevy..tak aspon ze tak
hehenaautor
30. led 2010
řetížek mi dala kamarádka (v DM) a pouzdro... no koupila jsem jeden dudlan, kterej měl takovej krabičkovej - ale tvarovanej, plastovej obálek... to jsem koupila právě v DM (dudlík MAM)

capáčky mám troje myslím... ale nemám rukavky teda...
hehenaautor
30. led 2010
no pokoj pro sebe bych nemusela, stačilo, kdybysme tam byly dvě (né tři - to už mi z nějakýho důvodu příde moc) a hlavně to zázemí - jako wc a sprchu na pokoji... to mi fakt vadí tohle...

kamarádka rodí v malý porodce v Kolíně a tam jsou takhle pokoje běžný... v Podolí běháš na chodbu na společný hajzlíky a sprchy... =-)

za nadstandart se v Podolí platí 700 - 2600.- - no jako ta koncová cena je už jak za 4 hvězdičkovej hotel bo co .)))) :-|
carculka
30. led 2010
hehe..tak to je fakt palka...
jinak ja mam capacky jedny ruzovy,chci koupit ete jedny bezovy..rukavicky slaby(tech mam vic)a jedny silnejsi..myslim ze staci..cepky ve silnejsi a pak slabsi tri..ak snad taky staci..no a pak zaklad obleceni,ale nemame ho nejak moc teda..fakt zaklad
carculka
30. led 2010
jdu dat pradlo do pracky a umyt nadobi a jsem tu zas 😃
hehenaautor
30. led 2010
čepiček ani nevím kolik mám - všechny jsou půjčený.. ty silnější rukavky taky asi radši ještě koupím, i když teda na nákupy se mi už teda ani trochu nechce 🙂)) :-N
hehenaautor
30. led 2010
ty jsi taky dobrá noční sova 🙂))) 😃
carculka
30. led 2010
hehe,no ja jsem na to magor..a manza ten je uuuplnej nocni ptak..jsem zvedava na nase dite 😃

pradlo v pracce,pes probehnutej,ted to nadobi :-p jo ete kos sem vynesla 😃 ale jen pred barak
carculka
30. led 2010
a budes kupovat 1?
carculka
30. led 2010
ten mam dudlik mame vlastne taky,ale nevim jestli tam je to plastovy
hehenaautor
31. led 2010
CAR já myslím, že jedny silnější stačí... snad už bude brzo tepleji... než porodíme, než se doma aklimatizujem a tak, tak snad sotva unosíme jedny silnější rukavky...
hehenaautor
31. led 2010
mno nic... jdu chrupkat - nějako to na mě přišlo 🙂)) . brou noc moc!
carculka
31. led 2010
tak ty jedny silnejsi si myslim ze unosime..brezen ete bude chladno..
carculka
31. led 2010
tak brou hehe a Kubiku
hehenaautor
31. led 2010
brou holky 🙂)) x-) x-) x-)
hehenaautor
31. led 2010
tak koukám, že dneska je teda ouplně pusto prázdno...
přeju hezkou neděli... my dneska poklízíme, třídíme, organizujeme.... ble 🙂))) 😃
hehenaautor
31. led 2010
no tak teď jsem si přečetla jedno album... to jsem jako neměla dělat... .((( já chápu, že některý chtějí sdělit svojí bolest, ale člověk aby byl v totálním psychu jako... 😞((
svoja
31. led 2010
hehe hoooj, jaky album? necti ty psycharny- se zblaznis...ja si to precetla den pred porodem....

Barborka spinka v satku...jsem ji udolala, heh 😃 😎

A pri zvedani hlavicky zase o nejaky centaky vys!!! Den ode dne...sikula nase🙂 x-)

Začni psát odpověď...

Odešli