Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
baeszinka
10. bře 2010
Jinak nám se blíží poslední spurt-tak hurá do něj a pak už budeme mít pokoj 😉
prosteja
10. bře 2010
ahojky BAE... třeba se vám ten spurt vyhne...
baeszinka
10. bře 2010
Jsem tu jen na chvilku,až se Kryštůfek probudí razíme ven do toho vichru-Máme dnes sraz s mamčama v cukrárně a musím letět do práce(něco mi tam zase povrtaly ohledně mateřský :-| ) a pak jdu schánět jednu hračku do který se náš syn včera zamiloval 😃 Viděl ji u moji kamarádky a nechtěl ji dát z ruky 🙂
baeszinka
10. bře 2010
Ahojky Prostejko 😉 ,nevyhne 😉 ani jeden se nám nevyhnul "vyžrali" 🙂 jsme si ho vždycky 😉 .Ale už máme doma velkýho chlapáka,za týden začnem příkrmama 😉 Padne 6. měsíc a bude určitě spinkat celou noc 😃 :-p 😃 chi chi vtip,ale kéž by :-N
baeszinka
10. bře 2010
Jinak já používám na zadeček sudocream a nám pomáhá.Zkoušela jsem všechno možný,jak jsme dostali různý ty vzorečky a ták.Opruzeninu jsme zatíme neměli,ale párkrát už červenější zadeček jo.Nejmíň se mi asi osvědčila rybilka-ale je to u každýho prka jinak.Blahu si zase rybilku chválí 🙂 .Nevím,jestli to mám z práce,ale opruzenin se bolím jak čert kříže :-| už teď mám strach z léta,malej bude sedět v kočárku,v plínce,žádný větrání zadečku... :-S bojim,bojim..
nuki
10. bře 2010
prostej: to je fakt, nepřechválit..🙂))) jojo užívám, je to super, bříško roste a už teda schovat nejde....jen tak trošku řeším, abych moc nepřibrala a už ted mám silnější stehna..😞((( jenže to jsem měla i dřív oproti hubenourum..🙂
baeszinka
10. bře 2010
Nuki,bříško krásný,už jsem ho jednou chválila,ale budu se opakovat 🙂 ..Jéé,já tak ráda vzpomínám na těhulkovství,bych si normálně dala říct a klidně si pořídila další prďolku x-) x-)
baeszinka
10. bře 2010
No,koukám,že tu trpím samomluvou,tak já teda mizím 😃 :-p
nuki
10. bře 2010
Bae: Ahojky, moc díky za pochvalu, taky si to s bříškem užívám a už ted mě mrzí, že je to tak krátký, klidně bych mohla být slonice..🙂)))
angetha
10. bře 2010
Bae užij si srazík 😉 jinak fakt jsem nepostřehla že by s příkrmy byly klidnější noci, možná jen to uspávání 🙂
Nuki prď na stehna, stejně ti všichni koukají na bříško a pak zas budou koukat na mimi ale to pak vyběháš až bude na světě 🙂
prosteja
10. bře 2010
BAE tak si užijte srazík s mamčama... jinak ten SUDOCREAM se mi taky osvědčil nejvíc... 😉 potvrzuju, to je super mast....

NUKI hlavně si to užívej a váhu moc neřeš.... 😉 to stejně moc neovlivníš, hlavně ať jste ty i miminko zdraví... 😉
prosteja
10. bře 2010
a my jdeme krmit, křiklounek se mi vzbudil... 😃
nuki
10. bře 2010
Anget: Ahojky, jojo kašlu na to, jen tak někdy o tom člověk přemýšlí..🙂
nuki
10. bře 2010
Prostej. tak dobré papání..🙂)))
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
Ahoj holky 🙂

Bae teda to ti přeju ať Kryštůfek ti spí celou noc , nám se to nedaří ,Vítek se budí na kojo 2krát za noc
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
Holky já možná budu chodit cvičit na power plate , prý je to super a je to účiné tak uvidíme, jestli do toho překecám kámošku 😃
moncicak3
10. bře 2010
Ahoj holky 🙂

letmo jsem vás dočetla

Peti taky mi podle čínskýho horoskopu vyšla holčička 😉

Nuki koukala jsem na pupíno a kráááásný x-) x-) x-)

holky, že se tu Svoji zmínila o antiko....já teda ještě žádnou neberu a ani si pozor nedáváme, já jaksi podvědomě spoléhám na to kojení, i když vím, že to není 100% :-N

jinak Terez se taky budí 2x za noc na kojo 😉 mezi 1 a 2 a pak mezi 4 a 5 a vstáváčka v 7 🙂 takže pohoda 😎
moncicak3
10. bře 2010
Ange četla jsem jak ti Vendulka spadla.... z toho si nic nedělej, takových pádů ještě bude, jsi dobrá mamina, neměj o sobě žádný pochybnosti 😉 x-)
když si vzpomenu na moji ségru, která do 3 let měla hlavu rozseklou asi 6x 😃 jednou si rozsekla hlavu, asi 4 stehy, mamka s ní jela pak na vyndání stehů a ještě v ten den s ní jela opět na pohotovost, protože si tyčí prorazila jazyk.....to už by dneska na ni zavolali sociálku 😃
moncicak3
10. bře 2010
Peti co je to power plate? =-)
moncicak3
10. bře 2010
tý jo Peti, tak to bych si taky dala říct 😉 já teda zatím necvičím, ale chystám se dnes začít podle toho odkazu jak jsi sem dávala od tý Kynychový 😉
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
Monci tak to je dobré 🙂) To máš doborou antikoncepci 🙂)) Já teda prášky neberu i když je mám koupené, ale dávámes i "pozor "
Monci my to kojení máme taky tak nějak podobně,a le vstáváme 7:30

Ange tak hlavně , že se Vendulce nic nestalo, takových pádů bude jak piše monci
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
monic podle kynychové taky cvičím jsme už na původní váze ,a le chci být pěkná maminka, tak zkusím ještě toto , moc to doporučovali
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
Vůbec nvím co na oběd 😞(
sacvi
10. bře 2010
Ahoj holky,

Janička Vám chce popřát pěkný den 😃
Tak tady 😃 , -- v vvcccccc M V MK YYYYYY 0200 ff
No nejlíp jí jdou mezery 😃 a koukněte jak si umí přepnout caps lock 😃

Zachvilu razíme na očkování..druhou hexu..
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
sacvi pro Janičku fufgiutdrsg(děkujem za přáničko) 😃
angetha
10. bře 2010
Monci jak si někdo tyčí může prorazit jazyk? 😃 Hlavně to musí být pekelná bolest :-S
Peti já budu dělat jen kuře s bramborovou kaší..
Taky se Vendulka budí kolem té jedné a pak kolem 4, pak se vzbudí naplno mezi půl sedmo a osmou ale je vzhůru jen hodinu pak dospává
moncicak3
10. bře 2010
Já už jsem Peti pod původní váhou asi 2 kg, takže dokopat se ke cvičení je u mě unikum ]-( ale mám motivaci, chci být pěkná mamina jako ty a budeme chodit na to plavání, tak potřebuju ty svaly trochu zpevnit 😉

Já jsem chtěla dělat zapečenou brokolici s bramborem, ale jelikož jedem nakupovat, tak to budu dělat zítra 😉

Sac 😃 my jdeme na druhou hexu a Prevenar zítra 😉
p.e.t.u.l.k.a
10. bře 2010
Ange moje segra , ta měla jako malá taky pořád nějaké úrazy , jí hlídat to bylo strašné 😃 😞
Náš Vítek zase chodí spát kolem 9:30 a spí jak kdy
Ange o by bylo super,a le nemám kuře :-| No něco vymyslím
moncicak3
10. bře 2010
Anget 😃 dřív byly na schodech takový tyče, který držely koberec, aby nesjížděl, no a ségra si tu tyč vzala, když zrovna babička klepala koberec a šla ze schodů a hrála si na zpěvačku....zapoměla tyč dát stranou, udělala krok a tyč jí projela jazykem.....já si ještě pamatuju, že když přijeli z pohotovosti tak na všechny vyplazovala jazyk, že tam má krásnou mašličku 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli