Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
cat79
6. bře 2010
Jééééééééééééééééééé!!Orchi velikananánská gratulace tobě i toníčkovi!!!
Je nádhernej!!!!
Holky tady se vždycky narodí miminko když má někdo z mých známých narozky, fakt.Dneska mámoje maminka, Hehe malej se narodil na narozky mé 1.lásky z gymplu, Sofinka na kámošky narozky...no mazec🙂)

Monči strašně mooc děkuju za včerejší reakci na ty nehtíky, uklidmila jsi mě a to moc.

Jinak máme asi po spurtu, jupí!!Nechci to zakřiknout, ale malej spinkal po kojeni ve 21h do 5.30 (to jsem ho radši budila já) a pak do 9.30 a vypil 205ml a teď 150ml, takže snad už je to strašně otesánkovské období za námi!!!!!!

Tak krásný víkendík, Car mooc se těším na fotečky sofinky, to bude zase krása, viď?
Luci ahoj, taky v anglii zase sněží?tady je bílo...já už ale chci jarooo, pomooooc🙂)
verled
6. bře 2010
jeeeeee gratulace orchi a toníkovi
:-o
katchi
6. bře 2010
Krásné dopoledně, holky. Tak už se hlásím zmátořená po té střevní příhodě :-p
Koukám, že se nám to tu pěkně rozrodilo a je to tady samá mamina a skoro žádná těhule 🙂
Orchi, moc gratuluju k mimču x-) a verled, super fotečky.
angetha
6. bře 2010
Orchi převeliká gratulace k Toníčkovi x-) x-) x-)

Cat tak snad už to kojení bude lepší..
Zuzi takže u vás to vypadá na císaře? asi to bude lepší když jsou obě mimi KP
Katchi tak snad se chřipajzna dlouho nevrátí
cat79
6. bře 2010
Zuzi ještě se můžou oočit, ale já bych za CS byla asi při dvojčátkách ráda, fak?Rodit 2x to bych asi nedala, ale dvojčátka zase bývají menší, tak je to i snažší a těhulky se lépe otvírají co jsem slyšela.

Katchi chudinko, hlavně hodně pij ať nejsi dehydrovaná!!!
Ange děkuju, myslím, že to nejhorší už je za náma a zase si budeme užívat..malej pořád spí a to v noci spal jak andílek...ideální na soboní úklid a vařím segedin...nevíte jak dlouho mám to maso nechat dusit????
angetha
6. bře 2010
Cat asi dokud to maso nebude měký ne?
svoja
6. bře 2010
Ahoj holky!

My meli dnes vitani obcanku. Barunka byla nejkrasnejsi, hrozne ji to sluselo, tatinek mel kvadro (jako jedinej!!!) a ja jsem byla taky za damu- v ramci moznosti. Krasa krasa krasa🙂 Fotky budou na FB.

A ORCHI gratulujeme!!!!!!!
prosteja
6. bře 2010
tak holky tu je Toníček od ORCHI: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere... a jsou tam 2 fotky, tak mrkněte... 😉
angetha
6. bře 2010
Jeje Toníček je tam úplně čerstvoučkej x-) x-)
Svoji jsem zvědavá na fotky.. 😉
baeszinka
6. bře 2010
Ahojky Holky 🙂
Jééé další miminko x-) x-) x-) x-) x-) Orchi,moc,moc gratulujem k Toníčkovi,je náádhernej x-) x-) x-) x-) x-)
amallie
6. bře 2010
Jééé, gratuluju orchidejce k Toníčkovi x-) x-) x-) x-)
luciebx
6. bře 2010
ahoj holky tak sem zpet z prace.. pritel koupil pytel mrkve tak sem si mrkvicku nastrouhala a mnam mnam...aji psikovi to chutna hihi....

jinak tu nesnezi.. a uz snad ani nebude.. jinak me hrabne...
verled
6. bře 2010
jeee ňufáček maleeej
svoji jdu na fotky🙂
cat79
6. bře 2010
Jé, Toníček je tak minutu starej na těch fotkách, že jo?🙂)kráááááááááááááááásnej!!!!

Svoji písni mi odkaz do IP na facebook.-)
verled
6. bře 2010
svoja:kde máš ty fotky na FB??
cat79
6. bře 2010
jooo, taky chci vidět Barunku na vítání 🙂))
carculka
6. bře 2010
ahooj..

svoji..hned zkouknu tu vasi kocicku x-) x-) x-)

jsem vam chtela napsat o orchi a koukam ze uz mate i fotecku :-N driv jsem se sem nedostala..
carculka
6. bře 2010
svoji tam ty fotecky z vitani nevidim 😞

cat..supeer,ze tak krasne spinkate..denisek je zlaticko...
svoja
6. bře 2010
zeny ja jsem debil...fotil muj tatka, ja tam dneska byla vecer si ty fotky stahnout, tesila jsem se jako blazen a nechala jsem tam flashku....takze snad zitra. budu vas informovat🙂

mmch, barunku to tak vyridilo, ze na konci foceni usnula a s prestavkama spi vicemene cely den🙂
carculka
6. bře 2010
svojenko tak se budu moc moc tesit na fotecky
verled
6. bře 2010
svoja:no tak si to přičaruj ne??.-)

hele holky mamky, chci se zeptat bo si připadam blbě, ale Tádu prostě neuklidná nějaký něžný houpání, spíš ho ta naštve, on prostě chce abych s nim třásla jak pitomá a nebo plácala po zadku až nadskakuje, jinak prostě ne a oni teď furt všude píšou že se to nemá a tak i když vim,že naše maminky nás taky natřásaly, ale stejně jsem se chtěla zeptat, jestli jako někdo je na to citlivej?
angetha
7. bře 2010
Verli moje neteřinka taky potřebuje silně natřásat, ale důležitý je dávat bacha na hlavičku aby se nekymácela, ale jde spíš o mozeček aby moc nenarážel zevnitř na lebku :-|
svoja
7. bře 2010
chichi...jaka verled, takovej tada🙂))) ty taky nejsi zadna nezna kvetinka prece🙂)))
prosteja
7. bře 2010
ahojky holky x-) zprávičky od HEHE:

"Hoj holky, tak propustili by nás dneska, ale bohužel není internista 😞 . Eštěže není sobota, bych tady dva dny ležela zbytečně. To člověk ani nemluví o tom, že víc bych si fakt dáchla doma s manžou. Každopádně mám radost, bo kojíme a Kubulka konečně přibal, váží 3530g, tak hurá - dost pomohla odsávačka a kloboučky jsou skvělá věc. No a díky kojo čaji myslím i dobře prdí, no je to krása když pídě baští."

tak je asi zítra pustí za taťkou.... všem přeji krásnou neděli... x-)
baeszinka
7. bře 2010
Krásné sluníčkové odpoledne x-)
Hehenka je pryč a rázem tu debata vázne,no co se dá dělat,jsme tu už skoro všechny maminy a tak není tolika času :-N

Jé to je super,že Hehe už je líp,kojí a zítra půjde domů 🙂 x-)

Venku je nádherně,tak jdem s klukama na procházku 😉 🙂
angetha
7. bře 2010
No jsem moc ráda že Hehenku pustí a že Kubula baští x-)
moncicak3
7. bře 2010
Hezké nedělní odpolko 🙂

to je paráda, že Hehenku zítra pustí 🙂 jj jak říká Bae, debata vázne, skoro všechny jsme maminy, času pomálu 😉

holky já vám nevím, už čtvrtou noc se budí Teri tak 3x, nevím proč, jednou se napije to je hladová, ale podruhý si jen cucne a jen se převaluje, nemůže usnout, tak nevím čím to je, mám ten Sunar, ale nechci jí ho dávat 😞 ale hlady si myslím, že to není....dneska jsem jí koukala na dásničky a dole je má takový bílý trochu nateklý, myslíte, že to může být tím? A není brzo na to, aby jí začaly natékat dásně a růst zoubky? Já jsem fakt úplně vyřízená, ráno jsem do sebe nalila kafe a nacpala tabulku oříškový čokošky, abych měla aspoň nějakou energii...ty poslední noci jsou fakt vyčerpávající 😞
moncicak3
7. bře 2010
zařekla jsem se, že Teri ten Sunar nedám, alespoň do čtvrtka, to jdeme na druhý očkování, tak se poradí s dětskou....prostě to vydržím a hotovo x-) asi jí to chudinku svědí nebo bolí nebo já nevím...
zuzka.o
7. bře 2010
Jééééé další miminko PRVOSENČÁTKO.... to je nádhera. Moooooc oběma gratuluju a Toníčkovi přeju hoooodně štěstíčka a zdravíčka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
zuzka.o
7. bře 2010
Kuuuuuura..... tak teď jsme na řadě s TOLTEC!!!!! To je ale mazec!!!!! =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)

Začni psát odpověď...

Odešli