Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
eeefffaaa
16. únor 2010
HEHE tak jak to citis??dneska jedes?? 🙂

VER tak doufam,ze se budes mit i nadale dobre 😉 a je dobre se mate dobre...a to s tim jidlem,ja prave od zacatku jidlo taky nestihala a jedla jsem hlavne vecer kdyz prijel Milan konecne z prace nebo malej konecne usnul...taky proto jsem ted tak nakynula!!! 😞
eeefffaaa
16. únor 2010
no tu nejak nikdo 😞 tak ja se jdu taky najist,ale jen neceho lehkeho 🙂 a jdu k Milankovi..Davidek uz snad usnul,tak jdu odpocivat...tak ja zase letim...ale treba jeste prijdu 🙂 ..zatim!!!
cat79
16. únor 2010
Ver, je to cvičení a protahování pro miminka od _6týdnů a je to super!!!!
chodíme zase celá naše partička z kurzů, takže babinec a prča.-)))

a masáže jsou právě na prdíky, a na koliku, je to k nezaplacení, budeme masírovat každý den před koupáním.

...jo a teď akorát ve zprávách říkají že se vrátí mateřská na původní úroveň!!!kéééž by!!!
verled
16. únor 2010
efi:já jsem nakynulá furt od porodu ještě🙂)a nehuč to se shodí sportem🙂a hlavně až prťky budou běhat.-))tak zas nejim,páč se řve a tlačí, pro tento případ s dam muslityčinku🙂
cat79
16. únor 2010
Effi ty jsi chudinka, nemáš to snadné, viď?ale já už tu taky moc nejsem, mám jiné radosti a starosti a koník zabírá strašně čas a já jsem ještě na facebooku a mám 3 emailové adresy..takže mazec (emaily jsou firemní)🙂

takže holky pro dnešek zase běžím, jdeme se masírovat a koupat.
Hehe a Car, myslíme na vás pořááád:-)))
Ver a Tadík je slaďoučkej, u fotek jsem se fakt pobavila...ty tvé komentáře🙂))

apapapapa a zítra tu budu víc...možná🙂)
eeefffaaa
16. únor 2010
VER to teda nevim jestli se to shodi...drzim dietu a snazim se aspon kazdy den 10 minut na rotopedu,jezdit,ale znas to taky to porad nevyjde 😃

CAT nejsem chudinka 🙂 ted uz si nestezuju...mame se s Davidkem uzasne...hlavne je strasne hodnej,ale kdyz uz treba spi,tak zase delam veci doma takze kdyz mam treba chvilku cas tak si trebu sednu k casaku a dam si kafe,protoze kdybych sla sem zustanu tu pekne dlouho 😃 ale snadny uz to ted docela mam,hlavne si to uzivam a je to fajn a tatka pomaha co muze...

ted jsem jeste navic navazala kontakt s byvalou kamoskou,v puberte jsme se nejak pohadaly a ted jsme si rekly ze je blbost se kvuli tomu do smrti nebavit,takze s ni jdu zitra na prochazku a mozna zacnem jezdit i cvicit,jenze ona nema hlidani,jeji pritel jezdi jen na vikendy a jeji mamka vetsinou pres tyden pracuje,takze je na malyho vlastne sama...tak se uvidi,ale aspon vychazky a obcas kaficka budou 🙂
verled
16. únor 2010
cat:jo tyhle protahování a masáže dělam taky...a je pravda že to funguje a masáž tádu vyloženě uklidňuje.-)jsem ráda že ses poavila🙂))

efi:hmm tak vedle muslityčinky ležela mila, měla smůlu holka byla blíž.-))
hehenaautor
16. únor 2010
EFI já necítím nic, aby se přiznala... o víkendu jsem měla fakt pocit, že to bude... myslela jsem, že ten den nebo ten další... a nic 🙂)) člověk už asi nepozná rozdíl mezi intuicí a přáním 🙂)) 😃
verled
16. únor 2010
efi:taky brzo začnu chodit, nejdřív plavat a pak i pořádně🙂už jsem jednou měla malýho u mamky 6 hodina už nemam strach.-)
hehenaautor
16. únor 2010
mno vidíte to... holky pražandy - kdybyste věděli o nějakým dobrým spolehlivým hlídání, tak budu vděčná za tipy 🙂 x-)
eeefffaaa
16. únor 2010
VER kdyz me to samotnou prave nebavi 😞 se k nicemu nedokopu...chtela jsem chodit na aqua aerobic a v nejblizsim meste v bazenu to stejne nedelaji 😞 na to bych i sama chodila,ale bohuzel...ale ted chcem se segrou zacit jezdit do Mama clubu...na to se tesim

HEHE neboj ono to jednou prijde...nebudes tehotna vecne i kdyz ti to ted asi tak pripada 😃 kdyz Davidek porad nechtel ven,tak mamka rikala,ze za chvili podzim,pak Vanoce,ze je hrzny jak to utika a ja ji doplnila: A ja budu na vanoce porad tehotna!!" 😃 prislome to nekonecny a ted se mi po brisku tak styska!!!
hehenaautor
16. únor 2010
né to ne EFI, nepřipadá mi to tak.. teď to ještě jde v pohodě. zatím nepřenáším a furt si jako říkám, že to fakt může bejt každou chvíli 🙂)) jen už jsem prostě strašlivě zvědavá no 🙂
vendelinka1
16. únor 2010
Ahoj holky, jejda já už jsem tu tááák strašně dlouho nebyla... Tak jsem hned otevřela tablečku a Prostejka už má miminko!!!!!!

Prostej, moc moc moc gratuluju k Davídkovi, jste jedničky!!!!!!

HEHE a co Ty, Kubík stále v bříšku?
carculka
16. únor 2010
hehe..tak hlidani v praze sezenes ne?nakou studentku apod...

efff.tak aspon ted zacnete 😉

cat..ty si fakt uzivas,mamino 😃
eeefffaaa
16. únor 2010
tak ja jdu holky na Ordinaci...pak jeste juknu...
luciebx
16. únor 2010
ahoj vendelinko.. jakpak se furt mame?
hehenaautor
16. únor 2010
EFI mě to docházení někam asi celkově nebaví.... i kdybych nechodila sama... jsem asi samotář no 🙂)) sem tam si ráda dopřeju společnost, někam vypadnu, ale kurzy a podobně mě nějak neba... ale třeba se to změní a budu ráda za nějakej kurz s mamkama...
hehenaautor
16. únor 2010
VENDEL ahooooooooj... no hurá, žes taky tu... jak se máte? 🙂 x-) jj já stále kindervajco 🙂 😃 😉

CARCUL ty by ses se studentkou nebála o dítě? já si teď jako myslím, že bych to možná psychicky zvládla, ale co příde až se malej narodí netuším 🙂))
vendelinka1
16. únor 2010
Ahoj Luci, no jak jsem tak nahlížela do tabulky, tak Tobě to taky utíká, co? Už kope, prcek v bříšku? Ze mě si Anežka dělá otočený boxovací pytel 😃
cat79
16. únor 2010
efi tak to je super že se máte už takhle nádhern짧!!!!
holky už máme fotky z ateliéru, zátra je sem hodím.-)))
apapapapapapa
hehenaautor
16. únor 2010
CAT super, se už těšííím... zrovna jsem vám nahlížela do alba 🙂 tak ahoooooooooj 🙂 x-) x-) x-)
carculka
16. únor 2010
cat..moc se tesim na fotecky 😉

hehe..ono zalezi jak s jakou vim ze si naky privydelavaj..a nebo nakou pani..ale je problem ze dnes u cizich nikdy nevis..i ze treba neco slohnou a taak ikdyz treba malickosti..nevim taky jak bys chtela casto za kolik a taaak..
hehenaautor
16. únor 2010
VENDEL 🙂 čkej na ten závěr, to je teprve boxovačka... někdy mám pocit, že se malej naštval a zapírá se mi o pupek z jedný strany rukama a z druhý nohama 🙂))) a vydrží tak třeba pár vteřin a pak se zas vrátí do původní polohy 🙂))

CARCUL to já zatím taky sama nevím 🙂 jen vím, že bych měla ráda někoho k ruce, kdybysme prostě chtěli s manžou někam vyrazit, nebo kdybysme potřebovali něco zařídit a tak... samozřejmě právě proto, co píšeš, bych ráda měla reference, aby měl člověk klid... 🙂
vendelinka1
16. únor 2010
my to máme těžce letecké, nestíhám nestačím 🙂 v práci od vidím do nevidím atd.... No ale žádné problémy naštěstí, břicho roste, netvrdne,nebolí, jen ty kopance jsou stále častější a silnější... nahoře mám cca 4 kg a pře pupík 89 cm 🙂
luciebx
16. únor 2010
vendelinka.. jj vzdycky prevazne na vecer nebo po kazdym jidle mam z bricha trampolinu haha.. mlati tam sebou poradne.. az mi brisko skace nahoru a dolu haha.. .
hehenaautor
16. únor 2010
holky netušíte co je s ORCHI?
vendelinka1
16. únor 2010
Hehe, ona Anežka si třeba dnes nad ránem vzpomněla, že by bylo nejlepší mě pořádně zmlátit zevnitř 😃 😃 😃 Takže mě to budilo, ale přišla jsem na to, že když ji trochu "přidusím" tzn. když si lehnu z boku víc na břicho, tak přestane, potvůrka 😃 :-p
vendelinka1
16. únor 2010
Nevím, jak dlouho tu Orchi nebyla, psala jsem si s ní, ale už mi tak 2 měsíce neodpověděla... doufám, že je ok.
vendelinka1
16. únor 2010
Hehe, jsi teď zkušená na mateřské - počítá se mateřská za posledních 12 měsíců? A nevíš jak se to řeší, když jsem do května byla u jiného zaměstnavatele? Dostala jsem totiž odstupné ve výši 7 platů a to by mi mohlo zvednout průměr 🙂
vendelinka1
16. únor 2010
Luci, to já jsem ve 20 tt cítila jen ty bublinečky...
A co bříško, roste?

Začni psát odpověď...

Odešli