Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
luciebx
13. únor 2010
ja furt nejak nejsem unavena na spanek a to je silene.... no zkusim to vanu a budu tam dlohooooo.. hooodne dlouhoooo.. hihi.. tak dobrou holky.. psik je vyvencenej tak padime s mimi do vany... zitra si uzijte krasne valentyna a zatim papa
carculka
13. únor 2010
dobro luci 😉
zuzka.o
14. únor 2010
HEHENKO...já jsem včera musela pryč, tak jsme to nedopovídaly.... tak Myška miluje papriku, syrovou mrkev, okurku..... dřív jedla fakt všechnu zeleninu a ovoce... dá si třeba i syrový květák. A u popelnic lovila žvejkačky ]-( 8-(
Ty poslíci jsou ale hnusný.... a když jsi už na monitoru měla ty velký kontra, tak by se už Kubíček mohl umoudřit a netrápit maminku. A ty vyvolávací "metody"...nějak jim nevěřím, to je náhoda, že se to povede... miminkům se musí chtít ven, to se nedá uspíšit.

Koukám, že i CAR má zase poslíky.... už aby ty vaše pokládky byly venku a mohly jste se s nima ňuňat
x-)
zuzka.o
14. únor 2010
CAR a HEHE... jste ještě v celku?????
luciebx
14. únor 2010
ahoj holky tak to byla zase noc.. koupila sem si spuntiky do usi a dala tu masku na oci abych mela vazne klid a mohla spat a samozrejme sem opet nemohla spat... ach jo.. co ja budu delat.. sousedi byli hodni ani sem o nich nevedela ale co se mi nestalo.. ve 3 rano dosel pritel domu z prace a ja jak ho neslysela tak sem jen citila ze se neco hybe vedle me.. tak sem stahla tu masku z oci a ja jak nosim bryle tak bez nic prdlacky vidim a koukam jak vedle me kdosi leze do postele ja vam zacala tak silene kricet a kopat nohama haha.. mladej jen to su ja to su ja 😃 😃 a ja si vytahla spunty a rikam mu ty woe ja sem te nevidela ani neslysela ze mam spunty a on se zacal tak strasne smat ze to neni ani mozny.. no byla teda legrace.. haha..

jinak jdeme do prace zase a vecer na veceri uz se tesim...

tak kdopak bude rodit brzy brzycko.. uz aby tu bylo nove miminko
zuzka.o
14. únor 2010
LUCI... ahoooj...tak to teda byl noční šok! To by mi fakt asi kleplo!!!!
S tím spaním tě asi nepotěším, já spím blbě doteď! Buď noční můry nebo sebou prostě celou noc mlátím ze strany na stranu a neusnu a neusnu..... už se těším, až se někdy dosytosti vyspím (a to asi nebude hooodně dlouho)
luciebx
14. únor 2010
no sok to byl ja totiz mladyho slysim kdyz dojde domu ale s tema spuntama.... no ani houby haha.... no smali sme se jeste 10 min potem haha

no s tim spanim ja fakt uz nevim co mam delat... dala sem si vanu ze me to uspi pustila pomale pisnicky ale ne a ne byt tak unavena ze bych usnula.. no kdyz to nepujde ani dnes tak si zkusim v pondeli asi jit zaplavat nebo ja nevim asi se potrebuju vic unavit..
zuzka.o
14. únor 2010
LUCI... nechci tě děsit, ale já jsem se pokoušela unavit co to šlo, spát se mi chtělo strašně moc, ale prostě to nešlo!
luciebx
14. únor 2010
no ja se praveze taky bojim ze uz toho moc nenaspim.. je to divny ze? clovek by spal ale telo ne a ne.. ]-(

a nejhorsi je ze ja sem jako prez den ok az tak navecer to na me prijde ale zase se mi nechce jit spat nekdy o 5-6 vecer to uz bych v noci neusnula vubec.. musim na neco prijit.. .neco musi fungovat..
luciebx
14. únor 2010
tak se jdu nachystat do prace.. .papa holky budu tu vecer.. 🙂 🙂
preji krasnyho valentyna
prosteja
14. únor 2010
dobré ránko holky, přejeme hezkou neděli x-)
prosteja
14. únor 2010
dali jsme na rajče další fotečky, zatím je to tam hrozně přeházené, manžel to tam narychlo vkládal kvůli babičkám 😃 já to pak dám nějak dokupy..... jsou to všechny zaheslovaný alba a jméno a heslo je u všech stejný..... jméno: David a heslo: prosteja 😉 kdo chce, tak může mrknout na tu naši Zlatovlásku 😃
prosteja
14. únor 2010
jinak se dívám, že se tady nerodí a nerodí, holky spolubojovnice, šup do porodky.... 😃 co HEHE, už přešlo to nachlazení? 😉 myslím na vás holky, ať to máte brzy za sebou a prcínky u sebe 😉
prosteja
14. únor 2010
jinak musím pochválit Davídka a manžela... x-) jsou úžasný oba dva.... Davídek krásně baští a spinká, nic jiného jsme od něj neslyšeli, pořád pláč začíná až když koupeme a i to už včera docela ušlo, Davídek začíná chápat, že vodička je fajn 😃 v noci nás nechá vyspat, je to zlatíčko.... taťka je úžasnej, přebaluje, nechává malýho odříhnout, kdyby mohl, tak ho snad i nakojí 😃 jo a neodolala jsem a už látkujeme.... 😃 Davídek je hrozně prťavej, tak jsem měla strach, aby to neprotíkalo, ale super, zatím žádná nehoda, jen počůraný a pokakaný plíny 😃
prosteja
14. únor 2010
byli jsme v pátek u paní doktorky se ukázat, takže malej přibral, v propouštěcí zprávě má 2580 a u doktora měl kolem 2650 g takže super..... jinak je v naprostém pořádku 😉 ve středu musíme znovu, měl by mít svoji porodní váhu, tak jsem zvědavá...... a dostaneme žádanku na kyčlíky a nějaký recepty na vitaminky 😉 co se týče kojení, holky mlíka mám snad na rozdávání, tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží... z jednoho prsa mi to teče strašně, malej se až topí, takže dneska budu sterilizovat úplně obyč odsávačku co mám půjčenou od sestřenky a musím to odstříkat, jinak to nevidím..... a asi si pak koupím v DM sice takovou tu obyč ruční, ale aspoň něco 😉
prosteja
14. únor 2010
a mám velikánskej dotaz na všechny maminky.... kde jste žádaly o porodný? já mám pocit, že se žádá na úřadě práce, ale nejsem si jistá... vím, že se vyzvedne a vyplní ten formulář a pak se to tam odnese, tak chci jen vědět kam..... díky moc... manžel jde zítra vyzvedávat rodný list a vyřizovat pojišťovnu a nějaký věci, tak by to zrovna zařídil... díky moc 😉

přejem všem krásnou neděli, zase na vás jukneme, zatím máme doma taťku, tak se tak nějak sžíváme a na net moc nechodím, ale to se spraví.. jestli teda bude Davídek hodnej 😃
svoja
14. únor 2010
prostej ahojky, vitej🙂 nevim, jestli jsi docitala, ale preju vam at si to hezky uzijete, kazdou minutu vnimej, nebot to hrozne leti...a hlavne zdravicko a zadny komplikace!!! x-) x-) x-)
hehenaautor
14. únor 2010
já stále vcelku 🙂 x-)

a koukám, že PROSTEJ je tu... to je telepatie 🙂)) x-)
hehenaautor
14. únor 2010
manža mi tvrdí, že o porodný se žádá na městký části Prahy, kde bydlíš... ale jako víc mi neřekl... tak nevím.

jinak koukám, že se máte přímo báječně 🙂 já už chci taky... a jak se hojíš ty?

já jsem pořád ještě trochu nachlazená, v noci se potím jako blázen, takže se s tím tělo asi pěkně pere... ráno se probudím a funík skrz ucpaný dutiny, ale už je to mnohem lepší! naštěstí... jinak mám každej den průjem (pardon) - tak snad se to už fakt blíží a nebudu průjmovat celých následujících 14 dní 🙂))) 😃

add ty plínky PROSTEJ - používáš teda převážně ty kalhotkový?
hehenaautor
14. únor 2010
jinak PROSTEJ odstříkávat můžeš i ručně (je to i na tom dvd o kojení a prý je to lepší než odsávačka - pokud teda jde samozřejmě jen trochu o vypráznění prsa před kojením)... stačí trocha před kojením, jestli máš toho mlíčka hodně, tak ať ti Davídek pak neblindí...
hehenaautor
14. únor 2010
no Davídek je fakt celej tatínek... 🙂)) je nádhernej!!! 🙂 x-) x-) x-) ještě prohlížím 🙂
carculka
14. únor 2010
prostej..jojo urad prace

ahoj holky
hehenaautor
14. únor 2010
á PROSTEJ koukám, že sedíš na kruhu....
hehenaautor
14. únor 2010
Davídek je fakt drobínek... rozkošnickej... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
moncicak3
14. únor 2010
ahoj holky 🙂

Prostej o porodný se žádá na sociálce 😉 to je dobře, že Davídek krásně papká x-) jdu omrknout fotečky

ta naše cácorka dneska usnula v 9, do 10 jsem s ní spala, šla jsem dělat los obědos a stále ještě s tatínkem chruní 😃
hehenaautor
14. únor 2010
CAR ahoooooooooj 🙂

PROSTEJ no tak jsem to zkoukla a nádhera... je úžasnej, asi bych nedělala nic jinýho než na něj hleděla... super, že se s náma můžeš podělit takhle o takovou spoustu fotek, člověk si to víc dovede představit, jak si žijete a sžíváte... musíte být moc pyšní! co babičky? jak se jim líbí? už vás někdo navštívil??? co v porodnici?

achjé, já bych měla tkaových otázek 🙂))

fakt je to malilinkatej šmudlík... vy máte Davida a my budem mít Goliáše 🙂))) ani nebudu vědět, jaký to je s takovým drobečkem... 😃
carculka
14. únor 2010
monci jen at chrupkaji 😉

jdu taky na fotky
moncicak3
14. únor 2010
a sociálkou myslím sociální odbor pod úřadem práce 😉
carculka
14. únor 2010
prostej..to je ale krasnej drobecek x-) x-) x-)
moncicak3
14. únor 2010
Prostej kráááásný fotečky x-) x-) x-) ten je maličkej x-) x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli