Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
baeszinka
4. únor 2010
taky bych mediky vyhodila,když se něco učí na dospělých,nebo starých lidech,budiž,ale na dítě by mi taky nesáhli!! ]-(
sacvi
4. únor 2010
souhlasím bae..
prosteja
4. únor 2010
ahojky AMALI, teda to je hrozný...... chuděrka malá 😞 😞 držte se, moc na vás budu myslet a držet vám palečky..... a mediky bych taky vyhodila 8-(
hehenaautor
4. únor 2010
AMALLI 😞 teda to mě mrzí.... 😞(( držte se!
angetha
4. únor 2010
Amalko to je mi líto, snad tu bakterii brzy vyženou stejně jako ty mediky.. :-S

Hehenko sodu mají v Kauflandu, v Bille, v Tetě, Rosmanu, možná i Droxi ( Schlecker)
hehenaautor
4. únor 2010
ANGE díky .) x-)
toltec
4. únor 2010
ahojte baby!
amalka je nemocna? ajajaj - amali holčičky jsou na to náchylné.. jenom je blbě otřeš a ty bakterie ze střívek jdou do močových cest. Ale to Ti asi v porodce říkali jak umývat holčičku. ach jo, to je peklo. ségra takto taky byla s mrňousem v nemocniici a je to opruz. hlavně si připadáš bezmocná, dělají spouty jiných testů než co je potřeba a nakonec z tama odejdeš s neuspokojenim a zjistíš, že mimču by bylo nejlíp doma.
Tak snad to všecko dobře dopadne!!!!

prostejko na strie kašli, co už. HEHE bude retušovat 😃
zuzka.o
4. únor 2010
Jéjda, chudinka Amálka.... tak se holky držte x-)
hehenaautor
4. únor 2010
TOL ahoooj... tak co? už máš jasněji v látkovkách? .)

ZUZI ahoooj 🙂 jak se máte?
hehenaautor
4. únor 2010
taky máte rády technický potíže? mám tu od jedný hodiny hotovou práci, ale nemůžu jí poslat do tisku 😞(( prostě to nende... 😞
zuzka.o
4. únor 2010
Ahoj HEHENKO... já se mám dobře, jenom teda prcci se teď snad na mě domluvili a svorně mi mlátí do močáku,banda jedna nezvedená 😃
A co ty? Jak je? ... jo koukám, že práce vázne, ach jo... technika občas vítězí nad člověkem a nic s tím nenaděláme ... to můžu vždycky vzteky puknout a nic ]-(
zuzka.o
4. únor 2010
Ježiš...já už jsem 27tt!!!! =-) :-o
toltec
4. únor 2010
hihi, jo mám. si myslíte, že jsem hlupka co? no ale mně to přišlo nějak kompliko a jak děláš něco v práci a chceš proniknout do plín, tak je toho kopec. jsem si říkala, že si na to vezmu dovolenou 😃
jsem pro AIO, ale zarazilo mě, že se nemají dávat do sušičky.. to ještě musim prověřit u jiných výrobců. po weekendu.
ahoj zuziku? tak už jsi taky 27!! :-o ty jo, v pondělí mi nabíhá 7. měsíc.. jede to. a začaly mi otejkat nohy, ale teda faktže fest. bojim bojim
svoja
4. únor 2010
tady byla navsteva...

hehe no ty vicevrstvy se lip vymenujou, to jsem psala od zacatku, nebot ja osobne u toho nechavam svrchnaky pod ni, jen tam strcim tu slozenou plinu. kdyz vymenuju kalhotky, musim svliknout vsechno a obleceni dost vyhrnout...ale uz jsem si zvykla. u tech vicevrstvych savost v pohode, jen me to parkrat proteklo bokem no...treba jsem to jen mela blbe dany...
hehenaautor
4. únor 2010
to je dobrý co, když si toho člověk všimne až na koníkovi 🙂))) 😃

jo já taky vzteky pukám 🙂)) ale jak jsem si postěžovala najednou to je... vůůůbec to nechápu 🙂)) 😃 hurááá
hehenaautor
4. únor 2010
nosíš mi štěstí ZUZI 🙂)))
hehenaautor
4. únor 2010
jasný SVOJI už to chápu... já myslela, že jsou dobrý i co se týká toho protečení... třeba mě paradoxně pomůže ten sklad pro chlapečka a že vlastně čurdí né ouplně dolů... no uvidíme... díky za info! člověk je aspoň připravenej 🙂
no a jsem se tě chtěla zeptat, kdy Brambůrce byly velikostně ty S dobře?
zuzka.o
4. únor 2010
TOL... no jo, 7.měsíc, sakra... to je ale sprinťák! Já zatím teda otoky nic... a honem jsem to musela zaťukat na zuby!
Nic si z toho nedělej, já se teď snažím dostat do tajů spotřební techniky (pračka, myčka, odsavač par, trouba a varná plyn.deska) a jsem z toho totál blázen! Ach jo...nevím, co vybrat, jaký funkce a tak.... tak louskám katalogy, porévnávám ceny na netu....

Ahoj SVOJi... co Barunka 🙂
angetha
4. únor 2010
Totlec některé AIO můžou být v sušičce ale jen na nějaký studený program, kdyby tam bylo moc horko tak se poruší ten PUL zátěr..
hehenaautor
4. únor 2010
TOL tak to si vááážně nemyslím, žes hlupka... kdybys viděla mě na začátku bádání... to bylo něco! šak jsem ti to tu včera taky psala... 🙂)) s tou prací to chápu 🙂)) já furt brouzdala po nocích a pak skučela jak mě bolí záda 🙂)) bodeť, že jo, když celej den sedím a klikám a večer zas sedím a klikám... ale já sem magor, neb jsem takhle prolízala web třeba do dvou v noci 🙂))
zuzka.o
4. únor 2010
jupíííí... HEHENCE to už facháááááá
hehenaautor
4. únor 2010
ZUZI v předchozím nájmu bylo všechno whirpool a byla jsem moc spokojená - varná deska, trouba, digestoř, myčka i suška.. 😉
hehenaautor
4. únor 2010
no fakt že jo ZUZI, tys mě odčarovala... 🙂)) hurááá 😃
prosteja
4. únor 2010
ahojky, zdravím všechny co přišly x-)
prosteja
4. únor 2010
TOL 😃 😃 no jsem zvědavá na ten náš fotografický počin..... jsem si říkala, že zkusím nějaké foto třeba v manžové košili nebo tak.... to bude taky hezký 😉

ZUZI ty už jsi taky 27tt?? :-o :-o :-o
hehenaautor
4. únor 2010
ty jo se mi tady holky začaly prát.... sem se tak lekla, že mě víc bolí břicho... já z nich eště porodím 😃 :-N
prosteja
4. únor 2010
TOL taky si nemyslím, že bys byla hlupka..... do toho se dostaneš 😉
hehenaautor
4. únor 2010
taky se těm číslům v pasech divím PROSTEJ... ale když se koukneš na naše, tak se asi není čemu divit 🙂)) 😃 :-N
prosteja
4. únor 2010
HEHE hlídáš? 😉 jak se spolu snáší?

no to je fakt..... a když si vezmu, že v pasu to mám podle screeningu, ale doktoři mě berou podle ms a že v pondělí už ten 37. týden končím, tak mě polívá horko 😃
amallie
4. únor 2010
holky, fakt zajímavý

ráno jsme přišli na sono bříška, bylo v pořádku

ale prej máme tu bakterii, tak radši ATB, tak nás přijali

jenže!!!! najednou se na ní opět zapomnělo a jen se testuje, alergie, snášenlivost, nesnášenlivost, štítná žláza a nevím co ještě za nesmysly, další odběry a ATB nikde, takže tu dneska hnijeme zbytečně, ráno se sebrala zase krvička a moč a od té doby na nás serou a my tu jen tvrdnem za 120kč/den

jo a k obědu jsem dostala dva cereální rohlíky s NIČÍM, prej když jsem přišla ráno, mám jíst až večeři

to je ústav, že jsem sem lezla vůbec

Začni psát odpověď...

Odešli